poster

Kluci jsou zpět

 • Austrálie

  Boys Are Back, The

Drama

Austrálie / Velká Británie, 2009, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Handle
  ***

  Je to pěkný film, ale ne tak pěkný jako jsem očekával. Možná by to chtělo třeba i lepší casting. Nějakým scénám jsem prostě ani nevěřil, avšak některé byli na druhou stranu docela silné. 3,5*...(3.4.2011)

 • Xmilden
  ***

  V poslední době jsme byli zvyklí vídávat Clive Owena v akčnějších věcech, přesto musím uznat že mu role ovdovělého muže slušela. Nic na tom nezměnil ani fakt že jeho syn je totální rozmazlenec, kterému je dovoleno vše co si umane. Nejsem ovšem specialista na výchovu dětí, takže těžko posuzovat. Film mi místy připomněl atmosféru některých Hallströmových filmů. Prostě čas plyne a plyne a ....(18.11.2010)

 • Slarque
  ****

  Scott Hicks poprvé od Záře kápnul na scénář, se kterým si věděl rady. Na první pohled to vypadá jako běžné melodrama, ale když začnete trochu přemýšlet, třeba dojdete k závěru, že až tak běžné nebylo. Překvapivě málo klišé, skoro žádné přílišné tlačení na emocionální pilu, vážně nemám problém uvěřit, že se to nějak takhle stalo. Celý film prakticky stojí na Clivu Owenovi a dvou malých klucích. A samozřejmě tomu hodně napomáhá perfektní práce kameramana i parádní hudební soundtrack.(20.9.2010)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Hal Lindes: 1. Illgresi ,2. Indian Summer ,3. Festival ,4. Fljótavík ,5. Straumnes ,6. Ára báturInní mér syngur vitleysingur ,7. Samskeyti(10.6.2011)

 • Subjektiv
  **

  To nám v tom pravdivém příběhu zase jednou zvěstovali vnitřní hnutí postav tak geniálně, že jsem je úplně chápal a zcela se s nimi sžil. Nééé, to byla ironie. Hlavně, že tam hraje melancholická hudba, když se mám dojímat. Mimořádně nijaký, absolutně bezinvenční film, zřejmě papouškující svojí předlohu v ději, neschopný vykreslit postavy tak, aby se jim dalo věřit, že žijí. Že se jim jen nedějí předepsané události.(25.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace