Vesmír. Nekonečná prázdnota. Muži v bílém útočí, prezidenti jsou dva a v beztížném stavu si těžko odskočíte na velkou potřebu. Toto jsou cesty Leslieho Nielsena do míst, kam humor dosud nevkročil...
Svět se řítí do zkázy. Americký prezident ve skutečnosti není prezident, ale jeho klon, který chystá invazi mimozemšťanů. Originální prezident je uvězněn na měsíční základně, odkud musí být zachráněn. Do akce je vyslán neohrožený (ale naprosto tupý) agent Richard "Dick" Dix, který nasedá do raketoplánu a vydává se na měsíční základnu, mezi ufony, šílené genetiky a zkorumpované policisty. (oficiální text distributora)

corpsy

Ale no tak, prečo nie? Leslie Nielsen tu predvádza svoju x-tú variáciu na Franka Drebina a my ho máme vlastne za to radi. Paródia, ktorá prišla po 90tkovej renesancii a pred boomom zo začiatku milénia, pričom má z oboch aj klady, aj zápory. No nekúp to. ()

Terminus

"Připoutejte se, prosím!" a série "Bláznivá střela" udělaly z L. Nielsena právem komediální hvězdu a režiséři si zřejmě začali myslet, že obsazení tohoto Kanaďana do filmu z díla udělá automaticky komedii k popukání. Ačkoliv tak netvrdím z pozice zarytého Nielsenova fanouška, domnívám se, že v "Prdě" je nejvtipnější Nilesen sám o sobě (tedy jeho herecká kreace), pak už film nemá příliš co nabídnout. Gagy jsou násilné a nucené, jakoby režiséři tušili, že diváci budou čekat takovou palbu vtipů jako ve výše zmíněných komediálních skvostech. Palba vtipů však postrádá nejen kvantitu, ale i účinnost. Snad jen v té kvantitě se tvůrci vyrovnali Nielsenovým nejlepším filmům. Jedním z nástrojů spouštějícím smršť gagů je obsazení (dvojníků) celebrit do několika rolí (Prince, Madonna, tři tenoři a především pak papež: "Bože, dej mi zprávu!" - "Pane, došel vám email!"). Nicméně jak narážky na Šestý smysl, 2001: Vesmírnou odysseu, tak třeba fekální vtipy (WC pro mimozemšťany, z nichž někteří chodí jen jednou za rok) se míjí účinkem. Snad pro vtipem neobhajitelnou vulgárnost hodnotí mnozí tento film jako "odpad!". Nemyslím si, že je na tom "prda" tak zle. Není to marnost na marnost, spíše jedna z mnoha nepovedených komedií (parodií) - rozuměj komedie, které se daří asi každý desátý vtip. Počkejte však do konce titulků - namísto koláčků a mléka se dočkáte zasvěcení užitečného pro celý život. ()

Jillen odpad!

Nielsen se nám chudák propadl do do hlubin vesmírné prázdnoty. Doby kdy s ním byla sranda skončily a teď si akorát ťukám na čelo a dumám nad tím kam zmizel úžasný Frank Drebin? Dávám 0% ()

Derek odpad!

jeden z najväčších trapných omylov filmovej histórie aký kedy spatril svetlo sveta. absolútne nehumorná, avšak neuveritelne trapná stupidita, pri ktorej strácam slová a len neveriacky krútim hlavou. fuj, fuj a ešte raz fuj! ()

Aleee89

Bohužel. Taky, jako asi všichni, mám Leslieho Nilsena spojeného s výbornými gagy a hlavně s Bláznivými střelami. Komik každým coulem. Ale tady? Hrůza. Celkově hrůza. Ten film byl docela dost špatný, nudný a popravdě, prostě jsem na to jenom koukala s otevřenou pusou a říkala si, jestli je tohle vůbec možné. No a nakonec jsem samou nudou usnula. Rozhodně žádná zábava, možná jeden dva vtípky a pak ticho po pěšině. Takhle se zkrátka parodie nedělají, protože parodie má být hlavně vtipná! 30 % za snahu a Leslieho. ()

mikinhoo

Sice jsem se hodně nasmál, ale znáte to. Tenhle film nemá jakékoliv ambice ani parametry pro nějaký lepší hodnocení. Těch 29% je odpovídajících tomu, co jsem dnes viděl. ()

lekr odpad!

Musím se přiznat že něco tak hrozně dementního jsem už dlouho neviděl!! Leslieho Nielsena nemám rád a takovéhle parodie přímo nesnáším!! Nechápu jak je někdo vůbec schopen točit něco takového! ()

rakovnik

Nudné, bez nápadu, bez vtipu...sice měla spousta scén slušně naběhnuto ke gagu, ale scénáristická impotence dokonale zazdila jakýkoli zárodek vtipu. Leslie Nielsen to spíše jakoby pozoruje, než aby se snažil tvořit. ()

kaposlav

Najprv som sa čudoval tomu nízkemu hodnoteniu, ale po pozretí filmu som pochopil. Najslabší film, ktorý som videl s Leslie Nielsonom. Viac to bolo trápne a nasilu núteny humor ako zábavne. ()

O´Neill

Bože lidi, děláte si srandu? Proberte se. Rozmyslete si jestli u takového filmu hodnotíte KVALITU SCÉNÁŘE, nebo VTIPNOST SCÉNÁŘE. U takového filmu se totiž na děj NESMÍTE dívát na kvalitu scénáře. Ale na VTIPNOST scénáře...mě se to velice líbilo. ()