poster

Tajemný muž

 • Kanada

  The Tall Man

 • Kanada

  In the Shadow of the Tall Man

  (Kanada)
 • Francie

  The Secret

  (Francie)
 • slovenský

  Tajomný muž

Mysteriózní / Drama / Krimi / Thriller

USA / Kanada / Francie, 2012, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rob Roy
  ****

  A Pascal Laugier Film. Odvážný, riskující ztratit diváka v průběhu sledování a přemýšlíte o něm. Zdaleka ne dokonalý. The Tall Man je starší scénář než Mučedníci, režisér se o něm zmiňoval od roku 2006. Otázkou zůstává, co a kde bude dál...(9.8.2012)

 • Hrabka
  ***

  Film je natočenej fakt dobře, kvalitně odehranej, zamotanej, takže člověk pořádně neví na čem právě je. To se mi líbilo. Atmosféra je taky více než dobrá. Tohle všechno ale zabíjí myšlenka filmu, která je prostě... nenacházím slov, no prostě na přesdržku. Jsem tím dost znechucenej, v tomto případě to prostě nejde brát jen jako na film, jako nereálnou věc. Jestli takhle tvůrci filmu uvažují, že by to třeba mohlo fungovat, tak z toho mi je fakt na nic. Filmový zpracování dobrý, obsahová stránka vzhledem k závěrečnýmu rozuzlení je pro mě odpadem! Kéž by to skončilo nějak jinak... 55%(17.8.2012)

 • mzss1
  ****

  Tak teda, jsem překvapen. Film mě rozhodně zaujal. Prvních 20 minut se vleklo, ale pak se film rozjel a to na plné obrátky. Zhruba v necelé polovině filmu nastane nečekaný zvrat kdy jedna z postav filmu se stane postavou zápornou. Film má zvláštní temnou atmosféru, nepředvídatelnost. Film je trošku zamotaný, ale jde to až na konec, který jsem moc dobře nepochopil. Ale nevadí. Je to zvlášntí film, který ani nejde popsat slovy. Hodnotím ho na slušných 75% = ****(29.10.2012)

 • Superpero
  ****

  Dnes už čistě žánrové filmy nestačí. Musí klamat a překvapovat. Většinou mě to sere, ale Tall Man je rozhodně jeden z těch povedených. Je to přitažené za vlasy, ale není to debilní a zvraty ten film snese. Navíc je to moc hezky zrežírované a parádně se na to kouká. Přece jen malebná příroda okolo vidlácké prdele udělá hodně. Jessica Biel to zahrála skvěle.(7.10.2012)

 • Enšpígl
  *

  Teda chtěl bych sdílet vaše nadšení. Mě to přišlo jako poselství z království kretenismu. Dům který stojí na podkopaný zemi, velká skupina lidí, která je o něčem přesvědčena, ale pak jim stačí něco říct a zcela otočí. Obrovská porce zmizení dětí ve velkém časověm rozpětí a nikdo krom místní vidlácké policie to neřeší. Tradiční nesmysly, jako že ženská doběhne jedoucí auto, zvládne fight se psem a v druhým záběru už na ní ten samej pes (jinej tam nebyl) co dostal budrem do palic, nezraněnej štěká na tu ženskou v autě, ale tentokrát nezautočí, protože film. A tak je to tam se vším. Trapný jak ruskej parlament.(21.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace