Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne? (Bonton Home Entertainment)

stiewe

Příjemně strávené 2 hodiny při komickém umění Jima Carreyho. Tři geniální synové s trošku více prořízlou pusou dodávaj filmu další zajímavou stránku. ()

Zajija

Humor Jima Carreyho mě prostě dostává jeho komedie miluji. A v této komedii se mohl opět bohatě vybláznit jaožto rozpolcená osobnost policisty Charlieho Baileygatese. Pro mě úžasná zábava po celý film. Pro ty co mají Jima Carreyho rádi stejně joko já mohu tuto komedii jen doporučit ***** ()

Jardicu

Jedna z nejlepších komedií Jima Carreyho. Určité momenty neskutečně vtipné. Příběh zajímavý. Všichni najednou začali machrovat a blejt sračky, že je Jim trapnej, dělá ksichty apod. Možná že ano:D ale všichni co to tvrděj tak stejně viděli všechny jeho filmy. Akorát melou hovna. Jim jede! ()

Allka

Nebudu vychvalovat do nebes, ale celkem slušný čtyři hvězdy to jsou. Hodnocení zvedá hlavně ústřední dvojice - Carrey je jako vždy vynikající těma svýma ksichtama a René Zellweger mám taky moc ráda, to je herečka všech žánrů. K nim se přidala trojice nechutně tlustejch, ale chytrejch a otcemilujících chlapců s pár hodně dobrýma hláškama a docela zajímavej scénář a vznikla povedená komedie (odmítam tvrzení, že to komedie neni - co by to asi bylo jinýho??). Já osobně mam nejradši scény ze začátku filmu (kdo z nás se nenasmál aspoň u Vagicleanu?:))... Jediný, co mi trochu vadí, je délka, ke konci už člověk ztrácí pozornost... Ale jinak téměř vše OK............... A jmenuju se Hank, čůzo!! ()

RajCZitko

I když tento snímek není bůhcí jak dobrý, musím zde vyzdvihnout herecký výkon Jima Carreyho. To, jak suprově zvárnil rozdvojení osobnosti bylo prostě boží. Mno a do kolenou mě pak dostávali jeho synově xD Nejlepší řízci - nerdové. Pokračování by mohli udělat jenom o nich a jejich hláškách :D ()

Allegro.g.

Jestliže bylo účelem tohoto filmu bavit, tak se to povedlo, alespoň u mně. I když jako film je to strašný. / "Vypadá jako Spartakus, kujebák jeden!" ()

picusis

Jim Carrey a jeho černí synové mě dokázali pobavit, že jsem z toho spadnul několikrát z postele. Skvělý výkon! ()

IronRocky

Dobrá komedie, která má slušné tempo a vůbec nenudí. Carrey je hodně zábavnej jen mě štval dabing, protože ho daboval Martin Dejdar a ten se ke Carrymu vůbec nehodí. ()

Bombastikus

Pěkná komedie pro vyčištění hlavy. Stále jsem se těšil až se objeví Hank a něco předvede nebo zahlásí. A vždycky mě nezklamal nějakou parádní hláškou. Hej mlíčňáku......:) ()

ANTYCHRYST

Tak tohle je uplně NEJ film s Jimem Carryem :) komedie narvaná každou vteřinou nějakou hláškou, tento film nemá obdob! ...jedná se o VAGICLEAN !! Ještě teď se řežu :) viděl jsem x krát a pokaždý se na tenhle filmeček těším. Opravdu luxusní komedie u které se nebudete ani minutku nudit!! 100% tohle je prostě kult!!! ()

snek888

Jim Carrey je blázen .... a pod vedením režisérů Farrellyových zde ztvárnil dvě skvěle ujeté postavy. Jednu ujetější než druhou. Od začátku až do konce je děj v pohybu a přicházejí stále nová prostředí, se kterými se musí rozdvojená osobnost Jima C. potýkat. Je to úchylné, je to vtipné, je to morbidní a k tomu všemu to má slušný děj. Komedie trvá bezmála 2 hodiny a nemá hluché místo. Některé pasáže vyvolávají chichot, některé smích a najdou se i pasáže totálního výtlemu. Jedná se o humor nikterak inteligentní, nicméně má něco do sebe. ()

Knor

Jim Carrey je strašný hovado, on se pro tohle narodil a já ho zbožňuju, Další šílená komedie plná šílených scének a hlášek. Scéna s nemrtvou krávou je absolutně zničující... :-) ()

crap

Nejlepší komedie s Jimem (a Renée)! Fakt se vždy hodně zasměju.. nízké hodnocení mě úplně nepřekvapuje, komedie jsou hodně podceňovaný žánr a ne všichni se dokáží dostatečně uvolnit a odprostit od vážnosti natolik, aby se úpřímně a od srdce zasmáli "hloupým" hláškám a záměrně přehnané mimice. Tady ty hlášky jsou hodně vtipně propracované, stejně tak jako všechny role co se tu mihly. ()

elimS

85% - komentář 20ti slovy: Jima Carreyho miluju a v téhle "dvojroli" 2x více :D Skvělé hlášky, ulítlé scény a příjemně "úchylné", prostě komedie jak se patří. ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster