Vesmír. Nekonečná prázdnota. Muži v bílém útočí, prezidenti jsou dva a v beztížném stavu si těžko odskočíte na velkou potřebu. Toto jsou cesty Leslieho Nielsena do míst, kam humor dosud nevkročil...
Svět se řítí do zkázy. Americký prezident ve skutečnosti není prezident, ale jeho klon, který chystá invazi mimozemšťanů. Originální prezident je uvězněn na měsíční základně, odkud musí být zachráněn. Do akce je vyslán neohrožený (ale naprosto tupý) agent Richard "Dick" Dix, který nasedá do raketoplánu a vydává se na měsíční základnu, mezi ufony, šílené genetiky a zkorumpované policisty. (oficiální text distributora)

DocBrown

Ja vim, skoro cely film je velmi podprumerna komedie, ale kvuli In the Navy od Village People v podani Tri Tenoru se to musi videt ! ()

wosho

Podle me to je prumer, obcas se tam objevi neco k zasmani, jinak je to takove debilni-az je to skoro zabavny. Ja se u toho moc nenudil, pravda je, ze se byl v stavu totalne spiteho opilce profesionala. Tak kdo vi, jak bych to ohodnotil s mene nez 3 promile:-] ()

Paity

Leslie Nielsen byl skvělý, ale 2001: Vesmírná prda se mu bohužel vůbec nepovedla. Ono dělání si srandy ze všeho a všech se také musí trochu umět. ()

pjotr76

Mno, asi jsem někdy kulturní barbar...ale tenkrát, když jsem tenhle film viděl, mi tak nějak sednul do nálady, a já byl i z tohodle Nielsena první dvě třetiny filmu mrtvej smíchy. Takže určitě slušný tři hvězdy. Kdo neviděl a líběj se mu ty kraviny co Nielsen dělal v Bláznivejch střelách, zase takovej odpad ani tenhle film není. ()

Here

Musím říct, že nechápu zdejší komentáře. Tenhle film je se staršími filmy Nielsena určitě srovnatelný. Možná tenhle styl někoho už může otravovat, ale to snad není důvod hodnotit srovnatelné filmy jinak. Při několika scénách jsem doslova ležel smíchy, Ophélie Winter je pěkná a neokoukaná. Je pravda, že film občas skřípe a upadá do stereotypu - proto jen 3 hvězdičky. ()

Arach.No odpad!

Dokonalý výsměch všem Nielsenovým komediím. Kam dal při točení tohoto braku rozum, to nepochopím. Narozdíl od jeho ostatních filmů jsem se u tohohle ani jednou nezasmál. Ještě ke všemu stopáž 100 minut je opravdu neúnosná. Popravdě při takovéto koncentraci gagů by to byla nuda i kdyby to bylo dlouhé, jako průměrný večerníček. ()

TERRORDROME

Minimum humoru, vysoká koncentrácia trapošenia a nudy! Leslie Nielsen ide na mesiac zachrániť prezidenta, popritom niečo zdemoluje, hádže ksichty a vrcholom filmu je Pavarotti so strelou v zadku. Okrem Leslieho sa tu pitvorí aj Ezio greggio ako majster prevlekov, ale aj keď sa obaja idú od snahy pretrhnúť v páse, podarený vtip nie a nie vydolovať. Suchý scenár jednoducho nepreštia. Škoda. ()

Skalda odpad!

Já mám filmy fakt hrozně rád. Moc. Tvrdím, že v každém je něco proč aspon trochu stojí za to ho vidět. Jeden záběr, ftípek, pointa... tohle jsem nedokoukal. Omluvám se třeba na konci něco takového bylo - ale nechal jsem si to ujít. Svý zdraví sem nenašel na hnoji. Herci scénář asi jo ... ()

Spectre

Tento film som videl kedysi na Silvestra. V TV bežali na rôznych staniciach po sebe dva filmy s Nielsenom, takže som dúfal, že bude o zábavu postarané. Prvý film bol tuším Utopenec na úteku, pri ktorom som sa relatívne dobre bavil.... neskôr som prepol na toto a prišiel ten nepríjemný pocit. Počas celého filmu sa nič moc nedialo. Scény, ktoré mali vyvolať pobavenie ma nechali chladným a čím dlhšie film trval, tým ťažšie to išlo do hlavy. Človek by povedal, že dostatočne podgurážený v novoročnej atmosfére sa zasmeje nad hocičím, ale nestalo sa... Zabité 2 hodiny ()

Chajimwitz

Cože, 228.nejhorší film,tak to jsem viděl asi něco jiného,než většina zdejších uživatelů.Určitě to nedosahuje kvalit Bláznivých střel,ale když vidím ty odpádky,tak tomu na truc přidám. ()

Imrwere

Chvílema vtipné, chvílema trapné. Obsazení sympatické, výkony špatné. Masky dobré, triky otřesné. 60% se zamhouřenýma očima. ()

andi666

Mám rád parodie s Lesliem. Tahle je sice slabší, ale když vidím toto mizerné hodnocení, hvězdičku přidávám. ()

Emzet odpad!

"Toto jsou cesty Leslieho Nielsena do míst, kam humor dosud nevkročil..." Ach jak strašlivá, strašlivá pravda. Hádám, že pokud se dělá bláznivá komedie, buďto vše "secvakne" a vznikne geniální počin jako Airplane, Bláznivá střela a podobně...nebo to nesecvakne a vznikne něco jako tohle, vrchol trapnosti. Jinak si kolísající kvalitu Nielsenovy tvorby nedokážu dost dobře vysvětlit. ()