Z dalekého vesmíru přichází na planetu Zemi devět mimozemských bytostí. Jsou poslední svého druhu a snaží se zde ukrýt před nepřáteli, kteří zničili jejich domovskou planetu, a pod dohledem svých ochránců tady mají dospět. John Smith je dospívající kluk, který se snaží být nenápadný a součástí kolektivu. Na útěku před nepřátelskými mimozemšťany je nucen neustále měnit místo svého pobytu. Tři už byli zlikvidováni a John je nyní na řadě, protože on je číslo 4. Už se ale nechce stěhovat dál, v malém městě v Ohiu, kde se naposledy usadili, našel prvního kamaráda, ale hlavně lásku půvabné spolužačky. Nebezpečí se však blíží a John bude muset čelit největší hrozbě svého života a ochránit nejen sebe, ale i své blízké. (TV Nova)

Solverino odpad!

Velmi sladké, film není vhodný pro cukrovkáře! A lampičku v noži jsem už taky viděl na nějakým čínským serveru... (kdyby alespoń všichni nevypadali tak uměle...) EDIT: Hodnocení odpad! takovej sešup jakej to nakonec na konci vzalo - opravdu ne Odpad! ale Shit! ()

Lebowsky

Typický nezáživný film. Dej je nudný veľmi suchý. V zaklade je to ako zaždý iný (americký) romantický film iba z pridanými škaredými chlapcami, príšerkami a neporaziteľným hrdinom ku ktoremu sa pridá aj nezničiteľná kráska. Ku koncu filmu som sa už len opieral o ruku a čakal kedy to už vytrieskajú. Za slušne efekty a obstojnu myšlienku filmu slabe 3* ()

xxlch

Je to taková zajímavá slátanina spousty filmíků s podobnou tématikou.Není tady nic nového a je to na jedno skouknutí.Spousta nevysvětlených věciček naznačuje že by mohlo být pokračování-alespoň já bych ráda znala obsah té truhličky.Třeba se dočkám já mám sci-fi ráda. ()

DJ Kritik

Nevidel som ani trailer a ani som nejak nečítal nič pred pozretím tohto filmu. A musím povedať, že sa mi páčil. Je to typický "mládežnícky" film, kde nechýba zaľúbenosť dobrí a zlí ľudkovia a pod. Podobnosť s filmom Jumper a sem tam niečo z momentálnych trhákov sa nedá prehliadnuť. Ale filmy nepozerám preto, aby som hľadal úmyselne chyby, ale aby som sa pobavil a tu to vyšlo. Musím opätovne povedať, že jednoduchosť a priamy ťah na bránu mi v danom okamihu priniesli zábavu. Efekty sú na dobrej úrovni, hudba v ničom nezaostáva a citové vydieranie nieje až tak celkom naivné. Kategória film pre zábavu je splnená. Vtiahnutie do deja: **** Hudba: *** Humor: ** Akcia: *** ()

george82

U tohoto filmu vůbec nevím co hodnotit. Napnutej jsem během filmu byl, jak guma u 10 let starých trenýrek. Srdce mi zaplesalo 2x. U Teresy Palmer a pak u její Ducati. Jinak je ten film ztráta času. A to má tento pán točit film podle jedné z nej her Dead Space???? Néééé. 40%. ()

Chudák

Takový uhozený Herousy s ufounkama, který vypadaj jako lidi anebo spíš jak nemocný králíci. Nebylo to nejhorší ale pár věcí mohlo být určitě nápaditějších;-)ale i tak nelituji za zkouknutí:)Každopádně hláška, že vše podstatné bylo vidět v traileru je skoro pravda:-Da docela by mě zajímalo kam zmizelo těch 60 mega rozpočtu, když maj pěkný plastový mimozemský bouchačky (kerý vypadaj jak stříkačky na vodu:-D) mno houby zle:) ()

J.Cobra

Hned od prvních minut mě to chytlo a nepustilo až do konce. Dokonce jsem si odpouštěl i většinu svých (vtipných) poznámek, které uštědřuji každému filmu. A to už je co říct. Film mě nadchl jak po stránce vizuální, tak po příběhové. Jediné, co mi ne tak úplně sedělo, byli záporáci. Do celkového konceptu filmu bych je hodnotil maximálně třemi hvězdičkami. SPOILER: a neotevřená krabička mi vrtala hlavou do konce filmu. Takže už se těším na pokračování. ()

Jaromír

Když je nějaký film dělaný pro efekty, tak je to smutné. Bohužel je to tento případ. Nemastný neslaný příběh, který se dal rozhodně vytěžit víc je stavěný celou dobu pro finální bitvu obohacenou o kýčovité efekty. Je to kýč, laciný kýč, který staví na efektech, pěkných tvářích herců a chudák příběh někam utekl. ()

jafuska

rozhodně zajímavý film tohoto roku, napínavý děj, který rozhodně není žádným propadákem a tak mě jaksi uniká proč je tak nízké hodnocení, co na tom je tak špatného? že se to odehrává tak trochu z jiné perspektivy než jsme zvyklý? na a co? film, kterýmá svoji logiku, mladý kluk z jiné galaxie, který se proniknout do našeho světa a cítím se v něm dobře? proč ne? určitě stojí za zhlédnutí. ()

Belbas

Moje očekávání se celkem splnilo. Možná bych přežil méně té americké romantiky, ale souboje byly pěkné a záporní ufoni se taky docela vyvedli. Zařadil bych to do dobrého sci-fi průměru. Neurazí ani nenadchne. ()

Mara12

Mix Twilightu (romantická zápletka), 30 dní dlouhé noci (padouši a jejich dementní jazyk), Jumperu (hlavní hrdina skáče líp než veverka) dokonce i Supermana (přichází z jiné planety, kterou zloduši zničili nebo obsadili) nebo spíš Smallville (i já si myslím, že by se to spíš uživilo jako seriál). Vykrádačka všeho možnýho, ale pořád je to docela koukatelný, i když občas se těm blbostem, který scénarista myslel jako srdcervoucí záležitost, prostě musíte zasmát. ()

WolfIssen

Jasně, je to teenagerovka jak blázen, ale není blbá a trapná, trikově super a moc dobře se na to dívalo. Podobný film: Jumper. ()

Lenii

Je pravda, že některé scény si mohli autoři odpustit. Jiné bych naopak trošku rozvedla. Přijde mi, že se ve filmu tak trochu skáče od jednoho k druhému a až když dojde na akční scény, tak je vidět, o čem to vlastně je. S některými nelichotivými komentáři musím bohužel souhlasit, abych byla objektivní, ale i přesto si nemyslím, že jsem těch několik desítek minut, shlédnutím filmu, nepromarnila. 80% ()

Kutkey

Moc mě to neoslovilo, podobných příběhů o mimozemšťanech tu bylo mnoho, ovšem efekty byly pěkné a nebylo to trapné. Za skvělý soundtrack přidávám ještě * navíc, takže nakonec pěkné 3* ()

unrocker

Docela slušný průměr, který pobaví. Příběh neotřelý a dobrý. Co je opravdovým bonusem tohoto filmu jsou jeho speciální efekty. ()

bujnmi

Nic nového. Hlavní hrdina jako šampon, z reklamy na hadry. Prozradí-li se jeho mimozemské schopnosti, prchá se svým nevlastním otcem, který bez problému maže veškeré jeho fotky z webu na svém Macu. Číslo 4 často ukazuje svůj Iphone 3GS (čtyřka, ač by se lépe hodila k názvu filmu, nebyla zjevně v době natáčení dostupná). Aby se zajistila maximální ziskovost, proč by mělo uškodit pár záběrů na Bing, a nějaká ta zmínka o Xboxu. V nové škole (používající promítačky tipuju 50 tých let) Jon potkává svou životní lásku, která si vesele fotí se svými analogovými retro fotoaparáty, fotky hned poté hází na svoji web stránku. Když se jí tam náhodou někdo nahackuje, a smaže jí pár fotek, tak v okamžiku se u prohlížejícího objeví hláška photo not found. Jinak, za nejlepší foťák Jonova holka považuje Canon. Celkově chybné, místy fatálně chybné, nepropracované, dialogově slabé, ale příjemně jednoduché a s dobrým závěrem. ()

habertek

Nevím co dodat snad jenom, že nechápu co mají ostatní proti tomuhle filmu (žádnej trhák to nebyl, ale pořád sem se bavil a určitě to není jeden z filmů na kterej časem zapomenu) a že se těším na pokračování:) ()

Pharlap

Slušná akční podívaná, která má potenciál i na pokračování, které bych klidně uvítal. Story celkem jasná, postavy nám všem velmi rychle osvětlí "vo co gou". Podle mého názoru tento film měl bavit, ve stylu akční scifi, zasazené do současnosti, na pozadí boje dobra proti zlu. A to myslím splnil na velmi dobré úrovni. ()

LucTheGreat

Ne tak na hovno, jak se na první pohled zdá. Jen od toho nesmíte mnoho očekávat. Ale byli byste BLBÍ nebo NAIVNÍ, kdybyste od toho mnoho očekávali. A to vy přece nejste, ne? ;) ()

Swayne

Zrecyklovaný Twilight...? Žeby? Mladý chalan prichádza na strednú školu, nevie sa začleniť, pretože je "iný" ako všetci ostatní... stretáva milú, sympatickú a nepoškvrnenú devu, s ktorou ale nakoniec nemôže byť, pretože ho čaká väčšie poslanie.... a už mám prsty v hrdle a mierim k záchodovej mise! Jedno šťastie, že som to videl v ten istý deň ako Drive Angry, inak by som dal tomuto filmu 2/10... ale keďže bol popravde aspoň dobre natočený, dávam 4/10. ()

G.I. Joe 3 má režiséra?

G.I. Joe 3 má režiséra?

13.01.2015

Jeff Bridges jako lovec démonů?

Jeff Bridges jako lovec démonů?

03.02.2011

Hrál ve dvou úspěšných filmech vánoční sezóny a za ten lepší je nominovaný na Oscara. Kdo by se divil, že se na něj nabídky jen sypou? Jednu z nich dostal od studia Warner Bros., které ve spolupráci… (více)

Sharlto Copley: Od devíti ke čtyřem

Sharlto Copley: Od devíti ke čtyřem

19.04.2010

Stačila hlavní role v úspěšné a na Oscara nominované sci-fi District 9 a z neznámého Jihoafričana je v Hollywoodu žádané zboží. Uvidíme jej jako člena A-Teamu a pak jej čeká spolupráce se Stevenem… (více)