• Krátkometrážní

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Tohle už je uplné dno všeho, pokud to všechno co dělá, myslí pan Soukup vážně, je to duševně nemocný člověk a měl by se začít neprodleně léčit.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Revenant hodně velkej film. Nemůžu se ale zbavit dojmu, že Leo si letos plešouna prostě nezaslouží. Měl tam za mě až moc prostoru a tak nějak si místo něj dokážu představit spostu jiných herců. Kamera a výprava neskutečná. Každopádně jestli by to měl letos někdo otočit tak Tom Hardy, takovýho zmrda už jsem dlouho neviděl :)

Pí a jeho život (2012)

Absolutní vizuální orgasmus, úžasná hudba, jakožto milovník koček srdcovka :) Už nikdy se na svého kocoura nepodívám jako dřív :D Krásný konec, nenucený nenásilný, spousta emocí. Prostě krásný film. 90%

Mickeyho velká jízda (2013)

Paráda s nádechem retra. Perfektní pocta starým Mickeyovkám. Zasloužená nominace na Oscara v kategorii Krátkometrážní animovaný film.

Gravitace (2013)

Za mě 5* asi ne, ale 3D by mi asi...možná určitě změnilo názor. Nicméně technicky, zvukově a hudebně perfektně zmáknutý, až moc velký štěstí hlavní hrdinky, ale to k americkýmu survival filmu asi patří 75%

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Asi nejdetailnější sonda do hlubiny looserské duše co kdo mohl natočit. Lerman ač pro mě neokoukaný herec hrál jako by on sám byl ten v rohu ve stínu. Do Emmy by se zamiloval asi každý. Snímek ač se drží středoškolských filmových stereotypů nepůsobí otravně ale tak trochu divně, temně, ale nikoliv nudně. 80%

One Last Dive (2013)

Peeckaa :) 80% Co se všechno dá vymyslet do minuty :)

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Obrovský, všechno tam bylo obrovský :D Na Pacifik Rim nechoďtě kvůli scénáři, možná ani kvůli příběhu, ale kvůli akci, efektům a všem těm obrovskejm bestiím. Přiznávám, že del Toro se pod film nepodepsal tak jak bych čekal, i když na konci tam trošku z něj bylo znát. Co se týče klišé přiznávám, těch tam taky bylo dost. Ale když se na všechny ty nedostatky povznesete, tak je to prostě epický. Spojení rezignovaného bojovníka za svobodu a pomstichtivé, sladké Mako fungovalo parádně. Postavy byli vychytané, každá byla trochu jiná. Hudba fajn. Prostě nerdovská fantazie :D 90%