Je to určitě slabší, ale stále se na to nechalo koukat. Vedle původní Fantastické čtyřky z roku 2005 je toto o dost horší.(13.8.2015)

• AlfaNumerO

[ČSFD projekce] Hehe, tak tohle mě hodně pobavilo... tak trochu nechápu potřebu tvůrců udělat z hlavní postav aktéry z American horror story: Freak show. Ben, největší hubeňour, který se promění v něco obrovskýho s neskutečně divně velkýma očima a doktor světomor, nebo jak se jmenoval, který má pro změnu ty oči nebezpečně blízko, až by jeden řekl, že se z něj stane za chvilku kyklop. Těm, kterým se nepoštěstilo být postižen z vnějšku, jsou postiženi ve svém nitru - jsou šíleně nudní a nezajímaví. Očekával jsem trochu, že tohle nemůže dopadnout dobře, že to ale bude až takový průser, to snad ne. Škoda. jako volné pokračování Freak show 2 možná. 35%(13.8.2015)

• verbal

Fantastická sračka aneb Dlouhý, Široký a Propečený negr v hodině a půl scénáristické bezradnosti a předraženého zmaru. Původní verze z roku 2005 fungovala alespoň jako reklama na gájprájd, v níž se sem tam i něco žužu barvičkového přihodilo a žhavý Kapitán Mumulend svým intenzivním žárem prohřál srdíčko nejednoho hošíka, co se nade vše bojí divokých prasat, protože žerou bukvice. Restart je jen asexuální a sterilní nuda, ve které se Živoucí pochodeň v rámci naplňování rasových kvót proškvařila z árijsky homixového blondýna až do afroamericka, Neviditelná žena měla s tím xichtem raději zůstat neviditelná permanentně, Janko Zvonček působí se svými stopadesáti čísly, čtyřiceti kily a křivýma nohama v roli kamenného zabijáka trochu jako parodie na potravinové doplňky pro podvyživené děti a sympaticky Whiplashený tympánista s teleskopickýma rukama je jen nechtěnou komickou vložkou z best of Arabela. To, že asi generačně došli charismatičtí herci, by se ještě dalo odpustit, ale když někdo nutně musí exhumovat cosi, co už jednou unyle chcíplo, jeden by očekával alespoň pořádnou trikovou hitparádu, a ne, že si pětasedmdesát minut z devadesáti bude partička nehezkých dětí otravně hrát s Merkurem, aby v posledních patnácti předvedla ubohý, krátký, trapný a škaredý interdimenzionální mrdník.(23.8.2015)

• Xeelee

Z toho příšernýho scénáře čouhá nuda, kýč a nevyužitej potenciál na sto honů. Jedinou zajímavou postavou je Doom po návratu na Zem, ale jeho charakter je strašně plochej a to proč chce zničit svět není ani naznačeno. Konverzační začátek nebyl sám o sobě špatnej, ale obzvlášť po proměně jsem v hlavních postavách nepoznával ty superhrdiny z komiksů. Navíc se v tomhle filmu snad všechno odehrálo úplně jinak.(13.8.2015)

• IQ Tiqe

Žádná sláva. Jako by to byl prequel k něčemu, co přijde, ale sám o sobě není nosný. Úplně tu chybí to, co dělá Marvel Marvelem.(14.10.2015)

• - Režisér Josh Trank získal skladatele Philipa Glasse poté, co mu poslal svůj předchozí celovečerní snímek Kronika (2012). První slova, která pak Glass Trankovi řekl do telefonu, byla: "Právě jsem viděl váš film a je velmi filozofický." (D.Moore)

• - Johnny Storm (Michael B. Jordan) skončil v nemocnici Judith Trankové, která nese jméno Joshovy nevlastní matky, komičky Judy Tollové, jež zemřela na rakovinu kůže. (Zdroj: weminoredinfilm.com) (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Zájem o roli Bena Grimma měli herci Terry Crews a Christian Cooke, nakonec ji ztvárnil herec Jamie Bell. (willy1)