Bankovní lupič uteče z vězení, aby se pokusil vypátrat bývalého spoluvězně, který se na něho snaží svalit vinu z několika sériových vražd. Policie zahájí pátrání po uprchlíkovi, který se brzy stane veřejným nepřítelem č. 1. Pokud tři hlavní protagonisté zajdou jak nejdál dokážou, kdo z nich nakonec bude lovec a kdo kořist? (oficiální text distributora)

Anderton

Už sa teším, kedy mi bude tiahnuť na päťdesiatku a budem konečne v takej superforme ako Frank. Asi sa vekom stávajú kosti viac gumové a výrazne sa k tomu znižuje prah bolesti. Ale to len tak na okraj, podobné veci mi v podobných francúzskych akčných béčkach, ktorých sú tony, nijak zvlášť neprekážajú. Film ale dostane šťavu a výrazne sa zvyšuje napätie až od únosu istej mladej slečny niekedy v dvoch tretinách deja, ak by som dovtedy prepol kanál v telke, asi by som už nemal chuť si Nebezpečnú korisť niekedy dopozerať. ()

Hollohlaway

Celkem ucházející krimi. Sice to podle mne Frantíci neumějí tak jako komedie, ale bylo to i přes některé topornější části scénáře (viz. tolikrát zmińovaný přespolní běh pana Nesmrtelného) dost napínavé, a ke konci to vysloveně gradovalo. Hlavní hrdina sice moc akčně nevypadá, ale je zahranej tak dobře, že mu i věříte, že ho žene vůle. Hlavní záporák je nechutně slizkej, a hlavní policajtka je chytrá a má notnou dávku francouzského šarmu. Ve výsledku i přes televizní formát to nebylo zlé, já se bavil. ()

ecceHOMMO

Ide o akúsi klasickú francúzsku variáciu na trojuholník: dobrý väzeň, zlý väzeň a polícia.....francúzi túto krimi zamiešali veľmi vyvážene a pomerne akčne, takže ikeď s originalitou sa moc film nestretol a občas je hlavný hrdina akoby nadčlovek ( nezastaví ho nič, ani guľka v tele) dokáže navodiť dobré krimi-akčné pozeranie. ()

vander19

Mám slabosť pre francúzske filmy z dôvodu, že nekončia vždy Happy Endom ako je to pri väčšine amerických a v poslednej dobe sa im daria pekné kúsky. Po hodine pozerania som mal chuť to pretočiť až na záver a zistiť čí toho slizkého spoluväzňa dostane.Akčnosť tohto filmu nemala chybu, ani sekundu som sa nenudil....Klasické už mi príde vo francúzskych filmoch, že asi každý správny Francúz je parkurista a preskakovať z budov, vlakov, idúcich áut je ich národný šport, ktorý ak neovláda herec tak si nezahrá, ale inak dobrá oddychovka na dovolenkový večer ()

agentmiky

Ty tři hvězdy,které jsem filmu dal,neznamenají,že by byl film špatný,ale nic světoborného to taky nebylo.Výborně našlapaný akčňák,který se dobře rozjede,to je,ale něco mi tomu chybělo.Možná takový okoukaný příběh,ale to se nemůžeme v dnešní době ani divit.Hlavní herec byl dobře vybraný.Pak tvůrci udělali tu chybu,že si neohlídali jazyk bilbardů při jedné honičce,která se natáčela v Praze.Takže si v té honičce můžete všimnut bilboardů s českými nápisy.Hodnocení:70% ()

• V 39. minutě se ve filmu objeví český nápis "Pozor, rozmrazovací postřik", přesto že se děj odehrává ve Francii. České popisy jsou pak k vidění i na billboardech, konkrétně například "Nový Seat Ibiza". (Snorlax)
  • Film se točil i v Praze na magistrále, na přemostění kolejí z Masarykova nádraží a okolo něj. Herci skákali na trafostanici, která byla na konci nástupiště postavena jen pro tento účel (aby mohli přeskočit na zastřešení) a celá ta scéna, kdy herci běží po zastřešení nástupiště, se točila na Masarykově nádraží, jen se přelepily tabule s názvem stanice. (xyeti)