• liskam

První co mě napadlo když jsem tuhle příšernost vyděl, bylo: No doprdele, to byla ale impotentní sračka! A u toho také zůstanu. 27%(22.8.2015)

Šel jsem na to, jen protože to bylo zadarmo a hudbu dělali "Marco Beltrami a Philip Glass" (pro neznalé soundtracků: to je něco jako "Maxim Turbulenc a Iva Bittová"), ale nakonec to šlo přežít mnohem lépe, než bych u nablblého comicsu o Elasťáku, Ohniváku, Kamenožroutu a Bublifučce čekal. I když natáčet takový námět rádobyrealistickým stylem je bizarní. Je to prostě standardní comicsová oddechovka, spektakulární průšvih se nedostavil.(13.8.2015)

• Isherwood

Film s nulovými ambicemi, který netuší, zda-li chce být party party geeků, jimž byly naděleny superschopnosti, nebo komiksovým thrillerem o nečekaném dárku z jiné dimenze. Dramaturgicky rozbředlá slátanina, v níž nefunguje nic, především samotná čtyřka, která se ke svému originu plácá skrze jalové dialogy a nulovou chemii, takže je vám docela volná, i když v závěru překvapivě vybuchne pár hlav. Trank dodal film bez ksichtu, jemuž ten pláč nad zásahem Foxů věřím tak zpola. Že se na sílu stříhalo je jasné, ale pokud se nějaká parta jmenuje Fantastická čtyřka…(13.8.2015)

// Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 4,004 // Otvárací Víkend v USA: $25,685,737 //(17.8.2015)

• Cival

Promarněný potenciál. Zajímavý je snad jen koncept usedlejšího blockbusteru, jenž pracuje s postavami z řad docela obyčejné omladiny a dává naději všem nerdům, že to dotáhnou z laboratoří až k superhrdinským trikotům. Jenže pak už nepřijde nic, akorát dospělejší verze Žraločáka s Lávovkou... I Avengers 2 a Thor 2 působí proti nové Fantastické čtyřce jako vyspělé blockbustery. Tady je tuze směšný padouch, co bude dobře vypadat jen v lego-verzi, a naprosto katastrofální pokusy o trikovou akci, odehrávající se na papundeklové planetě plné jakéhosi zeleného slizu. Víc jak stomilionový rozpočet vyhozený oknem, těch pár hezkých momentek s Thingem ve válce bohužel jen naznačí, s jak velkým potenciálem Foxové už dlouhé roky hazardují. Uff.(16.8.2015)