Plague Town

• USA A Slaughter in Plague Town (pracovní název) (více)

Průměrná americká rodina vyrazí na pěší výlet po Irsku, aby zde objevila své kořeny. Vydají se do hlubokých lesů bez jakéhokoliv náznaku civilizace, ale brzy zjistí, že to neměli dělat. V lesích na ně totiž číhá nebezpečí v podobě zmutovaných zrůd, které mají jediný cíl a to dát si je k večeři. (topr harley)

Pattrick

Scénáristicky je to strašná debilovina!! Takže moje hodnocení je jasné, že na scénáři stát nebude. Přínosem vidím solidní atmosféru, hlavně u některých scén, byla hodně povedená, ale například u otce, který vlezl do domu, byla naopak strašná, amatérská, nepovedená. Dobré byly gore efekty, při takovém nízkorozpočťáku se povedly. To je ale všechno, konec, čekal jsem to. Prostě vcelku nudná jízda, která stojí za podívání pouze pro to málo krvavo. ()

Deivulak

Hlavní hrdinka simpatačka ,ale film blbost s blbcama namalovanýma na bílo. Co byly zač sem se jaksi nedozvěděl proč je na tom mostě nepřejeli do jednoho proč?Atmosféra sice byla opravdu misty až hustá ale to je vše bohužel. ()

-krusty-

EHF: Podivnost a rozporuplnost non plus ultra! SPOILER: Námět je to zajímavý - vesnice plná defektních lidí, kteří se snaží "očistit a napravit" za použití lidí normálních. Jejich podivné rituály (švihání větvičkami a věšení mrtvol) jsou zajímavé a nádherně bizarní - což je rozhodně plus. Masky také nejsou nejhorší. Horší je ale samotné zpracování. Režiséru Gregorymu jdou možná akčnější a hororovější momenty, ale když má spáchat normálně znějící dialog, je to nadlidský úkol. Rodinka se hned v úvodu filmu jeví jako opravdu praštěná, až je jeden na pochybách kdo že je v tomto filmu vlastně defektní tvor. Střihy jednotlivých scén jsou občas hodně za hranicí chápání...a to jsem viděl ledacos a klipový střih mi běžně zas tak nevadí. Ale tady jsem leckdy nevěděl na co se to vlastně zrovna dívám. Hudební podkres někdy fungoval, ale někdy svojí jalovostí akční scénu totálně zazdil... Takže řešení je jediné: spáchat za pár let remake, ovšem s jinými herci a s jiným režisérem. ()

Duffson

Kdyz pominu trapnost chovani hlavnich postav, atmosferu a hudbu jak z nejakyho uchylnyho nemeckyho pecka tak zbyva jedna hvezda...fakt to nestoji za to ()