poster

(K)lamač srdcí

 • L'Arnacoeur

 • slovenský

  (K)Lamač sŕdc

 • slovenský

  Zvodca na prenájom

 • anglický

  Heartbreaker

 • slovenský

  Lámač vzťahov

  (festivalový název)

Komedie / Romantický

Francie / Monako, 2010, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ded@M@tes
  ***

  Hlavní aktéři Romain Duris a Vanessa Paradis nepřipadají nějak zvlášť atraktivně a kvůli tomu dávám o hvězdu dolu. Příběh není úplně pozoruhodný a mohl nabídnout víc. Menší rozpaky nad touto hravou komedií. ( Hodnocení: 6/10 )(20.4.2012)

 • Nathalie
  ****

  Good guys finish last. Další kolo francouzské hry "Kopni si do svého Angličana", tentokráte v surreálném prostředí Monaca. Tenhle evropský Hitch sází na charisma herců, mondénní aranžmá Monte Carla a především ztřeštěné gagy, které připomenou staromodní legraci z De Funesových filmů. Díky polskému instalatérovi, vidličce ve stehnu, nymfomanské kamarádce a dalším bizarním figurkám tak ani nevadí, že Klamač srdcí je po romantické stránce vykleštěnec.(1.9.2010)

 • Fr
  ****

  Ve vztahu existují 3 kategorie žen. Šťastné, nešťastné, které to snáší a nešťastné, které si to nechtějí přiznat. A právě ony představují jeho obchodní kapitál ..... Příběh o profesionálních rozbíječích vztahů je skoro jako o profesionálních zabijácích. Jsou tu také, aby pomohli... Všichni ti Morganovi, Zamilovaný slečny, Addamsovi (aha, ti vlastně né...) ...zapomeňte!!! Pravdou je, že se jedná stále víc o romantický snímek než o ten k smíchu. Ale díky neotřepanosti příběhu jde na poli romantických komedií o překvapení. Asi jako tenkrát u Nesvatbových (to už je let!!). A navzdory názoru přítele Verbala musím konstatovat, že ačkoliv nejsem gay (což on ví) a už vůbec ne latentní! (za prvé nevím co to je a za druhé mě to uráží) byl jsem spokojen. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Moje sestra padla do náruče idiota. 2.) Mým nejoblíbenějším filmem je Hříšný tanec a tanečníkem P.Swayze. 3.) Mám před svatbou. 4.) Hledám námět k podnikání. 5.) Příběh, který neublíží ostatním, neublíží ani mě. PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(16.9.2010)

 • mat.ilda
  ***

  Mám dojem, že Romain Duris za šest let, co uplynulo od příšernosti zvané Arsen Lupin - zloděj gentleman, ušel velký kus cesty. Oproti unylé Vanesse Paradis a nezajímavým přihrávačům byl skvělým tahounem této příjemně francouzské komedie. A je fajn vidět, že se Hříšný tanec stal nesmrtelným :-)(2.2.2012)

 • IQ Tiqe
  ****

  Chcete slaďák? Pusťte si tenhle, protože má úroveň. Možná jsem jen kvůli Vanesse Paradis ztratil soudnost, ale fakt se mi to líbilo. Ostatně i komediální stránka filmu se nekrčí v koutku, začátek originálně vtipný, scéna v autě, kdy Vanessa zpívá George Michaela je moc vtipná a neuvěřitelně sexy, no a pak krátký rozhovor s Italem: "Už jsi ji přeřízl?" "Ještě ne". 70%(22.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace