Dynamická, vědomostní a zábavná soutěž nejen pro teenagery, v níž dvě soupeřící soutěžní družstva ve třech kolech prokazují své znalosti, ale rovněž šikovnost, obratnost a smysl pro humor v recesistických a akčních disciplínách. Cílem soutěžního družstva je vyluštění tajenky. V prvním kole mohou soutěžící získat nápovědní písmena, ve druhém luští tajenku a ve třetím zápolí o ceny. (oficiální text distributora)

anyonecek

Opět podprůměrný soutěžní pořad, který je už vysílán nějakej ten pátek. Často mě fascinuje, jak se jednotliví soutěžící představí jako kdyby hráli 1. ligu ve všech sportech a pak na nějakých prolejzačkách nejsou ani zaboha schopní se vymotat a nebo aspoň v normálním limitu to prolézt. Když už je velká nuda tak si to občas pustím v televizi, ale nic moc. ()

Kubasino

A já to mám rád. Považujte mě za infantilní hovado s mozkem křečka, ale na základce už 7 let nejsem a přesto mě to baví. Neříkám, že si u toho koušu nehty napětím, nebo že to potrápí mozkové buňky, ale na odreagování je to super věc. Edit: Od výše uvedeného komentáře uplynulo spoustu let a já se stále na Bludiště koukám. Je to pořád pohodka. ()

Naby

Opravdu nudna zalezitost. Deti co tam soutezily mely zaroven nevyrovnane ziskavani bodu a jeste byly zavysle na ucitelich. Aneb spatne a odflaknute vymyslena pravidla. ()

pegtr

Pohodová soutěž která bež žádné větší obměny vydržela bavit 15 let.Myslím si však,že poslední doubou legendárnost soutěže upadá a myslím si že bude v nejbližší době stažena z vysílání. ()

Reyak

Je to sice stále dokola, ale na druhé straně je to v moři různých kolotočů a podobných něco naučného pro mladé. ()

Missfit

První hvězda za mou oblíbenou písničku na začátku a na konci (Fatboy Slim - Fucking in Heaven --> jak trefný song na pořad pro dospívající :P) Druhá za to, že asi jako spousta, i já jsem tam ve své 8./9. třídě chtěl, a chtěl jsem soutěžit :) Bohužel, tím tento výčet asi končí, zbytek snad ani nemá cenu hodnotit...jde o mezivěkové nepochopení ()

Paan

Vždycky mě bavilo, že si za znělku do tohohle pořadu vybrali song Fatboy Slim - Fucking in Heaven (... fucking, fucking, fucking in Heaven). Možná kdyby ji pustili i s textem, tak by to sledovalo víc lidí. A pak by to museli zrušit. Tak jak tak =) ()