• penylane

Zajímavý začátek a rozjezd filmu, říkala jsem si, než jsem další hodinu čekala, až ten rozjezd skončí. Celý film je jako úvod do jiného filmu. Cca 15minut bitvy, kterou bych podle ukázek považovala za hlavní téma filmu, bylo spíš směšných, nudných, nezajímavých, zkrátka odfláknutých. Jako by tuto bitvu tvůrce do filmu vložil jen proto, aby bylo co dát zajímavého do traileru. Tohle opravdu ne.(12.8.2015)

Je to určitě slabší, ale stále se na to nechalo koukat. Vedle původní Fantastické čtyřky z roku 2005 je toto o dost horší.(13.8.2015)

• Tsuki

Příběh Fantastic Four pořádně neznám a starší film jsem ani neviděla. Je mi ale jasné, že pokud se tvůrci rozhodli nutně udělat tenhle remake, měli na dějové lince mnohem víc zapracovat a především si ujasnit, kam film vlastně směřuje. Celou dobu totiž není jasné, s jakým cílem byl film vytvořen. Není to ani dechberoucí superhrdinský akčňák, ani komedie o čtyřech nesourodých outsiderech (dvě nebo tři vtipnější scénky tam působí spíš nuceně a zbytečně). Takže výsledek je zkrátka nemastný neslaný, nehledě na to, že ani herci mě (snad krom Milese Tellera) příliš nezaujali. Finální bitva postrádala pořádné napětí a spíš než velkolepě působila téměř trapně. ~(2,2)~(13.8.2015)

Musím to zvopaknúť. Trank nie je zlý režisér (vie postavy, vie atmosféru). Kopance do gúl jemu, filmu a v neposlednom rade divákovi dávajú retardované dialógy (logika všeobecne) a hlavne totálna absencia korenia komixoviek - výživná akcia. Chcem pol hodinu vybuchujúcich civilistov navyše a to minimálne. Dosť mi to pripomína Angovho Hulka, nielen tým kamenným finále. P.S. Beltrami, Glass FTW ... po dlhej dobe som vnímal pri komixovke hudbu. 60%(31.10.2015)

• Pegas1632

Čekala jsem pubertální slátaninu, což se bohužel potvrdilo. Nemá to žádný spád, nepřináší to nic originálního, vtipné to taky není, efekty taky žádná sláva - prostě nuda. Že nebyla ani jedna scéna po titulkách, to mi přišlo taky zvláštní u Marvelu, a spoustu lidí v kině to nazlobilo.(15.8.2015)

• Kate Mara