Thea Clayhillová pracuje v malém vydavatelství jako sekretářka arogantního šéfa Jerryho Steinwalda. Ten ji pověřuje spoustou ponižujících úkolů, za každou drobnost ji peskuje a nakonec se ji rozhodne propustit. Dívka se však po smrti rodičů stará o mladší sestřičku Emmu a nemůže si dovolit o práci přijít. Aby si ji udržela, řekne Jerrymu, že je těhotná. Lež skutečně zabere a práce jí zůstane. Jenže teď musí vyřešit, co se svým "těhotenstvím", zejména když se informace rozkřikne a všichni se k ní začnou chovat hezky a pozorně. S pomocí kamarádky Lisy a umělého bříška předstírá úspěšně jiný stav a přitom horečně přemýšlí, jak ze zapeklité situace ven. Jerry musí načas odjet z města a firmu převezme jeho sympatický bratr Nick. Aby pro vydavatelství získal knihu Suzie Cavandishové, vezme s sebou na setkání se spisovatelkou Theu, která ji přesvědčí. Nick pak rozjede ve vydavatelství novou divizi, zaměřenou na rodinu, a chce Theu jmenovat editorkou. Navíc se mezi ní a Nickem začne rodit romantické pouto. Thea si nového života užívá tak opravdově, že se jeho součástí stane i její těhotenství. Emmě se to však nelíbí a snaží se sestru přimět, aby se ke lži přiznala. Nejprve náznaky, později přímo, a když nic nezabere, přistoupí k sabotážím. Thea se brání, ale pravda nakonec vyjde najevo. Bohužel v tu nejméně vhodnou chvíli. (TV Nova)

haWranka

Už jsem viděla horší filmy... Na to, jak Lindsay nesnesu coby "celebritu", jako herečka je překvapivě příjemná. ()

zipacna

Nebylo to zase tak špatné. Já osobně si zrovna žádný film o ženě která předstírá těhotenství aby neztratila práci nevybavuji, takže to pro mě není obehrané téma, jak jsem četl v dalších komentářích. Jinak na Lindsay Lohan se dobře kouká vždycky, takže to je takové plus. Sranda tady byla. 50%. ()

DadysGirl

Tak tohle je zatím nejlabší film s LiLo, který jsem viděla, ale najde se tu pár vtipných momentů... :) Pokud máte rádi herečku, zkousnete to v nezáživné odpoledne pro zasmání bez následků... ()

Jerris008

Vydržela jsem na to koukat, ale zároveň jsem celou dobu věděla, jak film bude probíhat. Hlavní postava má těžký život, díky lži se jí obrátí k lepšímu, lež nakonec samozřejmě praskne, čímž raní city pohledného týpka, se kterým se to zrovna vydalo správným směrem a pak se snaží všechno napravit, takže jí je nakonec odpuštěno a dokonce jí zůstal ten lepší život. Několikrát ohrané klišé, akorát s jinou zápletkou a jinými herci. Nevadí, občas neuškodí nenáročný film... ()

JajinkaBec

Tenhle kousek se mi hodně líbil! Pro páteční odreagování se sklenkou bílého naprosto vyhovující. Pobavila jsem se, zamyslela jsem se. Dokonce i Lindsay se mi tu líbila víc než nadstandartně. ()

Tominni

Thea raději předstírá, že je v jiném stavu, aby se vyhnula výpovědi od svého šéfa. Jenže péče ostatních se jí začne líbit a tak z nevinného nápadu se stane neustálé lhaní, kdy už sama Thea začne ztrácet pojem o realitě. Oddychová americká komedie, která celkem sedí Lindsay Lohan, ale moc nepřekvapí a co se týče mě, tak ani moc nezaujme. ()

kenny79

Když jsem viděl, že v tom hraje Lindsay Lohan, tak jsem filmek pomalu odepisoval, naštěstí takový průser to nebyl a dalo se na to koukat. Zajímavější by bylo, kdyby hlavní roly hrál muž a předstíral těhotenství on - to by byla asi větší zábava :D ()

Runespell

Není to až tak špatné, jak jsem čekala..... je pravda, že ze to bude líbit jen tomu, kdo má Lindsay rád. Já ano, takže ...cca líbilo, ale jen protože na ni je prostě radost se dívat. Jinak film o ničem, herci trága a ze scénáře je mu smutno. Ale zase - neurazí to...( to protože to není moc romantické, chytré ani vtipné) Tak kdyby jste se někdy náhodou fakt dost nudili - tak si pusťte tohle:)) Hvězda navíc jen za LL a Cheryl Hines. ()

Enelya

Asi za to může nuda letních prázdnin, ale mně se to líbilo. :-) Americký příběh(kde jinde by se tohle taky mohlo stát) s předvídatelným koncem, ale s velmi příjemným hereckým obsazením svůj jednohubkový účel splnil a já se celkem solidně bavila. Takže za mě 50% a 3*(ať nežeru). ()

DandaPiper

Porodní bolesti (chápej tím film) nejsou špatný, ale celý je to takový utahaný a unavený jako Lindsay sama. Doby, kdy sem ji obdivoval za její krásu jsou ty tam, a tak už ani na Lindsay není hezkej pohled, navíc jenom idiot by jí to těhotenství věřil. Suma-sumárum ale ne zase tak zlý. ()

W.E.N.D.Y

Pekný film na osamelé večere pre dievčatá. Síce typický romantický príbeh s mnoho klišé, ale pobavil ma jednoduchý humor, nápad a hlavne dobrá herečka Lindsay Lohan na tento žáner filmov. 70% ()

lobo87

Celkom chutná jednohubka, hlavne pre tých, ktorí aktuálne tehotenstvo prežívajú. Lindsey to v takýchto úlohách svedčalo, je škoda, akým smerom sa jej kariéra (život) ubral...55% ()

ESNYR

Lindsay Lohan je možná hezká holka (nebo alespoň byla v době nedávné) ale to že hraje většinou v takových filmech jí teda v kariéře feťačky moc nepomáhá. Prázdný film, který je opět založený na "nedorozumění/lhaní/výmluvách" hlavních aktérů, kteří jsou opět naprosto slepí, imbecilní a mentálně zaostalí, protože nepoznat že ta holka předstírá že je těhotná, je přinejmenším podivné. Přirovnal bych to k podobné situaci kdy holka předstírá že je kluk, nebo kluk předstírá že je holka a všichni kolem jsou slepí jak patrony. Snad by si to zasloužilo nějakou tu hvězdu za pár vtípků, ale žádný zázrak to není (nedokoukáno) Ehmmm..... jen takový dodatek :amíci jsou vážně idioti a tupci jakých není rovno, protože jen vypatlaná palice bez mozku, by naschvál shodila těhotnou ženu do bazénu. K tomu snad není co dodat. ()

david666

Díky Lindsay se na to dalo dívat. Pro ty, kteří ji nemají mezi svými oblíbenými herečkami uberte *. Typická romantická komedie se všemi klišé - bohužel. ()