Happens

Vážně? Vážně musí divák soucítit s emocionálně nestabilním rozmazleným sobcem/smradem, co nikdy nepoznal skutečné problémy, protože jakmile je z dálky uvidí, tak je vyřeší otec, kterého za to bude nesnášet? A když konečně dospěje k tomu, že je jenom lepidlo sebesoucitu bez schopnosti převzít zodpovědnost hazící vinu okolo sebe, tak nastane zvrat a divákovi teď má být jakože asi smutno. Není. Díky. Nashledanou, děkujeme za návštěvu, my k Vám taky nechodíme. ()

Lenny.M

Film pro puberťačky o tom, že je život těžký? Takové sra*ky! Pattison absolutně neumí hrát, to už i ta malá Ruby Jerins proti němu je oscarová herečka. Celý tento film se tváří velice dospěle, no super, jenže ten konec mě tak rozesmál, že už to nebylo možné, protože kdo by do takového filmu dal 11. září? ()

iamek

Spoiler ! Zhruba do 90-100 minut mě film docela bavil a nevadil mi ani Pattison, ale jak jsem viděl záběr na školní tabuly kde učitel napsal datum 11.9.2001tak jsem dostal záchvat smíchu. Nechápu proč tvůrci si takový dementní záběr vůbec vymysleli. Vůbec to nedáva logiku a připadá mi to jako hra na city náctiletých fanynek Pattinsona. ()

klerik

Vidíte dobre, je tam plný počet. Pretože je to atmosférou porovnateľné s Haggisovým CRASH. Dobre napísané postavy, dobrá práca s odhaľovaním minulosti, dobre zahrané. Má to síce jednoduchý príbeh, ale je to silné a uveriteľné... ()

Chrustyn

Všehovšudy tuctová romantika, jejíž tuctovost podtrhává plochý -rádoby drsný- Pattinson, snažící se marně vymanit ze stínu "Twilight". Výslednou podobu nezachrání ani veteráni Cooper a Brosnan ani výborný konec, který by si zasloužil daleko kvalitnější snímek. ()

bassator

Nezapomeň na mě? Na toto už za týden téměř ano. Nudný, přeslazený, pomalu se vlečící příběh s nepochopitelným a vůbec né s příběhem souvisejícím koncem... - 50% ()

mcb

V mnohém mi to připomnělo právě Sedm životů. Instantní citové vydírání, které nezná meze a celý příběh podřizuje rádoby šokujícím odhalením a pointám, které samy o sobě zas tak šokující nejsou. Režisér Coulter se snaží za každou cenu zasáhnout divákův srdeční sval, i když všechny ty dojemné scény jsou stejně instantní jako polévka ze sáčku. Tato příběhová stavba ale neomrzí, jelikož má v rukávu pár sympatických es - zázračně solidne fungující ústřední dvojici s překvapivě hrajícím Pattinsonem, kterému jsou podobné role "zevláků" snad ušité na tělo, podmanivou indie hudbu, která vždy ty obyčejné obrázky pozvedne o kousek výš a především odvážnou pointu, která pravděpodobně rozdělí diváky na dva tábory. Jedni budou ještě více dojati, druzí ji zavrhnou jako samoúčelnou a příliš vykonstruovanou. Ale určitě se dá považovat za silnou, i když jí mohl předcházet chytřeji vystavěný příběh, jež by k ní alespoň trošičku směřoval. Nezapomeň na mě je poslepovaná instantní tragédie pro náruživé diváky pohybující se v mainstreamových vodách, kteří z hlediska 'heart-attacků', jež jim film způsobuje, na mladého Pattinsona po vzoru názvu snímku jen tak nezapomenou...a ostatní raději mlčky ano. 6-7/10 ()

FTP

Silný film s vynikající vedlejší postavou - Pattinsonovým spolubydlícím a kamarádem v jedné osobě, jehož český dabing je nezapomenutelným zážitkem. Suverén James Bond, pro kterého není nic problémem, někdy vyloudí úsměv, někdy byste mu nejradši nakopali. 80% ()

jojinecko

"All american" dráma, viac efektná a účelová ako psychologická a hlboká. Predovšetkým by ma zaujímalo, ako by vyzeral film, ktorý by pasoval k posledným 15 minútam, ktoré zanechajú pomerne silný posledný dojem v porovnaní so zvyškom... ()

Flego

Chodil som okolo tohto filmu ako okolo horúcej kaše. Láska dvoch vysokoškolákov smrdí "teen-filmom" a po skúsenostiach zo stupídnymi komédiami či horrormi som mal obavy. Avšak prvé scény filmu, spôsob natočenia, pomalé jazdy kamery, či podmanivá, skoro neexistujúca hudba ma presvedčili, že som na správnej adrese. Režisér sa po celý čas držal svojej predstavy a výdatne mu k tomu napomáhal kvalitný scenár. Azda bez jedinej chyby plynie dej pomalým, niekedy skoro ospalým tempom, kde-tu prerušený dejovým zvratom. Po zhliadnutí oboch Twillight som trochu zatracoval mladého Pattinsona, že bude večne odsúdený hrať plytké postavičky, ale tu dokázal očariť svojim sústredeným, poctivým výkonom. Nezabudni na mňa nie je film okázalý, samoúčelný a vyžaduje si divákovú spoluprácu. Ten bude po zásluhe odmenený nečakanou pointou. Na to sa nezabúda. ()

poz3n

Tak kdo nám to tu chytá v žitě? Naprosto skvěle hrající Pattinson v roli mého rebelujícího alter ega a konec, který jsem poprvé neznal a netušil a který mě dostává i naponěkolikátý. ()

rikitiki

Dost nesnesitelný film o melancholickém budižkničemovi, který se jen tak bezcílně bloumá životem, nabrkne si holku, ale žádnou romantiku a vlastně ani emoce nečekejte, prostě se to jenom tak stane, jako všechno v tomhle filmu. Je to o ničem, snímek nemá co vyprávět. Občasné náznaky konfliktů jsou vycucané z prstu. Závěr je zcela nesmyslný, k filmu se vůbec nehodí. Je až urážlivé dát takový konec k tak nicneříkajícímu příběhu. /2. 6. 16./ ()

Janek

Ono se na toho Pattisona v podstatě dobře kouká, takže jsem romantiku přežil bez otevřených zlomenin. A po dlouhé době mě u filmu překvapilo finále. Takže nadsazuji. ()

Kailo

Nevím čím to je, možná mam nějaký emotivní začátek týdne, ale závěr filmu ve mně zanechal zvláštní, skoro nepopsatelný, pocit smutku. 80% Mimochodem, první role kde se mi Pattinson líbil! Takže přeci jen nějaké charisma má... A z mladé Ruby Jerins jsem šílel. Ta má na kročeno na dobrou budoucnost. [HD] ()

Sofia

Opravdu bylo nutné tam těch tragédií nacpat tolik? Třeba malá sestřička šikanovaná ve škole mi přišla už hodně samoúčelná. Navíc jsem nepochopila, proč závěr filmu vyzněl tak relativně pozitivně - úsměv Emilie de Ravin v metru a rodinná pohoda v muzeu? Že by je ta poslední tragédie tak smířila? Po jejích předchozích zkušenostech by je spíš rozmetala na kousky, že by se z toho už nikdy nevzpamatovali a mrtvých by bylo ještě o pár víc...no jo, jsem holt cynik. Herecky zaujali Emile de Ravin a Chric Cooper, jejich vztahu bych nechala o trochu větší prostor. ()

Dharter

Už zde napsal uživatel Arachneuss, že by nezapomněl na hl. postavu, poté, co by tento hrdina vtrhl do konferenční místnosti se skicou v ruce. Já na tohoto hrdinu nezapomínám poté, kdy mám za sebou scénu ze školy, kde odstrčí lavici a holčička posměvačka na něj čumí, a on ještě prohazuje hasící přístroj. To vše však do chvíle, než spatřuji poslední minuty filmu. Ať si naproKLAMovaně/odproKLAMovaně myslí každej co chce o 11. září, je to zlo Šejtána, který je v kontaktu se všemi členy iluminátských pokrevních linií, jeho sluhy (k nimž spadá i pan Evelyn Rothschild, i neškodná, „hodná“ babička, paní britská faraónka). _ _ _ Od filmu jsem nečekal nic jiného, než romantický paskvil, ale nakonec dekóduji kvalitní příběh. A Robert Pattinson ukazuje, že umí hrát přesvědčivě. ✔ ()