(K)lamač srdcí

Lámač vzťahov

(festivalový název)

Komedie / Romantický

Francie / Monako, 2010, 105 min

Durise nemusím, už od Erasma na mě působí jak hroznej ňouma se vzhledem opice, ale zkousla jsem ho, páč námět mě zaujal a nakonec byl i využit podle mých představ, slušná romkom, na kterou se klidně podívám znovu.(25.12.2010)

Hodně osvěžující a vtipná romantika, přestože s jednoduchou zápletkou. Ale v jednoduchosti je někdy krása :-)(19.2.2013)

Fungujúca komédia s nadhľadom a nápadom, sympatickými hercami a hlavne francúzskou eleganciou. To, čo robí tento film milým a fungujúcim je kúzelnosť Romaina Durisa, bizarnosť ostatných groteskných postavičiek a tanečky z Dirty dancing...(21.12.2010)

Rozchodoví Dannyho parťáci na francouzský způsob, kteří baví a i přes předvídatelnost a snahu sklouznout se na vlně Bondovek tahle příjemná letní odpočinková taškařice nemůže nikomu ublížit. Obzvláště, když znáte Hříšný tanec i po zpátku. [MFF Karlovy Vary 2010](11.7.2010)

Výborná romantická komedie, která svižně těží originální zápletku, i Durisovo rošťácké charisma. O kvalitách filmu vypovídá i to, že má v Americe lepší poměr pozitivních recenzí než Nolanův Počátek :)(25.7.2010)