Malý Herkules

• Česko Herkules 3D (více)

Malý Herkules, který je polobohem, žije se svým otcem, Diem, nejvyšším z Bohů, a vychovává ho Sokrates. Herkules by se chtěl podívat na Zemi, chodit tam do opravdové školy a poznat život obyčejných dětí. A tak jednoho dne z Olympu uteče a dostane se do dnešní Californie. Potkává třináctiletého Curtise, který ho vezme k sobě domů. Herkulovi se splní jeho sen a začne chodit s Curtisem do opravdové školy. Na Zemi však mezitím dorazí i Marduk, věčný rival Dia, který chce Herkulovi zabránit v jeho návratu na Olymp. Marduk by chtěl, aby Zeus uznal, že Marduk je ze všech nejmocnejší a že jeho Babylon je pravým domovem všech Bohů. Zeus nakonec souhlasí s tím, že nechá Herkula zápasit s mladým Bohem Kintarem, aby Mardukovi ukázal, jakou sílu Herkules má. Chlapec tak bude muset opustit svoji novou rodinu a zachránit čest svého otce... (oficiální text distributora)

Drnqonovic odpad!

Přiznám se: z Herkula 3D jsem viděl pouze 12 minut a 37 sekund. Dál už jsem se koukat nevydržel, prostě to nešlo. To už je zábavnější dokola sledovat teleshopping s Horstem Fuchsem, který má oproti Sandrakovi alespoň nějaké charisma. Upřímně nechápu, proč tyto filmy vznikají. Kdo je takový blázen, že je ochoten nalít peníze do takové šílenosti, jako je moderní Herkules, který chce poznat americký způsob života (???). Nemá cenu rozebírat jednotlivé stránky filmu, všechny jsou jednoduše špatné (alespoň v první čtvrthodině, ale pochybuji, že zbytek je lepší). Jestli peklo existuje, je tam rezervované místo pro Hulka Hogana. Jestli ne, spravedlnost neexistuje. ()

moukey

Hulk v dalším z mnoha průserů. Všechno v tom filmu od postiženýho hlavního hrdiny, přes hláškujícího afroamerickýho týpka, až po naprosto kterénský efekty stojí za ho*no! ()

Wbcko odpad!

Vyvolává zvracení efektivněji než pár prstů šimrajících mandle. Zakousnutý do stolu jsem vydržel dvacet minut, pak jsem film musel vypnout. Sadomasochistický zážitek umocněn sledováním 3D verze bez 3D brýlí. ()

tommy187 odpad!

Na ČSFD nachádzam dennodenne množstvo subjektívnych hodnotení, s ktorými evidentne nesúhlasím. Je pravdou, že asi ako väčšina ľudí som si Malého Herkula zapol iba kvôli tomu, že má nálepku najhoršieho filmu. Sám som si nemyslel, že by nejaký film mohol byť až tak príšerný, aby mu vyše 3000 ľudí dalo odpad. Od prvých minút som sa hanbil za hlavné postavy, nehovoriac o Richardovi Sandrakovi, ktorému nebudem vyčítať účes, ani jeho slovný prejav. V konečnom dôsledku mu nemôžeme nič vyčítať, keďže robil iba to, čo mu povedal Mohamed Khashoggi. A možno zlyhala komunikácia medzi arabským režisérom a ukrajinským hercom. Je pravda, že Khashoggi v živote režíroval len jeden film (práve tento), a nečudujem sa, že žiadne štúdio ho už neoslovilo o spoluprácu. Počas 92 minút utrpenia, nudy som sa snáď cítil trápnejšie ako všetci tvorcovia dokopy. Nie, ale teraz vážne. Pre koho bol tento film určený? Myslím, že by pri ňom nevydržal úplne nikto, aj absolútny filmový (ne)kritik si musí všimnúť obrovské chyby, či už technické, vizuálne či dejové. O tom, ako ujo kameraman prekročil os (trúfam si povedať, že to číslo by bolo dvojciferné) rozprávať ani nebudem. Sklamanie prišlo od Hulka Hogana, od ktorého by som si v živote nepomyslel, že sa objaví v takejto triviálnej hovadine. Jeden veľký ODPAD!. ()

LadyVader odpad!

Chachaaaa! Tak sem si říkala, že to schválně zkusím, když se tady o tom mluví jako o nejhorším filmu vůbec.. No pro příště už jsem poučena, tohle je fakt síla :D. A při pohledu na ty triky se mě fakt zmocnil totální záchvat smíchu.. :DD ()

Forsberg11 odpad!

And the winer iiiiiiiis ......... Hercules 3D. Congratulation, the worst movie in history!!! Tak toto som nemal vidieť. Neviem či sa mám smiať alebo plakať. Ale každopádne už som dlho žiadnemu titulu neudelil odpad, takže treba trochu prevetrať smetisko. A tento "film" tam rozhodne patrí. Aj keď si myslím, že ani jeho tvorcovia to nemohli myslieť vážne ... 0 %! ()

Melios odpad!

