Obchodník Mike Brewer a automechanik Edd China sa snažia zašlým klasickým autám vrátiť ich lesk a krásu a niečo pri tom ešte zarobiť.
Mike, ktorý má prehľad na anglickom trhu jazdených automobilov, sa stará o nákup áut, ukazuje divákovi, kde získať diely na vzácne modely, stretáva sa s fanúšikmi daných modelov a stará sa taktiež o konečný predaj automobilu. Edd China je šikovný automechanik, ktorý poukazuje na tipy pri oprave auta.
Celý seriál je okrem premien áut zameraný na financie a otázkou je, či zarobia, alebo nie. (A530TDI)

Houbos

A Top Gear UK se může se svými rodinnými minivany a smrtelníkům nedostupnými supersporty zahrabat. Jeden z mála pořadů, který se zaměřuje na opravdu zajímavá auta ze staré školy. Laik se i něco přiučí. Podobné: australská série Mighty Car Mods, Jay Leno's Garage ()

victim42

Poslední série trochu postrádá to hlavní a sice rýpání se v autě. Někomu to ale může vyhovovat. Jde o to počátečních 3000 USD (opravdu dolarů, už ne libry) nákupem a chytrým prodejem aut rozmnožit na 30 000 USD a koupit supersport. Mike u toho cestuje po celém světě, ale musí to stihnout za šest dílů. ()

Wartord

Přesný příklad toho, jak se dá profitovat snadno, jen pokud do toho nezapočítáváte práci, cestovné kdoví kam, a já nevím co ještě. Holt jestli máte taky takového koníčka, a chcete se tomu věnovat na plný úvazek, zanechte všeho, protože tahle dvojice vám ukáže, že je to tak snadné. Haha. ()

vinducha

M. Brewer už má teď dokonce 3 parťáky. No řekněte nebavilo by vás , kdyby vám "kámoš" dotáhl olítanou rachotinu se všemi možnými závadami a neduhy a hodil vám jí do garáže s tím , že se o případný výdělek podělíte 50/50?  Se divim , že občas nemají chuť mu trošku s tím vykrmeným krčkem zakroutit. Jinak je to ale čistá pocta motorismu na 4 kolech . Laik jako já by podle nich ty auta mohl začít opravovat taky :-) ()

Angus250

Super pohlad do cias,ked boli auta poriadne a poctivo vyrabane.Nad dnesnymi "autami" ,ktore su stratene bez asistencnych sluzieb a nic si na nich neviete opravit,len zaplakat.A dvojmetrovy Edd je neskutocny sympatak.Siel som sa potrhat od smiechu,ked robil Fiat 600.Vosiel sa do nej len tak,ze mal nohy siroko od seba a hlava mu trcala cez stresne okno... ()

Lukoh

Kúpiť za čo najlacnejšie, opraviť a vrátiť krásu za čo najlacnejšie a predať za čo najviac, asi takto by sa dal popísať celý seriál. Najviac odporúčam diel s Deloreanom, ktorý ste mohli vidieť v kultovej trilógií Back to the Future. ()

v.pohode

Výbornej pořád o kárách! Největší king tam je Eda Číňan, kterej všechno oddře aby nakonec Majkoj vydřel zo pár liber. Pěknejch 80% ! ()