Malý Herkules

• Česko Herkules 3D (více)

Malý Herkules, který je polobohem, žije se svým otcem, Diem, nejvyšším z Bohů, a vychovává ho Sokrates. Herkules by se chtěl podívat na Zemi, chodit tam do opravdové školy a poznat život obyčejných dětí. A tak jednoho dne z Olympu uteče a dostane se do dnešní Californie. Potkává třináctiletého Curtise, který ho vezme k sobě domů. Herkulovi se splní jeho sen a začne chodit s Curtisem do opravdové školy. Na Zemi však mezitím dorazí i Marduk, věčný rival Dia, který chce Herkulovi zabránit v jeho návratu na Olymp. Marduk by chtěl, aby Zeus uznal, že Marduk je ze všech nejmocnejší a že jeho Babylon je pravým domovem všech Bohů. Zeus nakonec souhlasí s tím, že nechá Herkula zápasit s mladým Bohem Kintarem, aby Mardukovi ukázal, jakou sílu Herkules má. Chlapec tak bude muset opustit svoji novou rodinu a zachránit čest svého otce... (oficiální text distributora)

orkadimenza

Je to asi pěkně šílený, ale tu hvězdičku dám z jednoho prostého důvodu. U filmu jsem se smál, a tak byl žánr komedie zčásti splněn. Je však nutno dodat za jakých okolností, protože bych byl blázen, kdybych se smál vážně. Není totiž lepší nápad si pustit Herkula bez 3D brýlí o půl třetí ráno se skupinkou zhruba 10 lidí. Ze začátku se na vás sice zjeví špatné efekty (na které by byly 3D brýle sebevražda, a které půlku osazenstva v takovou noční dobu zaručeně uspí) a zhruba půlku stopáže si říkáte co jste to kurva pustili, ale když vás v půlce chytne největší únava a řeknete si, že by byla škoda to už nedokoukat, tak se rozhodnete pro udržení pozornosti Herkula parodovat. A ono to nebylo vůbec špatné! Když pomyslíte, že Herkulův meč je vlastně obří oboustranný robertek, o který se všichni hádají, tak je chování postav, efektů a všeho okolo celkem vtipné. Takže asi tak za tu jednu. Zas bych byl sadista, kdybych dal 2*, ale aspoň jde vidět, že i u nejhoršího filmu na csfd se jde nezabít. ()

Terezinka198 odpad!

Ehm... cože jsem to shlédla včera večer? o.o Zřejmě jsem tehdy oslepla.. na chvíli, a ohluchla... až do předešlé hodiny. ()

Oralfabet odpad!

Musel jsem zjistit, jaký je 1. nejhorší film podle csfd. No... Nic hezkýho to nebylo. Neviděl jsem z toho víc, než dvacet minut (pak se to celý nějak posralo a vyplo a já necítil potřebu zjišťovat, kde byla chyba, popřípadě stahovat znova), ale myslím, že to stačilo. Český dabing jako vždy pozvedá zážitek na úplně novou úroveň. Stejně tak jakékoli omamné látky a parta přátel, co mají taky slabost pro podobná veledíla. ()

Matros odpad!

Existuje ideálnější film pro 5000. hodnocení na ČSFD než 1. nejhorší film na této databázi? A ještě lepší je, když ho celý zkouknete na YouTube. Hrozně rád bych si do toho filmu aspoň trochu kopnul, ale vysál ze mě všechny radosti života. ()

Simgal odpad!

Co je 3D, to frčí. Jsem si jistý, že na tento "film" pár neznalých rodičů své děti vezme. Jen doufám, že máme dost mentálních ústavů, protože z tohoto nemůže nikdo vyjít nepoznamenaný. Viděl jsem trailer a to mi do nejdelší smrti stačí. ()

Eterninox odpad!

Potom, co se Hoganův Zeus objevil v záchodové míse, mi došly síly. Suveréně nejhorší do kin distribuovaný (a pravděpodobně i jakýkoliv jiný) film, co jsem kdy měl tu smůlu vidět. Mladý Sandrak by měl přestat děsit filmové diváky a zjednat si dlouhodobou lékařskou pomoc, dokud ho ty steroidy ještě nezabily. 0% ()

TheGunner odpad!

Trailer mě donutil stáhnout to, byl jsem zvědavej, jestli to bude opravdu tak příšerny. No do konce se tohle vidět nedá, ještě před půlkou jsem to vypnul, tohle je opravdu kokotina největšího kalibru. ()

Kiedes odpad!

Bojím se, že to shlédnutí trailer mě poznamená, neměl jsem se na to dívat, bude ze mě dement. Dovoluji se této sračce, která je výsledkem vyměšování obézního idiota, který k obědu spořádal jedno průměrné menu u mcdonald, udělit hodnocení odpad. ()

gonga odpad!

Tento film je skvost! Na mé tváři vyloudil tolik smíchu nad neskutečnou lidskou hloupostí a debilitou, že jsem vlastně tvůrcům vděčný. ()

inachisio

Kamera, střih, scénář, animace, vše do sebe dokonale zapadá a vytváří tak naprosto mistrovský snímek. Film má hlubokou myšlenku, která vás doprovází celým dějem a ještě přinejmenším dva týdny vám nedá spát. Grafické efekty jsou opravdu oslnivé díky zcela revolučním technikám, které byly vůbec poprvé použity u tohoto díla. O tomto filmu by bylo možné napsat celé knihy a jistě se tak brzy stane, je pro všechny ohromnou inspirací a navždy zůstane v našich srdcích. Myslím, že je zbytečné dodávat, že film za mě má 100%. ()

Aurus odpad!

Tohle je jeden z nejhorších filmů které jsen kdy viděl. Příběh je stupidní a debilní, postavy jsou nesympatické a tupé a hudba je strašná. Za mě 0/10. ()

Elyon

Nehodnotím, neviděla jsem a ani se na to podívat nehodlám (jen pouhý trailer mě dost vyděsil). Je mi líto těch, kteří to viděli ve 3D, protože kdybych to viděla já, tak mám asi po zbytek života noční můry. ()

Rockerman odpad!

Tak můžu si za to sám. Chtěl jsem vidět aktuálně nejhorší film na tomto fóru. A nezklamal mě! Je to opravdu jeden z nejhorších filmů, který jsem viděl. Má to jedno plus. Ujistil jsem se, že nejsem masochista. Masochistovi totiž dělá dobře to sebetrýznění. Mě u tohoto filmu bylo místy spíše hodně nevolno!!! ()

Bob14 odpad!

Větší blbost jsem v životě neviděl Herkules v New Yorku se Schwarzenegrem je proti tomuhle skvělej film. Ten kdo tohle ještě neviděl tak ať se na to ani radši nedívá. ()

BeranSon odpad!

Je to celkem pocta to komentovat. Tady ale nepíšu o tom jak je to příšerné, NE!!! Tady píši o tom že tvůrci byli géniové a to byli. ,,V tom co děláš musíš být nejlepší" a tento film je nejlepší nejhorší film. Opak Shawshanku, jeho naprostý protiklad ve všem. Titul NEJHORŠÍ FILM VŠECH DOB získává Malý Hercules. Je mi ctí dát ODPAD. 0/10 JSEM NADŠEN!!! ()