Něco na té Mary je

There's Something About Mary

Niečo na tej Mary je

Komedie / Romantický

USA, 1998, 114 min

Diazovú som proste miloval, bolo mi jedno, o čom je film :)(24.2.2008)

Tento film je něčím legendární.....No řekněte, kdo by si "gel" ve vlasech nespojil s tímto filmem ? ;o)(8.7.2004)

Velmi vtipná komedie s Benem Stillerem a Cameron Diaz. Smál jsem se, až jsem se za břicho popadal. Navíc je zde dnes už kultovní scéna s nagelovanými vlasy pomocí spermatu. A do toho je zde velká řada dalších geniálně vtipných scén. Tohle je prostě jedna z prvních, dá-li se to tak říci, teenagerovských komedií a já jsem spokojený. Navíc konec dobrý, všechno dobré, a tak to má být. Bratři Farrellyové mě nezklamali a já dávám s čistým svědomím čtyři hvězdičky.(29.3.2008)

Cameron Diaz k sežrání (ten účes s "přírodním gelem" byl zajímavý ne?), příjemná hudba, ale mně tam neseděl Stiller (šampion = celý život s jedním a tím samým výrazem schopen točit "komedie" jak na běžícím páse ve fabrice na sny). Na to, že to je komedie, jsem se zasmál jen jednou, jak do koupelny, kde byl schovanej Stiller se secvaknutým ehm ehm, chodili další a další lidi, jinak slabota.(24.7.2006)

Tohle a BLBÝ A BLBĚJŠÍ jsou jediné dvě komedie od Farrellyů, u kterých se mohu zasmát, aniž bych se za to musel stydět!(12.12.2002)

• - Scéna s „gelem“ na vlasy se jednu chvíli zdála nepřiměřená i samotným, jinak otrlým, režisérům, kteří ji chtěli vystřihnout, ale nestalo se. (Trainspotter)

• - Většina komparzistů je přátely či známými bratří Farreyových, kteří jim také nabídli účast na natáčení. (Cheeker)

• - Po finančním neúspěchu filmu Kingpin (1996) počítali bratři Farrelyovi s tím, že jejich příští film bude s velkou pravděpodobností i tím posledním. Proto se rozhodli odhodit veškeré zábrany a natočit tu nejšílenější černou komedii, jakou si jen dokázali vymyslet. Poté, co se snímek Něco na té Mary je stal obrovským kasovním trhákem, mohli Farrelyovi zapomenout na veškeré obavy a pokračovat ve své tvorbě. (Cheeker)