Milla Jovovich jen o vlásek unikla útoku sériového vraha. Když se s těžkým poraněním hlavy probudí v nemocnici, zjistí, že není schopná rozpoznávat obličeje. Nyní je nucena žít ve světě, kde se rysy tváře mění pokaždé, když je ztratí z dohledu, zatímco vrah je stále nablízku a vždy připraven zlikvidovat případného svědka... (oficiální text distributora)

poet

Totalne priemerný až podpriemerný thriller bez náboja a nejakého zaujímavejšieho nápadu.... To že si Milla klepne palicu o roh a nevie rozpoznávať tváre je dosť málo nato aby to vystačilo na celý film. ()

ashtangi

Tady bylo vše špatně. Prvoplánový, předvídatelný, špatně zrežírovaný a špatně hraný film. U některých scén to až bilo do očí, jak neoriginálně jsou natočené. Možná jde o film, k jehož natočení stačilo pár korun. To je pro mě jediná omluva. ()

Axident

Není k tomu nijaký faktický důvod, ba naopak, ale mě to, kupodivu, bavilo. Vytknul bych dvě věci: Milla mi promine, ale za 14 let od 5. elementu neuvěřitelně zošklivěla a zestárla a teď vypadá jako pětařtyřicetiletá Ukrajinka, což kompenzuje alespoň velmi dobrým hraním, ale i tak jsem si musel dlouho zvykat. Za druhé, proč tak strašně okaté podsouvání divákovi skutečného vraha, který s enakonec jím skutečně bez překvapení ukáže a to mi ani ten kýčovitý konec nevadil, už jsem hodně vyměkl... ()

mala_kea

Tuctová kriminálka obalená do poněkud neprůstřelného kabátu. Vše do sebe docela zapadá, ale občas vás iritují výčitky vašeho svědomí, "proč je to zrovna takhle?". Nikdy se nedozvíte jak, nebo proč ale spíše odkud. No jednohubka ale dobrá. ()

BOURQUE

Veľmi zaujímavý, herecky nadpriemerne zvládnutý priemerný film. M. Jovovich teraz ukáže niečo z jej druhej strany (myslím herectva) a vďaka pomerne dobre napísanému scenári sa na nej nebudeme pamätať len ako na bojovníčku z Resdient Evil . Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

Kingjiri

Místy to opravdu vypadá jako TV film. Akce tu moc není a když už nějaká je, tak není příliš povedeně udělaná. Mnohdy to tedy působí velmi laciným dojmem, což by se dalo dohnat slušným příběhem. Jeho hlavní myšlenka nebyla vůbec špatná, ale z velké části nevyužitá. Je to zbytečně dlouhé, což divák pocítí už po uvodních minutách, kdy už se děj nikam neposouvá. Jsou tu naprosto zbytečné scény a konec hrozný patos, taktéž uplně zbytečný. Měl jsem dva typy, kdo nakonec bude tím "záhadným" vrahem a nakonec to byl opravdu jeden z nich. Když už nic jinýho, tak jsem alespoň chytřejší o význam slova "prosopagnosia". Hledal jsem na internetu a opravdu ta nemoc existuje. No, nechtěl bych to zažít na vlastní "oči". ()

chrispe

První polovina byla víc než slušná - měnící se tváře byl fakt dobrej nápad... ale jakmile to zapatlali tou lacinou milostnou linkou, tak to začalo jít dost z kopce. asi SPOILER a ten konec, to jako mysleli vážně?! To už nikdo nedokázal vymyslet nic horšího? Přemýšlím, jestli mě víc rozesmál ten deseti vteřinovej déšť, kterej přišel právě včas, aby mu smyl "vouska"... nebo to světlovlasé dítě, které se Mille (mimochodem... opravdu není moc dobrá herečka) pověsilo okolo krku. // navíc... si myslím, že většina lidí velmi brzy uhádne, kdo je ten dosud nepolapenej vrah. ()

cyright

Ambivalence po všech stránkách. Film snoubí orginalitu s klišé, zajímavé nápady s nelogičnostmi a nedotaženostmi (a že jich je!), napětí s předvídatelností (na základě nepsaného pravidla, že vrah je 100% představen v prvních 20 minutách, se jej může dovtípit každý). A to chvíli úspěšně, chvíli fádně až otravně. Takže je to celé jedna vrtošivá sinusoida, chvíli nahoře, chvíli dole, chvíli zábava, chvíli těžko únosná nuda. Celkově takový šedesátiprocentní průměr, co ale celkem stojí za podívaní pro zajímavý nápad a charismatickou madam Jovovich. ()

