poster

Kluci jsou zpět

 • Austrálie

  Boys Are Back, The

Drama

Austrálie / Velká Británie, 2009, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pilda17
  ***

  Ne příliš povedené, ale přesto zvládnutelné drama.. 5/10 = 55%(25.11.2011)

 • MartinezZ
  ****

  21.2.2010 ~ Představte si šťastnou australskou rodinku. Ona starající se matka, on sportovní reportér a jejich malý syn. Domeček na odlehlém idylickém australském místečku, všichni se mají rádi, všechno je perfektní až do chvíle... ~ ...kdy zasáhne svině život a najednou zůstávají jen on a jeho syn. Příběh otce a jeho, sic očekávané, leč ne zcela zvládané role. Roli právě otce. Toho, kdo obstarává domácnost, kdo se stará, kdo je ve skutečnosti hlavou rozbité rodiny. A jak pomoci malému pochopit, že se maminka nevrátí, když jeho samotného to vykolejilo. ~ A aby toho nebylo málo, bývalka mu na krk hodí jeho prvního syna. Syna, kterého s matkou opustil právě kvůli té, která najednou není a schází. Anglánek v Austrálii se svým novým mladším bratříčkem a nedobrovolně teprve nyní "novopečeným" otcem. ~ K tomuhle filmu mě dovedl jeho soundtrack. A jsem tomu rád. Výborný film v pěkném prostředí, i když z té Austrálie tu moc ukázáno není - protože to není pro děj podstatné - a s příběhem, který dává smysl. A kupodivu i s Clivem. Tomu jsem jeho roli dokonce i více méně věřil, což, vzhledem k mému vztahu k tomuto herci, považuji za velký pokrok (ještě z něj něco bude :D ). ~ Velké plus za hudbu, velké plus za absenci očekávaného happy-happy endu - ne, tohle spoiler vážně není. Ovšem i tak je "v košíku" plno dramatičtějších dramat, tohle australsky-komorní nebylo vůbec špatné, tři hvězdičky si to rozhodně zaslouží, čtvrtou dám za hudbu Hala Lindese.(20.4.2011)

 • teutates
  ***

  Skvelý Clive Owen... taktiež vizuál potešil, príbeh miestami nadchol... Boys Are Back, ak je to vážne inšpirované skutočnou udalosťou tak potom klobúk dole... 7/10 nerad to priznávam, ale snímok potešil...(19.3.2010)

 • Šakal
  ****

  Ztratil milovanou ženu ( manželku ), aby následně našel ( cestu ) nikoliv k jednomu, ale rovnou k dvěma synům. Takhle nějak si představuji přízvisko milý, hřejivý, " obyčejný " snímek ze ŽIVOTA. Žádné útočení na divákovy city, " pouze " citlivě převyprávěný příběh o vztahu otce - syna (ů) a jejich vyrovnávání se se ztrátou milované osoby - manželky ( matky ) . Konečně ( po delší odmlce ) opět role, ve které mohl Clive přesvědčit o svých nesporných hereckých kvalitách. Naprosto přirozený, nenucený, civilní herecký výkon v kombinaci s volně plynoucí Hicksovou režií, která nikam nespěchá a nádhernými scenériemi Austrálie dělají z tohoto snímku nezapomenutelný zážitek.(18.3.2010)

 • hellstruck
  ****

  Hodně sympatický počin z prostředí krásné Austrálie o muži, kteří se snaží vyrovnat se smrtí manželky a sblížit se se dvěma syny. Působivé drama, přestože moc neodsýpá. Nostalgickou atmosféru navíc neskutečně kazí ten malý uvřeštěný spratek. Jinak je to ale citlivě a uvěřitelně natočené.(10.2.2013)

 • - Prvý film produkovaný Cliveom Owenom. (m.a.t.o.)

 • - Trvalo osem týždňov, kým filmári postavili Warrov dom. (m.a.t.o.)

 • - Ve scéně, kdy Harry (George MacKay) s Artiem (Nicholas McAnulty) sledují televizi, vysílají australský horor Krvavá laguna (2007). (Petulka88)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace