Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  **

  Škoda. Po slibným rozjezdu jsem si říkal, že snad uvidím ten nejpodařenější komiksovej film všech dob. Asi hlavně z toho důvodu, že svým pojetím a zpracováním je to totálně nekomiksové a ukazuje to všem těm superhrdinským filmům (aspoň na mě to tak působilo) pěknýho fakáče. Už chápu proč to ortodoxní fans Marvel demenťáren nemůžou zkousnout. Bohužel ve druhý půli to režisérovi evidentně studio vzalo z rukou patrně se slovy hele kémo to nejde, to nemůžeš točit, tohle si ovčí stádo nevybečelo. No a podle toho to taky dopadlo.30%(16.8.2015)

 • Will_X
  *

  Vážně? Ten, kdo má tohle na svědomí by zasloužil víc než jen přes prsty! Neuvěřitelně protahovaný začátek, akce žádná. V posledních 30 minutách se toho stane víc, než po celou dobu filmu. Čekal sem alespoň stejně dobrý reboot, ale bohužel se tak nestalo. Díky bohu za projekci, protože utratit za tohle cca kilo, to bych si radši provrtal koleno..(12.8.2015)

 • Vančura
  ***

  Pro mě osobně nesympatické obsazení a vyloženě stupidní děj obsahující neuvěřitelné množství vědeckých nesmyslů - Fantastická čtyřka je po mém soudu "jen" další komiksová adaptace, jakých se dnes točí mraky a která profrčí sály multikin, aby už za chvíli uvolnila místo další podobné kravině, u jejíhož sledování je automaticky nutné vypnout mozek a cpát se popcornem. Své diváky si tohle x-té zachraňování Země jistě najde, ale osobně očekávám od filmů trochu něco jiného a těmto komerčním bezduchým snímkům příliš neholduji, nota bene pokud je shledávám nepříliš dobře natočené a téměř k nerozeznání od jiných filmů z poslední doby (podobnost s filmy Země zítřka či Enderova hra se mi jeví dost markantní). Za mě slabé 3 hvězdy.(13.8.2015)

 • Caelos
  *

  Bylo to debilní.(8.4.2016)

 • Rosaviva
  **

  Asi by se měli přestat snažit převést Fantastickou 4 na plátna kin. 2*(9.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace