Stonehenge apokalypsa (TV film)

• Česko

Apokalypsa ze Stonehenge

Stonehenge Apocalypse

Apokalypsa: Posledný deň Zeme

Sci-Fi / Katastrofický

USA / Kanada, 2010, 87 min

• -Dawe-

Páni... to je ale do nebe volající sračka!(27.6.2012)

• Martin741

Primitivna zlatanina, ale parkrat sa vystrelilo a myslim, ze aj vybuch bol. Takze vydalo za 5 %(15.10.2013)

• Ketri

Tak nápad na sci-fi to nebyl špatný. Škoda, že to skončilo jako televizní zpracování. Kdyby autoři na příběhu více zapracovali, kdo ví? Nicméně, velké plus si tento film získá u žen zralého věku. Proč by všude měla být pravá ruka hrdiny vychrtlá, prsatá blondýna, která právě oslavila 21. narozeniny, že? Pravda, ten konec je velmi dvojsmyslný ... ale nebudu tu spoilerovat. Přeci ostatním nepokazím skvělý filmový zážitek.(16.1.2011)

• JFL

Památky jsou svinstvo a přivedou lidstvo do záhuby; obzvláště ty vystavěné cégéčkama na nějakém poli v Kanadě.(25.11.2012)

• Reanimated

"Teď těm kamenům vememe vítr z plachet!" Je fakt, že takhle už jsem se dlouho nenasmál. A nejde jen o celkovou nadutost, amatérské provedení, dementní scénář, místy velmi (nechtěně) vtipný dabing a WTF faktor celé zápletky... i když vlastně jo, je to všechno.(5.6.2011)