(K)lamač srdcí

Lámač vzťahov

(festivalový název)

Komedie / Romantický

Francie / Monako, 2010, 105 min

Příjemná romantická komedie. Ústřední dvojice mi zpočátku moc nesedla, s postupujícím časem se jí moje sympatie získat povedlo. Nicméně ten oslavnej hype středního rozsahu, kterej byl kolem Heartbreakera rozpoutanej, je imho hodně, ale fakt hodně přehnanej. Jednorázově jsem se sice potěšil, že bych se k onomu filmu v myšlenkách - nebo nedej bože i fyzicky - vracel, to teda opravdu ne. 7/10(14.10.2010)

Epic win. Dirty Dancing stále funguje a díra mezi zuby je od nynějška nehorázně sexy.(12.8.2010)

Napadite a vtipne. Alespon prvni pulka urcite, druha uz je trochu klisoidni a kycovita, ale stejne je to mile. Hrisnak nemel chybu. Jen ta Vanessina dirka mezi zuby me stvala :).(7.7.2011)

Fungujúca komédia s nadhľadom a nápadom, sympatickými hercami a hlavne francúzskou eleganciou. To, čo robí tento film milým a fungujúcim je kúzelnosť Romaina Durisa, bizarnosť ostatných groteskných postavičiek a tanečky z Dirty dancing...(21.12.2010)

Ačkoli je (K)lamač srdcí sebezábavnější a není tuctovou romantickou komedií, pořád je ukotvený v neoriginálním schématu. Už od první scény tušíte, že se Alex seznámí s něčí přítelkyní, a právě ona bude ta jeho pravá. Jako tip na příjemný film na konec léta, ke kterému český distributor navíc vymyslel chytlavý překlad názvu, je ale výborný.(7.11.2010)