Hellknight12

Prvý krát pozreté. Za mňa zaujímavá kriminálka len škoda že koniec je predvídateľný. Milla Javovich to hraje pekne ale od nej by som čakal trošku lepší výkon... Inak je to klasická kriminálka. Zaujímavé je ako vlastne poňali hľadanie zločinca... Sakra ako to popísať aby som to nespoileroval celkové hodnotenie 60% ()

John80

Milla Jovovich unikne o vlások sériovému vrahovi a po tomto incidente stratí pamäť a nieje schopná rozpoznávať tváre ľudí vo svojom okoli, vrah naďalej existuje a čaká na ich ďalšie nebezpečné stretnutie Slušný Thriller 3* ()

TommyDiamond

Tento film mě utvrdil v tom, že i já trpím lehkou formou prosopagnosií Podle mě tento krimi- thriller nebyl ničím zvláštní. Jediné co bylo na příběhu zajímavé byla právě zmíněná nemoc. Líbila se mi tzv. Hra tváří, kdy Milla nemohla rozpoznat lidi kolem. Konec byl dosti slabý. Navíc se mi vůbec nelíbil její poměr s tím kriminalistou. Působilo to dost nesmyslně.... ()

HarqAlAda

Škoda preškoda toľkého potenciálu. Neprekáža mi že všetko sa točilo okolo prozopagnózie, no postavy sa správali akoby spadli z jahody. Neodpustiteľné prešľapy v scenári a kauzalita niekedy akoby neexistovala. Celkom slušné vykreslenie pocitov takto postihnutého človeka. Vraha odhalíte až priskoro. Detektívka určite nie. Keď hľadáte čosi so zvláštnym ústredným motívom slabšej kvality tak môže byť. ()

DoubleJo

Ono to z traileru vyzera naozaj slubne. Opak je vsak pravdou. Ma to sice slusny rozbeh, ale potom to ostane stat na jednej urovni, ktora vas za chvilu zacne nudit, lebo nema poriadny spad ani zapletku. Vraha odhalite uz v polovici filmu, zacinajucej lovestory neuverite ani za mak a pateticky koniec vas utvrdi v tom, ze chalani z vyrobne trailerov odviedli naozaj skvelu pracu. ()

intro

Námět nebyl špatný, dá se říct i celkem originální. Provedení už ovšem pokulhává. Myslím, že filmu by slušela daleko hororovější atmosféra. Faces in the Crowd bych hororem totiž po shlédnutí vůbec neoznačoval. Spíš kriminální thriller se špetkou romantiky. A to je podle mě ten problém. Dalo se z toho vyždímat mnohem víc. Jen Milla Jovovich je důvod proč dávám dvě hvězdičky. ()

petrik11

Milla v ďalšom zo snímkov, ktorý jej nesekol. Dej bol nudný, vliekol sa. Plusom sú triky, ktoré sú na veľmi dobrej úrovni. A tu, bohužiaľ, Milla aj vyzerá ako obstarožná matróna, že by po nej niekto tak naozaj túžil? ()

LukeSharp

Totální logický kolaps a pro mě definitivní potvrzení, že Milla Jovovich je neskutečně špatná herečka. Dívat se půldruhé hodiny na její hysterický ksicht (nekecám,celý film má jenom jeden panický záchvat za druhým) je prostě totální nuda a i přestože zápletka je víceméně originální, pro alespoń trošku inteligentního diváka je rozuzlení jasné už asi po deseti minutách. Odpad nedávám jenom proto,že na světě jsou i mnohem horší sračky a ta druhá hvězda je za šukací scénu, která byla velmi vtipná a zobrazila sen asi všech lidí na světě ;-) 35% ()