Docela příjemná oddychovka, který by slušelo mírně zkrátit a trošku zastřihnout. Z Edouarda Montouteho jde neskutečně pozitivní a pohodářská nálada. Už v sérii Taxi upoutal mou pozornost svým pohodářským přístupem k věci a tady svůj styl jen potvrdil. Ingrid Chauvin to je jiná, ta mě byla tak "sympatická", že spíš než před sporákem, bych jí nejradši viděl ve sporáku. Není to vysloveně film, při kterým bych se hihňal od nevidim do nevidim, ale tak nějak jsem z toho cítil ten svěží mořský vzdoušek, na který můžeme narazit v každým pobřežním městečku a to dohromady s příjemnou náladou, která z filmu jde není úplně k zahození.(14.3.2010)

Krásný oddechový film z krásného přímořského prostředí. Hlavní hrdina (Edouard Montoute) je velkej sympaťák, a celá atmosféra filmu byla velmi milá.(25.3.2010)

• Radiq

Něco jak francouzská verze Koření života, aspoň mi to tak připadá... akorát že ta rivalita je oproti tomu trochu upgradovaná a podpořená sázkou nějakejch dvou zazobanců... Ten první díl ještě docela šel, ale to druhy už je jenom rádobyvtipná fraška s minimem vtipu... Obecně řečeno jsem se u toho spíš nudil...(16.8.2013)

• dopitak

Tohle ale není seriál, ale TV film, jak tady ještě o víkendu bylo napsáno (info z imdb v tomhle případě nechápu). A ačkoliv Francie/Belgie, spíše si představte německou romantickou komedii, kterých je všední odpolední program na Primě plný. Všechny postavy do jedné se chovají jako dementi, a zábava se tudíž nekoná.(24.1.2011)

Jedná se pravdu o seriál, přestože u nás byl prezentován jako film.. Je podobný německým romantickým filmům, i když úplně láskyplný konec se nekoná, spíše komediální, jak je napsáno i v popise, kdo má rád pohled na vyšší gastronomii, která se vyskytne a sázku dvou milionářských frajírků, kteří jsou ochotni udělat vše, může se klidně podívat. Ale nečekejte od toho mnoho... Těžko říct, jestli uvedou i další díly.. Zatím byly dva..(9.7.2012)