Thea Clayhillová pracuje v malém vydavatelství jako sekretářka arogantního šéfa Jerryho Steinwalda. Ten ji pověřuje spoustou ponižujících úkolů, za každou drobnost ji peskuje a nakonec se ji rozhodne propustit. Dívka se však po smrti rodičů stará o mladší sestřičku Emmu a nemůže si dovolit o práci přijít. Aby si ji udržela, řekne Jerrymu, že je těhotná. Lež skutečně zabere a práce jí zůstane. Jenže teď musí vyřešit, co se svým "těhotenstvím", zejména když se informace rozkřikne a všichni se k ní začnou chovat hezky a pozorně. S pomocí kamarádky Lisy a umělého bříška předstírá úspěšně jiný stav a přitom horečně přemýšlí, jak ze zapeklité situace ven. Jerry musí načas odjet z města a firmu převezme jeho sympatický bratr Nick. Aby pro vydavatelství získal knihu Suzie Cavandishové, vezme s sebou na setkání se spisovatelkou Theu, která ji přesvědčí. Nick pak rozjede ve vydavatelství novou divizi, zaměřenou na rodinu, a chce Theu jmenovat editorkou. Navíc se mezi ní a Nickem začne rodit romantické pouto. Thea si nového života užívá tak opravdově, že se jeho součástí stane i její těhotenství. Emmě se to však nelíbí a snaží se sestru přimět, aby se ke lži přiznala. Nejprve náznaky, později přímo, a když nic nezabere, přistoupí k sabotážím. Thea se brání, ale pravda nakonec vyjde najevo. Bohužel v tu nejméně vhodnou chvíli. (TV Nova)

gpx odpad!

Film pro holky se vším všudy. Nikdy bych nevěřil, že to řeknu, ale musím: "Tohle je příliš slaboduché i pro mně." ()

rytir1

Klasická americká komedie ve stylu zápletka-potíže-následky-happy end. Neurazí, ale ani není ničím víc. Na jeden večer ale příjemná podívaná. Zajímavé komentáře: viperblade ()

unclejack

Práve ten film pozerám a môžem sa aj roztrhnúť , ale mne pripadá hlúpy. Tak za prvé , zápletka stojí za houby - fingované tehotenstvo - možno je originálna , ale jednoducho ma vôbec nedojme , a už vôbec nie rozosmeje to , ako si Lindsey Lohan hrá na budúcu mamku. Za druhé , neviem kam sa pobral akýkoľvek vtip. Za tretie , trápnych scén pri ktorých som v duchu preklínal deň , kedy Bridgit Mendler , ktorú som pri lemonade Mouth chválil , kývla na scenár tohto tu. Priznávam , nedopozerám to , to by ani nešlo , neviem , prečo tomu nechcem dať odpad , ale TENTO film na jednu hviezdičku prosto u mňa nemá. Zvlášť , ak som si pred chvíľou pridával do obľúbených Pianistu Romana Polanského. ()

P@\/EL

Ucházející, tak trochu přiblblá komedie, která předvede několik celkem dobrých srandovních situací, kterým se člověk zasměje, ale žádný převratný humor se od ní rozhodně očekávat nedá. Film má obstojnou zápletku, děj se mi zdál spíše průměrný a ke konci filmu je už vidět, že tvůrcům trochu docházely nápady. ()

sona.1990

Průměrná podívaná, spíše lehounce pod průměrem. Jediné dobré je herecký výkon Lindsay Lohan. Ona se opravdu umí prodat snad v každém filmu. Takže dobrá odpočinkovka, ale na jedno shlédnutí.. ()

knoxwile100

Americké romantické komedie nejsou zrovna můj oblíbený žánr, ale byl jsem mile překvapen. Linsdy předvedla relativně dobrý výkon a párkrát jsem se i docela zasmál. Oceňuji především originální scénář. Na falešném těhotenstvím sice není nic převratného, ale alespoň není hlavním problémem partnerský vztah, jak se u drtivé většiny amerických romantických komedií dá očekávat. Na druhou stranu mě herecky nikdo kromě linsdy nikdo nezaujal. Ještě dávám malé mínus za hudbu (jak je u mě zvykem.) 58%. ()

Thalin

Typicky hloupá americká komedie, kde je vše založené na lži, ale i tak se hlavní protagonista, která všechny tahala za nos, dočká happy endu. Otřepané a hloupé. ()

23ch

Nenašel jsme nic vtipného,i když jsem se hodně snažil. Lindsay vypadá líp než ve skutečnosti, ale to je asi všechno. ()

El_Barto

Lindsay Lohan kdysi prý řekla že chce do svých třicátých narozenin získat Oscara. Ale to by proto musela začít něco dělat!! pokud nějaká z těch kravin co za posledních šest let natočila by tu sošku získala tak to znamená jediné: Americká filmová akademie je buď až na kost zkorumpovaná nebo úplně blbá! Já bych ten její výrok trochu upravil: Doufám, že do svých třiceti nezískám Zlatou Malinu. Protože ty její filmy jsou čím dál horší. Myslel jsem že větší nudu než Vlastní pravidla nenatočí ale tohle překonalo všechny moje očekávání!! ()

Kustka

Jako oddechovka docela fajn. :) Ta hodinka a půl naprosto stačila, víc už by to pak byla splácanina zbytečností. A Lindsay Lohan to v tomhle filmu vážně slušelo. Škoda, že ve svém reálném životě nemá moc předpokladů k těhotenství. :)) Ale třeba se to s ní ještě nějak vyvrbí. ()

peproch

Nechci se pohoršovat nad prostými komediemi, kdybychjom byli seriozní a dramtičtí, ze situace hlavní hrdinky They bychom udělali tragický výchozí bod a mohli rozvíjet dramatické oblouky. Ale tahle komedie řešíjejí situaci předstíraného těhotenství jako vtip a absurdní situace se valí a dobro zvítězí nad namyšleno aroganci primitivního naboba, šéfa, a jeho idiotského edičního plánu. Prostě je to spíš pohádka o chytré horákyni a jejích potížích. Prácovní poměr bolí. to je správný titul. Ten český je nablblý. ()