Něco na té Mary je

There's Something About Mary

Niečo na tej Mary je

Komedie / Romantický

USA, 1998, 114 min

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií se skvělými herci a extra vtipnými situacemi. Slušný děj a zábava po celou dobu. Cameron Diaz je neobyčejně charizmatická a Ben Stiler ji skvěle doplňuje. 75%(23.12.2007)

Možná, že na té Mary i něco je... ale asi toho není dost. Vznikla příjemná komedie, které se moc nedaří zbavit dojmu tuctovosti. Asi záleží především na divácké oblibě herců.(12.12.2009)

Tohle a BLBÝ A BLBĚJŠÍ jsou jediné dvě komedie od Farrellyů, u kterých se mohu zasmát, aniž bych se za to musel stydět!(12.12.2002)

Tento film je něčím legendární.....No řekněte, kdo by si "gel" ve vlasech nespojil s tímto filmem ? ;o)(8.7.2004)

Nečekal jsem tak příjemnou romantickou komedii. Hrubozrného humoru zde moc není a kdyby nebyl vůbec, určitě by to nevadilo, protože kazí miloučký dojem ze zbytku. Výborné obsazení, kde všichni komediálně přímo excelují, množství opravdu úžasných scén (policejní výslech na téma stopování - vražda) a neodolatelná Cameron Diaz dělají z této komedie skvělou komedii.(1.4.2006)

• - V době natáčení Cameron Diaz chodila s Mattem Dillonem. (Trainspotter)

• - Jeden z vyšetřovatelů na policejní stanici se Teda (Ben Stiller) představí slovy "Jsem detektiv Stabler, tohle je detektiv Krevoy," což jsou jména producentů filmu Stevena Stablera a Brada Krevoye. (Cheeker)

• - První námět k filmu Něco na té Mary je se objevil již v roce 1988. (Trainspotter)