Tak strašná, strašná škoda! Některé aspekty tohohle filmu jsou vynikající, předně záporák Victor Doom, který po svém nekompromisním úniku ze zajetí a demonstraci svojí síly budí dojem, že by byl jeho jediným důstojným soupeřem Superman. Bohužel proti němu stojí silově absolutně nevyrovnaná partička nerdů pomlčka modelů, kteří jsou sami o sobě sice dobře obsazení i rozehraní, ale tak mocného protivníka mohou porazit jen nedůstojně, třeba že ho někam strčí, když zrovna nedává pozor. Jinak je překvapivé, že v téhle komiksovce prakticky není akce, jde jen o hodně dlouhou expozici, což bude mnohé nudit. Mně vadí, že ona expozice musí být dost zkratkovitá, protože z nějakého důvodu každá blbost dnes může mít dvě a půl hodiny, ale film, který představuje hned pět postav, má jen něco přes hodinu a půl. Což prostě nestačí. Může to být tím, jak studio Trankovi film sebralo a přestříhalo. Já nevím, kde je pravda, ale vysvětlilo by to aspoň, že všechno v nové Čtyřce vypadá nehotově a polovičatě. Mrzí mě to moc, protože výsledek má charisma a drží se daleko od zábavné rutiny, ale pořád rutiny Disneyho Marvelu. Bohužel tu chybí spousta věcí, které by sem patřily...(25.8.2015)

• Aaron.

Fantastická dvojka. První půlka přinesla poměrně dobré zpracování příběhu, ovšem jak se do děje zapojili vysoce postavení pánové a začalo se pořád dokola cestovat tam, zpátky, tak na kvalitě čím dál rychleji ubývalo a dialogy se mi čím dál víc hnusily. A závěrečný boj to ještě celé dorazil.(16.9.2015)

Staromódní, velmi dobrý film, který se vydal jinou, několik let nevyužívanou stezkou, než jakou se valí současná komiksová vlna, a to se mu bohužel vymstilo. Většina diváků asi chtěla vidět něco jiného, já jsem si Fantastickou čtyřku ovšem beze studu užil. Podle mě v ní není vlastně nic špatně - na sympatických postavách divákovi záleží, vědátorská klukovská atmosféra postupně plynule přejde ve velké dobrodružství, triky jsou skvělé a ohromná hudba Marca Beltramiho a Philipa Glasse patří k tomu nejlepšímu, co v žánru komiksových soundtracků za poslední roky vyšlo. Je škoda, že se pokračování pravděpodobně nedočkám(e).(23.12.2015)

• sheen

Chtěl jsem si zkrátit cestu z Berlína do Prahy filmem a málem jsem se unudil k smrti. Co to bylo?(6.11.2015)

• Will_X

Vážně? Ten, kdo má tohle na svědomí by zasloužil víc než jen přes prsty! Neuvěřitelně protahovaný začátek, akce žádná. V posledních 30 minutách se toho stane víc, než po celou dobu filmu. Čekal sem alespoň stejně dobrý reboot, ale bohužel se tak nestalo. Díky bohu za projekci, protože utratit za tohle cca kilo, to bych si radši provrtal koleno..(12.8.2015)

• Kate Mara