Představte si, že byste měli hodinky, které by odpočítávaly čas kdy potkáte svou spřízněnou duši. Chtěli byste vědět kolik hodin, dní, měsíců nebo let vám zbývá, než konečně najdete jeho nebo ji?
Jste už unaveni z čekání na lásku? Už nemusíte čekat! Můžete se těšit! Revoluční zařízení zvané Timer implantované v zápěstí přesně zobrazuje počet dní zbývajících do osudového dne, kdy nositel Timeru potká svou spřízněnou duši. Opravdová láska se zárukou? Ne pro Oonu O'Leary, která čelí vzácnému úkazu - její Timer je totiž prázdný, nic neodpočítává. A tak Oona stale hledá a setkává se jen s muži bez Timerů, ovšem bez úspěchu. A pak se objeví Mickey, okouzlující mladý úředník v supermarketu, kterému na jeho Timeru zbývají čtyři měsíce… Co se tedy stane, když čtyři měsíce uběhnou? (oficiální text distributora)

iampatrik

75% PLUS: originální, nespadá tak do skupiny nudných, obyčejných romantických komedií MÍNUS: chyběla atmosféra nebo něco, film mi tak v jistých ohledech připadal prázdný POZN.: snad každému, kdo film viděl, se v hlavě honila myšlenka: Co kdyby TiMER existoval, pořídil bych si ho? ()

Piggsy

Když už tam nacpali takový nesmyslný, absolutně nereálný "vynález", tak z toho měli vytěžit víc než tuctovou romantickou story. Chtělo by to víc srandy a méně únavných plků o lásce. Ani by mě nepřekvapilo, kdyby se ten láskovač začal v Americe opravdu vyrábět, naivní Amíci by ho začali kupovat ve velkém a stal se z toho hit na pár měsíců. Tam za velkou louží je možné úplně všecko... ()

Wancohoff

(DVDRip 18.7.2010) milujem tieto romanticke dramy/komedie so stipkou fantasy=sci-fi ktore dava tomuto x-krat videnemu, 100x omielajucemu zanru a pribehu uplne iny rozmer. ()

Domec

Film se zabira tematikou "Co kdybych vedela, kdy najdu pravou lasku?" TiMER neboli casomeric vam s tim dokaze pomoci. Staci pouze inplantovat a cekat az dotikaji hodiny. Ale co kdyz vam to nevychazi tak, jak by melo a vy se zamilujete do nekoho jineho pred uplynutim casu? Velice zdarila komedie/drama, ktera se zabyva zajimavou otazkou. 4**** ()

tragicus

Napad je to samozrejme nesmyslny, dale tomu trochu skodi nektere nedomyslenosti (proc by by byl odpocet na hodiny, minuty, dokonce sekundy, kdyz nakonec skonci vzdy o pulnoci?, "hladiny oxytocinu" si take mohli odpustit, ta se prece neda - a pro rypaly: ne, ani se nepujde dat - predikovat na zaklade nejakeho mereni, tak co to ma s tim mit jako spolecneho?), ale jinak velmi povedeny film, a uz proto ze je to o lasce a nemuze byt tedy zalozeny na realite, zminene nedostatky muzu do hodnoceni promitnout jen stezi. Kdo chce take ve filmech realitu... ()

Kajusska01

Tak za prvé: Z celého toho nápadu by se dala udělat nějaká super věc. Když už je ve filmu něco nereálného (láskovač), ať z toho scénáristi a rejža vytřískají, co se dá. Protože jinak z toho bude hodina a půl sáhodlouhé nudy, při které všichni neustále jenom žvatlají o lásce, i když polovina z nich ani neví, co to slovo znamená. Za druhé: Kdyby aspoň výkony herců stály za to, tak by se na to dalo podívat bez toho, že by se chtěl člověk hned zabít. Neuvěřitelná nuda, jeden z mála filmů, u kterých jsem usla a pak jsem uvažovala, jestli je dokoukám. Dávám jednu hvězdičku a to jenom za ten nápad, který by mohl opravdu vypadat jinak, kdyby se toho ujali pořádní lidé... Jinak je to čistočistý odpad! ()

