Dabangg

Komedie / Akční

Indie, 2010, 126 min

Spojte Salmana posledních let, protřepejte ho, ale nemíchejte, poraďte mu humor jako z Fairbanksova Zorra, akci z grotesek a můžete Dabangg v klidu podávat. Sonakshi Sinha je také skvělé kotě, takže nebýt toho, že na podruhé bych byla radši, kdyby se celý film skládal jen z výstupů tančícího nebo hláškujícího Robina Hooda Pandeye, byla bych si jeho praskající košili (pouhou silou vůle) užila ještě lépe. Ale rodinná ani politická zápletka skutečně opakovací hodnotu nemá. Každopádně si měním vyzvánění na mobilu a oblibuju si absolutně Arbaaza Khana a jeho uhrančivý pohled. #festivalbollywoodskehofilmu(10.10.2011)

Pro mě zajímavý akčňák, ve kterém je Salman tak trochu sebestředný parchant, ale uber killer. Příběh se mi hodně líbí a opět zde má pár zvratů. Triky jsou dělané až moc okatě, takže jsou i parodující veškeré akční situace. Akce je je hodně a je pěkně přehnaná. On se ostatně celý film nebere vážně a to je na něm to skvělé. Obsazení je opět bez chybné. Písní zde már je, ale určitě bych i nějakou ještě přidal. Za mě 80% :)(21.2.2017)

Oproti jiným bláznivým komediím indické výroby to bylo chvílemi skutečně vtipné. Díky podobnosti s ČR (co se korupce týče) se mi ty indické filmy přijdou takové blízké.(21.5.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,288,549Tržby Celosvetovo $32,100,000(4.2.2011)

• lenuse

Nedosledováno ani na druhý pokus. Hloupá nuda. Dám jednu hvězdu, protože mi černý výkřik odpad! začíná poslední dobou připadat tak nějak nepatřičný. Doporučit lze snad jen totálně nekritickým příznivcům Salmana Khana. A to tedy já nejsem.(25.10.2010)