Bezejmenné město nejvíce připomínající New York čelí hrozbě v podobě šíleného maskota společnosti McDonald's, který se ale nakonec ukáže jako hrozba nejméně důležitá. Nutno podotknout, že ono bezejmenné město si nejlépe představíme jako místo, kde budovy, věci, lidi i zvířata nahradili pouze reklamní billboardy, krabice od produktů známých firem, jejich loga a maskoti. Napínavých šestnáct minut vám ale ukáže, že od našeho světa, se v podstatě ani moc neliší. (Arbiter)

Paxxx.cz

Vtipný a originální kraťas z řadou známých postav a log. Trochu mě štvala reklama, ale jak říkam bavil jsem se tak jsem na tento problém docela zapomněl- 80%. ()

Popluh

15 minutová přehlídka všemožných značek i klasických filmových symbolů, obalená nijakým příběhem, za to se zajímavou akcí (automobilová srážka vede). ()

GodComplex

Dokonala logo party. Je sice fakt, ze story neni nic extra, ale vzhledem k tomu, ze se stejne celou dobu snazite pochytat co nejvetsi mnozstvi z tech 2500 pouzitych znacek, tak je to vlastne jedno. Nejvetsi radost mi udelal Ableton Live, Pink Floyd The Wall, Slurm, Linux tucnaci, pritepleny Mr. Proper a Pringles knirac namluveny Davidem Fincherem. McDonald je neskutecne evil! 8/10 ()

UncleG

Tomu říkám Ultimate Prouct Placement! :) Celý film sice neustálě těží z jednoho vtipu, ale dělá to s takovou noblesou, že se člověk ani nemůže zlobit. Logorama je vtipná a nápaditá věc v opravdu netradičním kabátě, ovšem příběh přece jenom lehounce pokulhává... ()

blackrain

Tady se někdo pořádně vyřádil. Vždycky jsem si říkala, že ten klaun z Mekáče je nějaký divný. Že se z něho může vyklubat maniak, mě fakt nenapadlo. Závěr nemá chybu. ()

ABLABLABLA

Tady je tolik detailů, které by pobavily, ale bohužel si jich člověk vzhledem k záplavě barev a značek nemá šanci všimnout. Já jsem si pro vás ale připravila pár, které mému oku neunikly: 1 - Parental advisory Explicit content přes velký rozkrok velkého zeleného obra, který ale nevím, co měl být za značku. 2 - Na začátku hned dvakrát srazili Michellincajti nevinného vyzáblého panáčka, který si šel na tučný žvanec do KFC. 3 - McDonald je zločinec! (Dobře to není detail, ale prostě geniální nápad). 4 - "Goodness where's the cop when you need one?" řekl velký žlutý M&M vedoucí za ruku malého červeného, těsně předtím než je srazilo policejní auto s Michellincajty. 5 - Big boy šahal Esso na kozy, když byli skrčeni za pultem kvůli šílenému střílení starého Ronalda McDonalda. 6 - Lacoste krokodýli spolu s pandami z Canadien Natural, lvem z MGM či horou plnou králíku Paramount jsou všichni jako exponáty v Zoo. 7 - "Solutions for a small planet." se při zřícení změnilo na "Mall planet". 8 - Po zakousnutí applejablka při uvěznění na malém ostrůvku a při oddalování od místa činu ten kus odtržené země byl Nike. 9 - Skvělá úvodní píseň. 10 - Úžasný song při zaplavení Hollywoodu ropou a posléze spláchnutí oceánem. P.S. MilkyWay už bylo ale lehce prvoplánované a očekávané. ()

Kaluž

Při děkovačce na Oscarech nezapomněli tvůrci v nadsázce poděkovat více než třem tisícovkám sponzorů, kteří se objevili v tomto výtečném kraťasu. Opravdu vydařený kousek. ()

MATADOR

Neuvěřitelná záležitost mající hloubku a především fungující jako reklama snad úplně na všechno! McDonald klaun jako záporák? Super :D ()

Eldrick

Podíval jsem se na to, protože duo Original Pringles a Pringles Hot & Spicy namluvili David Fincher, respektive Kevin Andrew Walker. Ale jinak mě to ničim nezaujalo, spíš mě bolela hlava z kadence reklam. ()

easaque

komerčně založený nejsem, tak mě nápad s logy nijak neoslovil. Stejné je to i s příběhem, který je udělaný jen na efekt a ubohý. Výsledná hvězdička je oprávněná a nechápu nominaci na animovaného Oskara. [ PŘÍBĚH: 0 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

raffspIn

Logorama je jistě velmi nápaditě natočený kraťas. Bohužel to dnes stačí k získání Oskárka. Autorovi tedy stačí vymyslet metodu, kterou předtím ještě nikdo nepoužil, aby byla pěkně vizuálně zajímavá a úspěch se záhy dostaví. Logorama nemá děj, tedy spíše..., nemá žádný děj podstatný pro film samotný. 15 minut stopáže nenudí, ale rýhu v paměti také nezanechá. ()

MarekT

Originální, leč úplně nedotažený nápad - dle mě by prospěla lepší úroveň scénáře, jelikož v tomto stavu mi povídka přijde hodně roztříštěná, spíše se jedná o takovou exhibici potravinářských, spotřebitelských či televizních logotypů, mimochodem nápad s oživlou reklamou z mého pohledu lépe zpracovali Simpsonovi v jednom z čarodějnických dílů... Svým (mimochodem docela ležérním) podtextem mě Logorama také přijde jako taková pozvánka na (v době psaní komentáře) připravovaný film podílejícího se Davida Finchera. ()

Ruuzha

Příběh je skoro o ničem, ale za tu obrovskou originalitu a nápad jinak než plný počet dát nejde. Úplně žasnu nad fantaziií tvůrců, ketří dokázali v podstatě jakýkoliv objekt, postavu a věc nahradit logem odpovídajícího významu a tak se můžeme těšit na občany v podobě QIP panáčků, Michelinů či Pringles kníračů, na stromech rostou Apple jablka, domy mají místo oken loga Windows a stovky dalších lahůdek. 90% ()

OSCAR 2010 - výsledky

OSCAR 2010 - výsledky