Andyho film

(amatérský film)
Experimentální
Česko, 2009, 43 min

Andy jede s kamarády na chatu, natáčet film... (oficiální text distributora)

NeosinneR

[MFF Cinematik 2011, Piešťany] Amatérskosť tomu navodzovala ešte trošku desivejší ráz, ako keby je to točené profesionálnou kamerou. Tak pekne sa to začalo vyvýjať, až pokiaľ Andy neukázal svoje psychopatické chúťky. Pred poslednou obeťou to už bola len zábavka. ()

krvavamera

Na začátku mi to připadalo jako takový Andyho "Nebýt dnešní" (Markovu filmu se v jistých aspektech hodně podobá), pak to ovšem nabralo zcela jiné obrátky a musím uznat, že hororové pasáže byly skutečně velmi napínavé! a precizně zpracované ;) ()

ANTYCHRYST

Cooožeee??? Takže vezmu sebou na chatu pár pochybnejch kamarádů u kterejch si zcela nejsem jist sexuální orientací. Všichni si daj lajnu vožerou se a stačí když to budu všechno natáčet na kameru a mám film. Super. Katastrofa jedním slovem .... to už v dnešní době může fakt každej natočit kde co .... jo abych nezapomněl, musím si ještě na sebe vzít kvalitní homosvetřík. 1 * za odvahu něco takového - pro mě nesnesitelného, natočit. ()

martasdas

Hodně povedené a zároveň důvěryhodné found footage. I když se jedná o amatérský kousek musím uznat, že atmosféra byla velice znepokojivá a samotný námět, nápad či jak to nazvat byl takřka geniální. Dobrý poměr mezi brutalitou snímku a humoristickou stránkou vytváří celkový dojem z dobře odvedené práce. Film minimálně srovnatelný s komerčními FF posledních let. ()