• ConanVJ

Tak za mě jasný zklamání a i když předchozí filmy kdoví jak neoslní, tak jsou pořád zábavnější než toto. S příchodem restartu přišlo i přeobsazení hlavních rolí, které se podle mě nepovedlo. Hlavní mínus vidím ve věku hrdinů, kdy jsou ve věku Petera Parkera alias Spider-mana a ne dospělých vědátorů dle předlohy. Díky počítačovým trikům je zde lepší pouze Ben Grim jako The Thing, který už není umělohmotňák, ale povedená kamenná postava. Příběh je hodně slabý a ani akce to nezachraňuje, protože jí zde moc není. Jediný co se na filmu dá pochválit jsou parádní efekty, ale to je bohužel tak nějak vše. Za mě 20% :)(26.8.2015)

• Xmilden

Komiks, který začne částečně šlapat v momentě, kdy chybí do konce asi 20 minut je prostě průser. Z 90 minut se vlastně prvních asi 50 minut neděje vůbec nic zajímavého. Kdo na tohle dohlížel, zasloužil by řádný pohlavek. Zkrátit úvodní seznamovací sekvence by ale i přesto zrovna moc nepomohlo. Protože casting není zrovna z nejlepších, hlášky strašné a svět kolem F4 mě nebavil ani v dřívějších patlaninách pro děcka. Potěšilo nejvíce krvavé inferno, když Victor kráčí laboratorními chodbami a nechává za sebou zakrvácené hlavy. Scéna která totálně neladí se zbytkem filmu, nicméně mě potěšila svou surovostí. Zbytek o ničem. 40%(15.11.2015)

• MMR

Oproti originálu dost špatné. Mé hodnocení zde je velice mírné.(22.2.2016)

• verbal

Fantastická sračka aneb Dlouhý, Široký a Propečený negr v hodině a půl scénáristické bezradnosti a předraženého zmaru. Původní verze z roku 2005 fungovala alespoň jako reklama na gájprájd, v níž se sem tam i něco žužu barvičkového přihodilo a žhavý Kapitán Mumulend svým intenzivním žárem prohřál srdíčko nejednoho hošíka, co se nade vše bojí divokých prasat, protože žerou bukvice. Restart je jen asexuální a sterilní nuda, ve které se Živoucí pochodeň v rámci naplňování rasových kvót proškvařila z árijsky homixového blondýna až do afroamericka, Neviditelná žena měla s tím xichtem raději zůstat neviditelná permanentně, Janko Zvonček působí se svými stopadesáti čísly, čtyřiceti kily a křivýma nohama v roli kamenného zabijáka trochu jako parodie na potravinové doplňky pro podvyživené děti a sympaticky Whiplashený tympánista s teleskopickýma rukama je jen nechtěnou komickou vložkou z best of Arabela. To, že asi generačně došli charismatičtí herci, by se ještě dalo odpustit, ale když někdo nutně musí exhumovat cosi, co už jednou unyle chcíplo, jeden by očekával alespoň pořádnou trikovou hitparádu, a ne, že si pětasedmdesát minut z devadesáti bude partička nehezkých dětí otravně hrát s Merkurem, aby v posledních patnácti předvedla ubohý, krátký, trapný a škaredý interdimenzionální mrdník.(23.8.2015)

• Pepinec

Oproti sračce, kterou jsem si onehdá přivodil životosprávou na Colours of Ostrava, se Fantastická štverka liší pouze tím, že trvala 94 minut a ne tři dny. Jinak je to totéž. Proboha živýho, Marvele, jak dlouho kdokoli z vás nebyl v kině, že nevíte jaký parádní blockbusterový léto letos máme?! Tohle by vyhodili i z Hvězdný pěchoty.(13.8.2015)

• Miles Teller