poster

Bonbónky světa (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 2010, 8x17 min

Režie:

Petr Horký
 • Ozo
  **

  No, zase tak strašný, jak píše tady kolega, to není, ale viděl jsem už lepší dokumentární seriály. K vidění zde.(12.2.2012)

 • lubospoti
  **

  Takové trošku lepší domácí video z cest.(24.3.2013)

 • Abes
  odpad!

  Ty střihy jsou brutální, jako by mi někdo pouštěl diapozitivy a strašně u toho spěchal. Krásu nepoznaného světa nehodnotím.(27.9.2013)

 • igi B.
  odpad!

  Další horké želízko v hovni tušašské šlamastyky >dokumentaristiky< ? Ha, to jen další mistr nýmand a prý "cestovatel" (sic! - to je už psycho!) si hraje na velkého bílého sáhiba, otravuje domorodce, šaškuje do kamery a žvaní a žvaní a žvaní o ničem - a celé je to zase jen o tom, že se udělal vejvar na vejlety za veřejné prachy (...jo, i v Brnisku s tím mají >páni produkční< bohaté zkušenosti, záleží jen na tom, kdo s kým se v té žumpě zrovna poplácává po ramenou...) a partička pak vyrobila tahle drze bezpředmětná homevidea. Vsadím boty, že spousty lidí si vozí z dovolené lepší filmíky, než jsou tyhle matérie. Tak hlavně že "doma nejlíp", jojo soudruzi, tyhle malý domů >veřejnoprávě< zjevně pořád fungujou, tomu říkám pisskulturní socializhnus od A do ZET v praxi, zase jednou, že... °-/.. - - - - - (Poprvé a naposledy sledováno 27.10.2011 na >vlažném prostoru< , hodnocení nešťastně 7., komentář zde s opovržením jako první - 27.10.2011)(27.10.2011)

 • sator
  ***

  Něco se dá...(27.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace