Manželé Patrick a Louis po dlouhých devíti letech nadále trpí smutkem ze smrti jejich jediné dcerky, která byla brutálně napadena divokým psem. Rozhodnou se tedy, že opustí město, vydají se na vzdálený venkov a pokusí se již nadobro na dcerku zapomenout. Od zdejších obyvatel malé vesničky se ovšem dozvídají o jakém si rituálu, který jim na pouhé tři dny dcerku přivede zpět ze světa mrtvých. (PetriK12)

helraiser

Docela přijemná podivaná která rozhodně dokáže divaka zaujmout, ale něco tomu ještě chybí. Trochu více a hustší atmosféru, lépe ztvárněnou znovuobživlou holčičku, a mohlo to být o poznání lepší a strašidelnější, konec byl ovšem fajn. Já osobně byl ovšem spokojenej a po delší době jsem se slušně bavil. Lehkej nadprůměr, který si jistě své fandy najde. Mimochodem poster je dost dobrej. ()

foundation

Aj cez to mizerné všeobecné hodnotenie ( na ktoré sa pri horroroch spoliehať aj tak nedá ) som šiel do toho celkom s optimizmom a to aj napriek tomu že som o filme nezisťoval nič dopredu. Pravdu povediac sa mi tak nejak zapáčil hlavne poster. Nakoniec sa ukázalo že som stúpil riadne vedľa. Peniažky tomu citeľne chýbali pomaly v každom druhom zábere, herci boli strašní ( nesympatické obsadenie, monotónne prenášanie viet, konštantný nemenný výraz na ksichte ) atmosféra nikde, rušivá televízna kamera. No dá sa pokračovať a bol by z toho pekný zoznam. Keď nemali prachy, mohli to tupci natočiť ako nejaký real alebo found footage a aspoň by to všetko tak nebilo do očúú. Pre mňa to bola strata času. Nedoporučujem. ()

CharlieSs

Pet Sematary, akorát s hnusným harantem, obraz na který se nedalo dívat a efekty k ničemu. Gore na můj vkus pořád brutálně málo. ()

sarfian

Skoro celý film je nudný až na pár scén. Herci podávajú až skoro amatérske výkony. No a tá scéna, keď býk ušlape toho chlapíka vyzerá dosť blbo, pretože to vyzerá ako keby ho ten chlapík naberal a upíchal sa k smrti :o) dosť blbé. VIDENÉ 1x a asi aj posledný ()

Petulka88

Těch pár nechutnějších scén nemůže zachránit to, že celý děj je drsně obšlehnutý ze Hřbitova domácích zvířátek. Co rozhodně nepotěší, je místy totální absence logického uvažování u některých postav. Když se k tomu přidá téměř až televizní zpracování a místy šílená hudba, výsledkem je film, který se dá bez problémů dokoukat, ale nadchnout určitě nedokáže. ()

xxlch

Zahrávat si se smrtí je mnohokrát omílané téma.Tadydle v tom filmíku ale hodně nepovedené,nudné a celkem předvídatelné.Nečekejte žádný zázrak,je to na jedno nudné skouknutí a dost. ()

djbarrel

Poměrně zdařilý horor na téma oživování mrtvých, při němž si nejde nevzpomenout na Hřbitov domácích zvířat. Solidní atmosféra, dobrý příběh, dobré efekty a ta malá byla fakt skvělá. A ten závěr byl opravdu skvělý. 66 % ()

lobo87

Slušný nápad i atmosféra, účasť Timothyho Spalla (dal sa nahovoriť?), ale celkovo to bolo dosť slabé...30% ()

Lewaso

To není horor běžný - tento vychází z přírody a dávných zvyků. Ne z fantazie scénáristických pisálků. Je jiný. Kdo nechápe starobylost myšlení, nepochopí rozměry tohoto filmu... ()

Cechyno4 odpad!

Velmi dobrý námět, ale špatné provedení dělá z tohoto filmu to co je - béčkových, tuctový horor. Kanál horrorfilm znovu nezklamal! Slabota! ()

jkpj22

Podle mého názoru Velká Británie neumí a nikdy neuměla udělat dobrý horor.... nicméně pozitivní hodnocení mých oblíbených uživatelů mě přimělo se na tenhle horor podívat. A moje hodnocení? Dvě hvězdy, slušně a solidně. Spíš než horor bych to viděl na mysteriózní thriller s prvky hororu. Holčička je dobrá, ale nechci SPOILovat, takže část hodnocení vynechám. ()

brasek odpad!

Horšie ako odpad! Filmová fraška... ďaleko to má od plnokrvného thrilleru resp. hororu. Celé to pôsobí umelo, bez napätia a atmosféry, nulový scenár s podpriemernými dialógmi, ktoré uspávajú. Malé vražedné dievča pôsobí nepresvedčivo odporne a koniec filmu sa stáva už totálnou demenciou. ()

MFZB

Ach jaj, mám ja ale smolu. V poslednej dobe pozerám iba samé chujoviny a toto teda neni žiadny výnimka. Zase raz kokotský horor, ktorý aj napriek krátkej stopáži neskutočne nudil a prišiel mi taký akýsi nijaký. No neviem, aj keď možno malo to nejakú pointu alebo čo a hlavne nápad celkom zaujímavý, len to prevedenie bolo biedne. Táto naša skvelá distribúci nemá chyby, v poslednej dobe na nás sype takéto braky a človek je to svojím spôsobom nútený pozerať. K filmu sa asi nejak bližšie neni dôvod rozpisovať, ten kto videl vie a ten kto nie tak vrele neodporúčam zabiť 83 minút svojho života... ()

spawnxp

Scénář pro dementy, herecký "výkony" tristní, celý jako trochu amatérský - ale nakonec celkem dobrý. Vlastně ani nevim proč... ()