Sexy dívky od vedle

• USA Sexy Girls Next Door (více)
Pornografický / Dokumentární
USA, 2000, 25 min

Možná to ani nevíte, ale potkáváte je každý den na chodbě baráku, v kanceláři, obchodě nebo prostě jen na ulici. Mladé dívky natáčí svá domácí lechtivá videa, aby zaujaly odborníky z Playboye, vydobyly si tak svých patnáct minut slávy a získaly možnost natočit vlastní profi video pro Playboy. Některé z nich to následně dotáhly v této branži opravdu daleko… (SOLOM.)

elgato

holky jsou většinou hezký, ale nějak si nejsem jistej kvalitou obrazu, tohle patří do televize?, takové erotické home video ()

Zeck

Kdyby mi bylo jedenáct a nikdy v životě neviděl porno, asi bych dal plný počet. Komu tyhle pořady, co dávají? Pokud se u softu někomu postaví, měl by si zašukat. ()

SOLOM.

Neškodný erotický pořad, který se svého času objevoval v pozdních hodinách v televizi, hned po skončení nějakého béčkového hororu. I z toho důvodu jsem pár dílů viděl, když jsem se mi to nahrálo i s filmem. Některé děvčata jsou schopna pro trochu slávy udělat opravdu všechno – natočit domácí svůdné video a pak když zaujmou někoho z Playboye, tradá rozjet kariéru roztahováním nohou a hlazením bradavek v profi „soft“ videích dané značky – no a občas pak rovnou do porna. Jo některé děvčata vypadala docela pěkně, většina to ale měla v hlavě pěkně vylízané – no a později i někde jinde… ()

spikey1

Některé dívky jsou skutečně skvostné, jde ale o to že jako lákavá erotická šou to není funkční, tři dívky se představí a ukáží svůj průvodní videoklip, pak je s nimi prováděno focení pro Playboy, to celé je vyplněno rádoby dráždivou vatou, kdy jim nějaký scénárista řekne o čem si mají povídat(hrozně lechtivá tématika, myšleno ironicky) ()

Lukoboss

Co na tom mám vlastně hodnotit? Některý holky jsou pěkný, jiný ne a všem jde o to, dostat se s pár fotkama do Playboye. Toť vše :) ()

cici24

Hodnotit něco co je vlastně jen o pózování hezkých holek, který jsou ještě spoře oděné není asi to nejvhodnější, ale za ty holky dávám 5*:-)) ()