poster

Něco na té Mary je

 • USA

  There's Something About Mary

 • Slovensko

  Niečo na tej Mary je

Komedie / Romantický

USA, 1998, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petaspur
  ****

  Blonďatá Mary byla na střední škole velmi žádaným artiklem a proto bylo velkým překvapením, že se jejím plesovým doprovodem nestal žádným z místních atletů, nýbrž rovnátky obdařený nekompromisní přitahovač trapasů Ted. Plesový večer se však příliš nevydařil, protože Ted si umně přikřípl přirození do poklopce kalhot, což mohou dosvědčit Maryini rodiče, hasiči, policisté, sousedi i náhodní kolemjdoucí. Po mnoha letech Ted opět sbírá odvahu přiblížit se k Mary, ale počet jejích obdivovatelů se podezřele rozrostl. Ted je však vyjímečný, dokáže se takovým způsobem ztrapnit při jakékoli činnosti, že by se diváci, preferující humor založený na intelektuálním hodokvasu, neměli k tomuto snímku příliš přibližovat.(18.11.2009)

 • Matty
  ****

  Stačilo, aby si Cameron Diaz vetřela do vlasů tělní výměšek Bena Stillera pohupující se bezprizorně na uchu svého původce a vznikl kult. A zbytek filmu je taky celkem sranda. 80% Zajímavé komentáře: betelgeuse, tron(11.2.2005)

 • Superpero
  **

  Po geniální scéně se skříplym pyjem následuje NUDA!!!!!!!!!(12.2.2005)

 • Zíza
  **

  Ne, Mary prostě úžasná není!(24.2.2010)

 • betelgeuse
  ***

  Tahle komedie hodně divoce a účelově přepíná mezi člověčími silnějšími (čistá láska) a slabšími (naschvály, onanie, exkrementy) chvilkami. Jsou-li silné situační nápady a smysl pro "nerdovské" miniatury - koncept zlomyslného invalidy shledávám geniálním - Farrellyových Jekyllem, výsledný dojem jim hyzdí impulzivní zlo v podobě nadměrné dějovosti, gagové nezřízenosti (čti absence smyslu pro míru) a přehnaných metráží. Přesto životní dílko bratří Farellyů, komediálních auteurů, kteří vyhasli dřív, než stihli natočit opravdu dobrý film.(3.1.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace