Catch .44

• USA Catch .44

Pro Tes a její dvě kámošky Karu a Dawn to zprvu vypadalo jednoduše: v odlehlém motorestu se měly zmocnit drogové zásliky pro jejich šéfa Mela (Bruce Willis). Když se ale rozpoutá řetězec nezastavitelných událostí, velmi rychle jim dojde, že tohle může být jejich poslední kšeft. To, co zprvu vypadalo jako snadná práce, se postupně mění na nebezpečnou hru kočky s myší. (oficiální text distributora)

ConanVJ

Tak tenhle film mě moc nenadchnul. Přišlo mi to takový utahaný, hodně upovídaný a bez pořádný akční scény. Věčný flashbacky se mi taky moc nelíbily. Za mě 30% :) ()

Kryton

Strašně špatná kopie všech Tarantovek. Willis je tu strašně slizkej, Whitaker jako zamilovaný zabiják trapnej a ve výsledku stal jen soundtrack za to. Ve výsledku je ten konec doslova vysvobozením, protože tak nudně ukecaný film jsem dlouho neviděl. ()

Wysch

Jasně, jsou tu scény, který jsou cool. Ale tak 90% filmu si říkáš jedno velký WTF?! Buď je ten film fakt cool a super a já to nepochopil, anebo je to ždímání tisíckrát omletýho... Tak si vyber. A Bruce to tentokrát prostě nezachrání. Zato Whitaker je v trailerový scéně s motorem bezkonkurenční. To jo. ()

stuntmanMIKE

No takze takto. Tento film ma velku nevyhodu vtom ze sa nevyhne porovnavaniu s bozskym quentinom a to mu podla mna odobera aspon 15 - 20 % z hodnotenia. Ale k filmu... film ma potencial problemom zostava ze ho nikto nevie vyuzit. A cloveku co zostrihal sceny a daval ich do poradia v akom su by som nedal do ruky ani manikurove noznicky. Jednoducho malo to potencial hrat sa na tarantinovku a pri troche stastia to mohlo dopadnut podobne ako lucky number slevin.... ale nestalo sa... ()

M.i.k.e

neuvěřitelně zdlouhavá,zbytečně ukecaná,do sebe zahleděná nuda se slušným obsazením.Jedna hvězda za výborného Whitakera,který jako jediný tady snese přisnější měřítko...20% ()

Figu

Tak se nám zde představilo něco malinko podobného Tarantinovsku a možná i Rodriguezovsku, jenže opravdu jen malinko malinkato. Slušně obsazený a zajímavě nasekaný a rozporcovaný příběh, kterému ovšem nejvíce dominuje upovídanost a předlouhé pasáže nudy. Ale 39 procent? To přeci né! Za tři kousky a 60% ()

O´Neill

Do čeho se to ten Bruce zase jednou namočil...Naprosto trapná slátanina, co si hraje na akční drama. Nudné scény, špatný námět, katastrofální dialogy. Plusem je snad jen soundtrack, a někteří herci (samozřejmě Bruce a Forest, Malin Akerman kromě toho, že ji to sekne, taky zahrála slušně). ()

bourec

Poměrně nepovedenej film.Willis zbytečně plejtvá časem,Whitakera nesnášim,zbytek je uječenej kompars.Blbost.30%. ()

sir-dave

Bruce Willis sice natočí několik filmů za rok, jenže polovina z toho jsou nesmyslné braky nebo se v nich objeví na několik minut. Catch .44 k tomuhle patří. Poslední kšeft, jedno caffee bistro a dokola rozebírající se situace. Nejlepší část filmu - přestřelka - se aspoň několikrát zopakovala a na Malin Akerman se dá dívat pořád. ()

ivan_drago

Film se okatě snaží působit tak drsně, až jsem se místy musel smát... Záblesky určité svěžesti a invence tam jsou, ale povětšinu času se film plácá kdesi u rádoby gangsterky se snahou o úderné dialogy, které se ale svou trapností a prvpoplánovou "kůlovostí" odsuzují k neúspěchu. ()

Johnny.ARN

Nie. Akokoľvek sa človek snaží, toto je žumpa Hollywoodu a Harvey by už nikdy nemal nič natočiť. Čudujem sa Willisovi že prijal takú úlohu, no ale peniaze asi aj jemu dochádzajú. Dúfam že v Expendables, Red a G.I.Joe   si reputáciu napraví. Reed som skoro ani nespoznal, škoda, že taký malí priestor dostala. Malin Akerman príjemne prekvapila. Táto švedska kráska by mala určite dostávať viac hlavných úloh. A Rosenbaum, príjemné zaspomínanie na Smallwille. 1 z 5 ()

tnp101

Takhle to dopadne, když si někdo hraje na Tarantina a vůbec mu to nejde. Hodně ukecaný film a naprostá většina dialogů je silně o ničem a nudí. Tomu tedy říkám trefa do černého! Děj se tváří hrozně chytře, není přitom chudý na logické nesrovnalosti a v mnohem lepším provedení by se dal vylíčit několika krátkými větami. To ne zrovna slabé osazenstvo je mi tedy dosti záhadou. Mimochodem, Bruce Willis se tu stejně jako v případě podobně špatného „Setup“ mockrát neobjeví. ()

ywo666

No to kvôli tomuto som nerobil esej? No to je fakt zlé. Harvey je sráč. 3 slečinky stoja za hovno. Scénar je o ničom. Jedine Willis a Whitaker znesú prísnejšie hodnotenie. Ale ani oni ten film nezachránia. Ani vtip o mníškach. Bruse Willis má po Setup druhú skvelú vedlajšiu úlohu. Ale aj v tomto prípade sa jedná o otrasný film. Pritom v oboch filmoch znie obsah oveľa lepšie ako realita. A oba filmy majú výborné herecké obsadenie. Ale keď je niekto neschopný... 35% ()

Beky

...i postava od Tarantina většinou mele hovadiny...jenže to hraje třeba De Niro...pěkně se na to dívá, hltáte každou scénu, užíváte si dlouhé a nesmyslné dialogy...jenže když to přestřelíte několika násobně víc a ještě k tomu nemáte adekvátní herce, vznikne něco tak nudného, že každá minuta vám přijde jako věčnost...a to se stalo v Catch.44!! Whitaker jediný on to muž, ustál nesmysly, které musel říkat, ostatní...bohužel!! ()