Představte si, že byste měli hodinky, které by odpočítávaly čas kdy potkáte svou spřízněnou duši. Chtěli byste vědět kolik hodin, dní, měsíců nebo let vám zbývá, než konečně najdete jeho nebo ji?
Jste už unaveni z čekání na lásku? Už nemusíte čekat! Můžete se těšit! Revoluční zařízení zvané Timer implantované v zápěstí přesně zobrazuje počet dní zbývajících do osudového dne, kdy nositel Timeru potká svou spřízněnou duši. Opravdová láska se zárukou? Ne pro Oonu O'Leary, která čelí vzácnému úkazu - její Timer je totiž prázdný, nic neodpočítává. A tak Oona stale hledá a setkává se jen s muži bez Timerů, ovšem bez úspěchu. A pak se objeví Mickey, okouzlující mladý úředník v supermarketu, kterému na jeho Timeru zbývají čtyři měsíce… Co se tedy stane, když čtyři měsíce uběhnou? (oficiální text distributora)

Hees

Pre mňa to neskončilo tak ako malo. Nie som vždy fanúšik krásnych romantických koncov, ale tu som si to želal. Dúfam teda, že to neovplyvnilo moje hodnotenie.(asi ovplyvnilo) (Hodnotenie 3,5) ()

Aljak

Niekedy naozaj stačí originálny a pozoruhodný námet, aby sa aj z na prvý pohľad obyčajného filmu stalo niečo nadpriemerné. Fakt vydarený nápad, ktorý bol napokon veľkým základom celého úspechu. Toto ma naozaj bavilo, dokonca aj herecké obsadenie bolo vcelku vydarené (no najmä neznáme). Jediná škoda, že sa s tým celým nezahrali ešte o čosi viac, pretože takýto nápad mal ešte o kus vyšší potenciál. Ale najmä som rád, že to neupadlo do nejaké úbohého klišé, kam to hodnú dobu spoľahlivo mierilo. Koniec mňa osobne dosť prekvapil, a o to viac si tento film vážim. Inak, rozmýšľam či by som chcel aj ja také "stopky Lásky" - na jednej strane by ma potešilo vedieť, kedy sa "tá pravá" objaví, no na druhú stranu by som sa bál toho, aby sa to so mnou nevyvíjalo ako s Oonou (btw. poriadne divné meno). A ešte musím na záver dodať - Michelle Borth (Steph) bola naozaj očarujúca, veľká sympaťáčka. ()

campix

TiMER je společně s 500 dní se Summer dalším svěžím větrem na poli romantických komedií. Zajímavý námět a dobré herecké výkony normálních neokoukaných herců, hrajících hlavně v seriálech. ()

J0hny5

Proč mi je Oona tak nesympatická, odkud ji jen znám? á už vim beverly hills, dětství... kdysi se mi míchala do nerozlučné dvojky Kelly a Brandon. Snažim se být nezaujatý, ale stejně na mne působí nesympaticky. Jinak film svým způsobem zajímavý, je to zase něco nového, ale že by to bylo zase nějak skvělé? ja příběh příliš neprožíval a spíše jsem se nudil. Slabší 3, 55%. ()

Gaaron

Nejzajímavější je na tom původní idea. Ale nováček na režisérské sesli se má ještě hooooodně co učit, stejně tak herci (jediný, kdo hrál slušně, byl Quinn z Dextera) a scénář byl tak průhledný, že v poslední třetině filmu už jsem ho odříkával předem. ()

sulimo

Velice zajímavý námět, v jehož důsledku se vytvořily neobvyklé situace, scénář a pro diváka dlouhodobé zamyšlení......no, já bych v téhle situaci a době asi zešílela....jinak co mi chybělo k dokonalosti bylo malé využití postavy Desmonda Harringtona, na kterého se dobře, možná až moc dobře dívá :-))) ()

pufina

Chtěli byste vědět, kdy potkáte svojí pravou lásku? Téma bylo zajímavé, herecké výkony ucházející.. Příjde mi ale nesmyslné, aby člověk věřil kousku plastu v ruce, pff.. ()

Copacabana

Príjmený filmík na nedeľné popoludnie. Celé to tiahol originálny nápad s timerom, ktorý posunul celý romantický príbeh do inej roviny. Osudy postáv mi však boli celkom ukradnuté, pretože som sa do nich nedokázala celkom vžiť a uveriť im. PS kebyže som mala ja nefunkčný láskovač, to by ma dožralo :P. ()

arbitr

Řeklo by se na první pohled film pro romantické dívčí duše. Ale myšlenka má mnohem hlubší smysl, než čekání na pana Božského, ve stylu Sexu ve městě. Pro mne, majícího rád nezávislou tvorbu, nepoplatnou masové poptávce, velmi slušné překvapení včetně neokoukaných herců. Skvělá hudba: Andrew Kaiser ()

Imune

Z prvního pohledu dost primitivní námět se nakonec ukázal jako největší zbraň celého filmu. Na něm to všechno stojí a mně se to sakra líbí, má to svou myšlenku a originalitu. Myslím, že by se v dnešní době mělo cenit, že to má vůbec nějakou myšlenku. x) 70% ()

skretik

veľmi dobrý príbeh, ktorý vás prinúti sa zamyslieť (nad sebou, životom, dňami a ich plytvaním)... a koniec premakane neholywoodsky, až sa mi to nechce veriť... hudba super ()

Kosmik 1

Tvůrci si mohli odpustit ten nejistý nebo spíše neurčitý závěr. Tohle totiž nemám rád. Jinak vcelku přijatelná romantická polokomedie. Komedie by bylo příliš silné slovo, protože děj je spíše vážný, melancholický. Podstata láskovače je na dvě věci, ale když se přes tohle dokážete přenést, tak Vám film nabídne víc než jen klasickou slaďárnu bez nápadu, kterých se teď točí tuny. Pořád se ale jedná o film, který stačí vidět jednou, proto nemůžu dát vyšší hodnocení. 55% ()

Michelle75

Prima námět, neotřelý a svůj, výběr spíše méně známých herců není vůbec špatný. Jen toho komediálna tam mohlo být o něco více, ten nápad si to přímo žádá. ()

Hanys_

Samotný nápad mi přišel hodně zvrácený a tak trošku nedomyšlený....Ale jinak to jako nezávislá romantika funguje docela obstojně. 6/10 ()

Giggs

Dalsi maly velky film, ktory nepotrebuje stavat na velkych menach a presladenych kecoch. Staci vynikajuci napad, vyborna realizacia, civilnosť a dobry pribeh. Par chyb sa najde ale nic podstatne co by kazilo dojem. Spokojnost. ()