adriane9

Nechápu to, ale fakt jsem se na tohle fantasy dokoukala až do konce.Řeknu vám je to divný, je to divný, ale prostě se to tak nějak dalo :) ()

mala_kea

Taková třešnička v žánrovém světě slaďáků. Velmi slibný nápad se kupodivu drží až do konce, herecké výkony jsou úměrné mé nabaženosti a nějaký ten vtípek občas "ulítne". Hlavní představitelky nejsou sice nejkrásnější v okolí Hollywoodu, ale tento děravý pytel ucpaly stoprocentně. Ameriko, takhle nějak si představuju současnou romantickou kinematografii. S klidem na duši, krásné 3*. ()

atmen

V žánru romantický komedií určitě nadprůměr. Myšlenka náramku, co vám odměřuje čas, kdy se setkáte s tím pravým je vzrušující, ale budit se každé ráno s ujištěním, že svou milou potkám třeba až za 25 let by bylo silné kafe. No ale zase by měli o práci postaráno různí psychologové a terapeuti... ()

BathoryMan

Naozaj nezvyčajná chce sa my povedať že až originálna romantická komédia,ktorá takmer vo všetkom vybočuje z priemeru!Všetci herci pôsobia sympaticky,dobre napísaný scénar a perfektne zložený hudobný dobrovod sú plusom zato televízne pôsobiace spracovanie môj pozitívny dojem z tohto filmu trochu kazí. ()

Olík

Polovina Ameriky má na ruce implantovaný přístroj, který Vám ukáže, kdy poznáte tu pravou lásku. Ne každý však nechává práci srdce na elektronickou mašinku. Malá nezávislá romantika mírně šmrnclá fantasy s originálním nápadem a až příliš hollywoodským koncem. Satirický pohled na neschopnost dnešní generace (a nejen jí) existovat bez moderních vymožeností, které v mnohém nahrazují osobní kontakt obohacená neokoukaností hereckého ansáblu a nekomerčním přístupem. ()

hEROic

prijemna romanticka komedie s docela zajimavym napadem... bohuzel to je asi tak vse co je na filmu zajimave a zbytek upada do stereotypu... nicmene koukalo se na to moc dobre, proste romantika, ktera neurazi ani nenadchne... silny tri hvezdy a neco pres 60% ()

Eilean Donan

To bolo tak... osviežujúce? Diametrálne odlišné od tých presladeností, do kola točiacich sa romantických filmov... Malo to veľmi silnú hybnú myšlienku, áno, išlo o lásku, ale z iného súdku alebo pohľadu. Naviac, pre mňa neopozerané tváre, ktoré dodali punc dôveryhodnosti. Kvalitka :) ()

chrispe

Tento film krásně zabrnkal na mou romantickou notu. Paráda. Navíc má originální myšlenku a nesklouzává do přehnaného patosu. Skoro je to na pět. ()

tančísvlky

Takýto film bude u mňa vždy fungovať , tak ako hovorí nadčasová "Larelay" je to krásny film. Neopozeraní herci a môže to fungovať. Originálny výborne postavený scenár, hudba na vysokej úrovni. Nič tam nezavadzia , a krásne to hovorí . Až mi to pripomína britské filmy , akoby sa vracal čas dobrých filmov ... ()

VeeDee

Chtěli byste, aby TiMER existoval? A chtěli byste si ho vyzkoušet? Funguje opravdu? Nebo je to jen módní vlna, jako byli třeba Tamagoči? ...příjemná podívaná, která člověka donutí se zamyslet nad tím, co by kdyby...a proč to raději nevědět. PS: Hudba vážně výborná! ()

markotter

Vcelku průměrné (i když šlo o docela dobrý nápad). Hlavní hrdinka dost nesympatická, film se tvářil jako romantická komedie, ale ta to nebyla a na něco hlubšího to zase nemělo dostatečně kvalitní scénář a herecké výkony. Takže tak za 50 %. ()

arkie

Zaujimavy napad, z ktoreho by sa dala vytazit uzasna kritika sucasneho hollywoodskeho kultu "osudovej" lasky. Bohuzial napriek slubnym momentom na viacerych miestach scenarista na poslednu chvilu vzdy cukol a nedotiahol napad do konca. Zaver je totalne sklamanie, napriek vcelku obstojnym hereckym vykonom. ()