(K)lamač srdcí

Lámač vzťahov

(festivalový název)

Komedie / Romantický

Francie / Monako, 2010, 105 min

Opravdu po velmi, velmi dlouhé době jsem si zamiloval francouzskou romantickou komedii. Nemam co vytknout. I ta skulinka mezi zuby Juliette byla tam kde měla být.(3.11.2010)

Film, který dal (nebo chcete-li tak vrátil) smysl Hříšnému tanci.(3.10.2010)

Francouzi stále umí příjemně pobavit! Uf, už jsem tomu v poslední době přestával trošku věřit, naštěstí jsem byl včas přesvědčen o opaku. Klamač nebo Lamač srdcí je sice mírně neoriginální komedie s ošoupaným námětem, ovšem ve velice nevšedním balení. Tolik sympatickým herců (postav) jsem neviděl ani nepamatuju. Film pro mě byl po všech těch hollywoodských záležitostech nesmírně osvěžující. Ústřední duo naprosto špičkové. PS: Znát Dirty Darcing nezbytná podmínka k navození zážitku.(21.9.2010)

• teutates

Lámač prci... francúzsky "Patrick Swayze" aaa krásna Vanessa (neviem, nemôžem jej prísť na chuť). Alex je profesionálny pussy+killer, každá slečna/pani nemôže odolať... v tom príde ona tzv. "nedostupná" a hra sa môže začať, fuúu 4/10 uŽaSnE to bolo!(6.2.2011)

veľmi príjemná romantická komédia s krásnou vanessou obklopenou veľmi vtipnými postavami, pacholiacimi sa ulicami slnečného Maroka pre radosť diváka, ktorý si vyšiel do kina na rande.(20.10.2010)

• Romain Duris