Stonehenge apokalypsa (TV film)

• Česko

Apokalypsa ze Stonehenge

Stonehenge Apocalypse

Apokalypsa: Posledný deň Zeme

Sci-Fi / Katastrofický

USA / Kanada, 2010, 87 min

• Terva

Stonehenge se pohnulo. Ano, pohnulo. Ale pohyb doprovází nedostatek peněz a špatné triky. CITÁT - Je to odpočet........a v našem světě, skoro vždy končí odpočet výbuchem....... CHYBA VE FILMU - Nejen že se hlavní aktéři Jacobs a Doktorka Leecová jen tak během dvaceti hodin přesunou z Anglie do USA a tam ještě cestují autem z New Yorku do Maine, ale dokonce se pak za dvě hodiny vrátí, slyšíte správně, dvě hodiny jim trvá let z USA zpět od Anglie...... (To je jak z Prahy do Bulharska) Cestou se nenamáhají ani z převlékáním a anglický vojenský jeep se jim někde cestou změní na americký osobní teréňák. Tvůrci tu dělají z diváka blbce. Je to strašnej snímek, slátanina a až, tedy jest-li, to vydržíte do konce tak zaplakáte. CITÁT - Civilizace, tak jak ji známe, byl špatný pokus.......(8.5.2012)

• maverick10

Ale jo je to sranda(31.5.2013)

• JFL

Památky jsou svinstvo a přivedou lidstvo do záhuby; obzvláště ty vystavěné cégéčkama na nějakém poli v Kanadě.(25.11.2012)

• Reanimated

"Teď těm kamenům vememe vítr z plachet!" Je fakt, že takhle už jsem se dlouho nenasmál. A nejde jen o celkovou nadutost, amatérské provedení, dementní scénář, místy velmi (nechtěně) vtipný dabing a WTF faktor celé zápletky... i když vlastně jo, je to všechno.(5.6.2011)

• Martin741

Primitivna zlatanina, ale parkrat sa vystrelilo a myslim, ze aj vybuch bol. Takze vydalo za 5 %(15.10.2013)