Ako ja si myslím, že existujú aj horšie filmy než je tento paškvil, ale to neznamená, že je to kvalitné. Hraničí to s hranicou kedy je už niečo tak moc zlé až je to neznesiteľné a medzitým, že je to tak zlé až je to vlastne mega vtipné. Plus si k tomu prirátajte "kvalitný český dabing" a o zábavnú YouTube recenziu či ako ožralecký program na chatu ako vytvorené.... ()

KoRner

Neuveriteľná ko.otina. Horšie než som si predstavoval. Ale tipujem, že ako jeden z mála tých 1720 ľudí som to naozaj videl. Takže z trucu a tiež za obľúbených zápasníkov Hulka Hogana a megakorbu Paula Wighta dám jednu. ()

xaver

Ubohé, primitivní, bezduché. Úpřimně přiznávám, že film jsem nebyl schopen dokoukat do konce, a proto dávám jednu hvězdičku, protože nevím zda na konci nebylo něco převratného, co by celkový nepopsatelně strašný dojem z tohoto snímku trochu zmírnilo. ()

figgo jr. odpad!

Během natáčení této zrůdnosti musel být celý štáb naprosto sjetej, protože si nedokážu vůbec představit jak jinak mohlo tohle vůbec vzniknout a jít dokonce do kin. Nejhorší film roku. ()

kikakrystof odpad!

:( My jsme na to museli tenkrát se školou povině :( Nic horšího pro nás vybrat nemohli. Navíc ve filmu byl jen jeden 3D efekt, ale to jsem si zrovna sundal ''3-D'' brýle, protože mě už boleli oči. :(( Jeden z těch horších zážitků ve škole no ... ()

TerezaVanCZ odpad!

Nemám ve zvyku hodnotit filmy, které jsem neviděla já osobně, ale u tohodle si dovolím udělat vyjímku. Dneska přišel můj 9ti letý brácha domů a na otázku jaký byl film (byli na něm se školou!!!), odpověděl,že to byla největší blbost na světě. Což asi vypovídá o kvalitě filmu, když i devítileté dítě pozná jaká to byla zhovadilost. ()

Janega

Raz som sa zasmial. To je asi všetko. Len ma udivuje, že to dávali v kinách, pretože po všetkých stránkach od hercov cez efekty až po príbeh to má úroveň béčkového televízneho filmu. ()

Mafian odpad!

To se fakt nikomu nezdá divný, že dítě běhá nadzvukovou rychlostí? Tenhle film je sbírkou různých klišé, která vedou až k tomu, že se malý superhrdina musí rozhodnout mezi životem v nebi a životem na zemi. To vyřvávání, že si vybral, nebo co křičel, mě skoro nutilo vypnout televizi. Herci přehrávají, jako by jim někdo hrozil smrtí, snaží se dělat film vážným. Kdyby se brali trochu s nadhledem, dopadlo by to líp. Aspoň z toho Hogana mi nekrvácely oči... ()

Paity odpad!

Je mi líto Hulku Hogana, ale opět si hrál v naprosto královské ptákovině. Touha dostat se na stříbrné plátno by asi u některých měla být léčena prášky. ()

Mafiapau odpad!

Naprostá odpornost Mohameda Khashoggi.Opravdu úchvatně otřesné!Chtěl jsem se přesvědčit jestli toto zfetované "dílo" je opravdu tak strašné. Čekal jsem že by mě mohl ještě rozesmát nějaký rasismus..ale žádný nepřišel. Koukal jsem 10 minut a bylo to ještě horší než má očekávání.Tento film mohl stvořit pouze antisociál napumpovaný LSD s rozdrcenou čelistí. Mučil bych ho tak,že bych ho přibil k plátnu s wallpaperem tohoto filmu, uřízl bych mu cecky,a za neustálého kopání do koulí mu oholil oční bulvy. (moje hodnocení už si můžete domyslet) ()

FiliPP odpad!

Jestli se mě někdo zeptá, jaký nejhorší film jsem kdy viděl, vždy řeknu Herkules 3D. Popravdě nechápu, jak mohla tahle sračka vzniknout. Také nechápu, co to má být za žánr. To má být akční film nebo komedie nebo horor nebo fantasy nebo co. Mě osobně přijde, že všechny tyhle žánry spojili a udělali tuhle sračku která má příšerný scénář, příšernou kameru, příšerný herce a režisér Mohamed Khashoggi ať už radši nikdy nic netočí a ať se už Hulk Hogan nikdy nesere do dalšího filmu. Tenhle film je úplně, ale úplně o hovně. Už jenom když jsem viděl prvních 10 minut tak mi bylo úplně na píču jako fakt FUUUUJ. Já fakt nechápu co tímto snímkem chtěli tvůrci dokázat, ale podle mě má film jenom jediný úkol a to je udělat z co nejvíce lidí debili. ()