Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

mzss1

(80%) Ale jo, tento film DOST mi sedl, až se trochu divím tomu nízkému, průměrnému hodnocení, ale co už … Chápu, že to není nic převratného, téma asi už ohrané, ale já se bavil od začátku do konce. Jennifer Lopez je sympaťačka, krom svojí očividné krásy i to charisma v sobě má. Zkrátka, utáhla celý film. Její filmový manžel Billy Campbell to sehrál též výborně. Roli slizkého a manipulativního parchanta zvládl bravurně. Snímek obsahuje spoustu napínavých scén, věčných útěků a přesouvání se do různých míst. Hudba od Davida Arnolda se zde povedla. Finále bylo už trochu přehnané, ať už vysoce inteligentní příprava a zabezpečení domu, tak už boj ženy proti muži, ale nijak zvlášť mě to neiritovalo, ba naopak bavilo. Víc chyb v tom hledat nemohu. Určitě se na tento film ještě někdy podívám. Vysokou úroveň to mělo. ()

kleopatra

Jennifer Lopez musela mít hodně těžké dětství. Soudím podle toho, jak se zuřivě snaží přesvědčit celý svět, že vše, na co sáhne, umí. Kdo jí přehlédne jako herečku, vnutí mu svůj zpěv nebo parfém a to ještě udělá největší plus ze svých disproporcí. Tady hraje servírku, která čte Jamese Joyce, ale chlapa si vybere blbě. ()

Dever

Soundtrack David Arnold: 1. Give Me a Sign [5:23] ,2. F.B.I.? [4:40] ,3. A New Leaf [1:44] ,4. Slim and Joe [2:03] ,5. Get Out of the House [7:15] ,6. Goodbye Gracie [1:43] ,7. Training Day [3:11] ,8. Breaking In [2:23] ,9. Setting the Trap [5:42] ,10. Fight Club [8:50] ,11. One of the Lucky Ones [1:37] ()

Jazzzz

Poměrně nizká hodnocení mne nastěstí neodradilo od shlédnutí tohoto filmu. Je pravda, že moje očekávání se zdaleka nenaplnila. Ale i přesto jsem se u filmu nenudil. Začátek mne velmi potěšil rychlým spádem. Dokence možná až moc rychlým. Po poměrně rychlé gradaci totiž následuje poměrně dlouhá nudná pasáž ve které za zmínku stojí pouze opravdu zarážející nelogické chování číšnice Slim. Po této nudné pasáži se film změní v něco co jsem vůbec nečekal. Bližším popisem by se muj komentář mohl stát off topicem, tudíž se nebudu více rozepisovat. Ale co musím dodat je, že ke konci filmu jsem se hodně pobavil a nečekaně si připomenul moje oblíbené filmy o Rockym... ()

sedm.1

Jennifer Lopez skutečně nebude nikdy nijak velkou herečkou a i její filmografie spíš obsahuje velmi slabé kousky,nicméně Dost řadím rozhodně k tomu lepšímu z její dosavadní kariéry.Ikdyž je to celé dost přitažené za vlasy,má to nějaký ten spád i děj,chvílemi je to docela i napínavé,ale konec je pak samozřejmě tradičně Hollywoodsky doje*aný se všemi osvědčenými stupidními praktikami.Celkově koukatelný a neurazí,ale ani s tímto snímkem JLo neprorazila. ()

• Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Jennifer Lopez. Herečka byla rovněž po 9 nominacích a dvou výhrách nominována na nejhorší herečku dekády. (skinny9)
  • Bojová technika, kterou se učí Slim, je izraelská technika sebeobrany Krav Maga (kontaktní boj). (HappySmile)
  • Keď má Slim (Jennifer Lopez) v aute monológ a Gracie spí, herečka Tessa Allen v skutočnosti spala. (Arsenal83)