Catch .44

• USA Catch .44

Pro Tes a její dvě kámošky Karu a Dawn to zprvu vypadalo jednoduše: v odlehlém motorestu se měly zmocnit drogové zásliky pro jejich šéfa Mela (Bruce Willis). Když se ale rozpoutá řetězec nezastavitelných událostí, velmi rychle jim dojde, že tohle může být jejich poslední kšeft. To, co zprvu vypadalo jako snadná práce, se postupně mění na nebezpečnou hru kočky s myší. (oficiální text distributora)

Mark1983

U tohoto filmu jsem se obával,že to bude stejně špatné jako u Podrazu,ale nakonec já osobně jsem byl mile překvapen,a to od začátku až do konce.A to,i když tento film nepatří ani do čtyřicetiprocentního podprůměru.Hodně podrůměrných a odpadů se mi nelíbí,ale najdou se mezi nimi i ty,které mě dokáží zaujmout. ()

chaosteory odpad!

Řečeno slangem postav po celý film: "Co je to ku*va za ku*evskou sračku a co tam ku*va dělá ten zku*venej Willis a vyku*venej Whitaker?" Výstižněji to napsat nejde. ()

Unrealik odpad!

Po první třetině jsem zbytek filmu už jen proklikal během několika minut. Ani Willis (zde nesympatický) tomu nepomohl. ()

Crtcus

Velice zajímavý film. Na můj vkus příliš dlouhé dialogy, ale i tak se to dalo snést - výborná pointa, navíc založit celý film na jediné scéně... + Vsadím se, že kdyby někdo přepsal jméno režiséra na zde již zmiňované, hvězdičky se jen pohrnou.... ()

Darken01

Tarantinovo styl se nezapře..a hle von to netočil, tak jinak.Kopírka snad všeho a nestydí se zato, protože se u toho člověk prostě baví.Flashbacky fungujou, dramaturgie vesměs taky, režie jakbysmet...a hlavně má to Bruce Willise, takže to snad ani nejde aby se u toho člověk ( hlavně to ženské pokolení ) nudilo... ()

hito

Dlho som hľadal niečo, za čo by som dal aspoň jednu hviezdu. Vystrelené mozgy boli schopné. No ostatné je SRAČKA!!!! Od hercov až po dialógy - sračka!!! Absolútne o ničom. Na konci neviete či máte grcať alebo plakať. Hnus, nechápem ako sa tomu mohol Bruce upísať. ()

Thomrius

Super filmek, opravdu jsem se bavil, Willis sice moc vidět nebyl, ale jinak opravdu povedený filmek plný zvratů a nečekaných momentů. Výborný Forest Whitaker také exeloval. Dobrá kamera, zvuk, scénář. Co dodat? 5+ ()

JerryPilsen

Podivně dávkovaný příběh bez pointy,který si hraje na víc než je.Chabý pokus o Tarantinovku.Bla bla bla,kecy bum do hlavy.Nashledanou.Bez logiky a bez logiky. ()

Montmorency

Nechtělo se mi věřit, že je ten film tak špatnej, jak napovídá zdejší hodnocení......a není - je totiž ještě horší :-( ()

andy60

Za mě spokojenost. Jestli tu někdo kritizuje, že je to obšlehnutý Tarantino, já to vidím jako velké plus. Řekl bych, že některé jeho filmy dokonce trumfnul (takový Auto zabiják určitě). Dialogy mají šťávu, hudba je skvělá (především v úvodu Fox on the run od SWEET). Na Malin Akerman se dobře kouká a i když se tenhle film může vykouřit z hlavy celkem rychle, já si to užíval a skvěle se bavil. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Kunda-Do!" Režisér Aaron Harvey se snažil přiblížit filmům Quentina Tarantina, ale děj je slabý a dialogy jak by smet. Celý film stojí na jediné scéně v odlehlém motorestu. Je to bla bla bla, další kecy, bum do hlavy a nashledanou. 1* za sympatické herečky a Bruce Willise, protože ho mám rád. Druhá hvězda za hudbu a Foresta Whitakera, protože zde byl nejzajímavější. - 40%. ()