poster

Stonehenge apokalypsa (TV film)

 • Česko

  Apokalypsa ze Stonehenge

 • USA

  Stonehenge Apocalypse

 • Slovensko

  Apokalypsa: Posledný deň Zeme

Sci-Fi / Katastrofický

USA / Kanada, 2010, 87 min

 • Testament
  odpad!

  Některé filmy jsou už odpudivé jenom názvem. Když jsem se ale díval se známým a ten se smíchem na tváři prohlásil: "Tak to tam za chvíli pošlou na ten Stonehenge atomovku", měl jsem to za podařený vtip. Nevěděl jsem, že za pár minut to napadne i tvůrce...(10.6.2011)

 • JFL
  odpad!

  Památky jsou svinstvo a přivedou lidstvo do záhuby; obzvláště ty vystavěné cégéčkama na nějakém poli v Kanadě.(25.11.2012)

 • honajz
  **

  A tak dalo se na to koukat a triky docela ušly na nízkorozpočtový film. Ale štvaly mě postavy a samozřejmě nelogičnosti (oblast hlídá vojsko a chlápek tam nepozorovaně dojede taxíkem! - zatímco všichni utíkají, protože dochází k výboji energie, jeden se musí motat mezi menhiry a neuteče, jen aby mohl být efejktivně výbojem zabit - špičkoví vědci se musí spolehnout na rady chlápka, co pobíhá po poli jen s měřičem záření atd.) A taky je škoda, že se nešlo do hloubky - jako proč naši předkové chtěli zničit Zemi? Proč takový komplex? Proč vlastně ti druzí taky chtějí zničit Zemi? Jak spolu komunikovala enrgetická centra přes oceány? Nápad vážně není špatný - ale podaný tak lacině jako česká kovbojka, a s tak povrchním scénářem, jaké plodí jen tyhle televizní produkce.(28.6.2012)

 • AsylumFan
  *****

  Paul Ziller v plném lesku, tak, jak jej máme rádi. Úžasně zábavný katastrofický film, který pobaví nejen spoustou humorných scének, ale i přehršlí různých vědeckých nesmyslů. Spolu s filmy Polární bouře a Ohnivé nebe, vrchol jeho katastrofické tvorby. S přehledem 100%.(19.10.2012)

 • Reanimated
  odpad!

  "Teď těm kamenům vememe vítr z plachet!" Je fakt, že takhle už jsem se dlouho nenasmál. A nejde jen o celkovou nadutost, amatérské provedení, dementní scénář, místy velmi (nechtěně) vtipný dabing a WTF faktor celé zápletky... i když vlastně jo, je to všechno.(5.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace