Bankovní lupič uteče z vězení, aby se pokusil vypátrat bývalého spoluvězně, který se na něho snaží svalit vinu z několika sériových vražd. Policie zahájí pátrání po uprchlíkovi, který se brzy stane veřejným nepřítelem č. 1. Pokud tři hlavní protagonisté zajdou jak nejdál dokážou, kdo z nich nakonec bude lovec a kdo kořist? (oficiální text distributora)

solisoli

Akčná paródia o maratónskom kocúrovi s 9 životmi a mačke, ktorá ich mala o niečo menej. Napínavý dej, až sa išiel človek z toho posrať a zabudol pritom na toľko nevídanej sprostosti, že San Remsko-Monacká riviéra pri natáčaní zakvitla ružami, ako nikdy predtým. ()

VLADEK

Předvídatelně trapná francouzská "krimi". Vykradená hudba z The Bourne Identity. A ty dialogy jsou snad ještě horší než v Expozituře. ()

jopal

Jeden z najlepsich filmov videnych v tomto roku! Ano, je tam za kybel blbosti, nezmyslov, neveritelnych situacii, ale natocenych tak dobre, ze mi to proste nevadilo. Film udrziava cely dej v napati. Je nemozne od neho odbehnut, ci zamestnat mysel problemami, co vas trapia. Na obranu nezmyslov vo filme este uvediem, ze sme ako divaci cim dalej, tym narocnejsi na akcnych hrdinov a kym nam pred rokmi stacil vykop hrdinu do hlavy, dnes by sme pri takom niecom po piatich minutach zaspali... ()

bezprezdivky

Má to švih (ten hlavně) zápletku, děj (až na výjimky logický) - co více od akční kriminálky chtít. Hlavní zloduch správně hnusnej, hlavní hrdina tak nějak správně nehrdinskej. Nebýt hrdinovy "nesmrtelnosti" v průběhu i na konci filmu, neměl bych v podstatě připomínek ..... ()

benda02

Tak tohle je jeden z těch snímků, co se opravdu vydařil a lidem, co prahnou po opravdu dobrém thrilleru bych ho ihned doporučil. Jak je vidět, tak i francouzi umí velmi podařené filmy. Velmi mě tady zaujaly zápletky, chování postav, téměř jako ze života, jen pro mě se špetkou sci-fi, k tomu skvělá hudba... Co více řící, jen více takových ()

MUNRO

Výborný francouzský krimi-thriller.Škoda jen béčkového závěru,který byl co do logičnosti hodně nedotažený.I tak je to jízda. ()

rigby

Další důkaz, že Francouzi v posledních letech umí točit výborné filmy. I když se jedná o žánr krimi, který zrovna moc nemusím, tak jsem se výborně bavil a napětím ani nedýchal. Navíc se nejedná o bezduchou honičku a střílečku, má to i další kvality, které velmi oceňuji. A to tak, že dávám čtyři hvězdičky. ()

Ace.A.T.L.

Akční, rychlý, nekolísající, dobře vymyšlený. Hlavní hrdina si od začátku sjedná autoritu, jak u spoluvězňů, tak u diváka. Francouzi se vážně vyšvihli. Za mě 4* a DOPORUČUJU ()

suboss

Zaujímavá akčná kriminálka v podaní francúzskych filmárov. Film má vcelku plynulý spád a od začiatku až do konca si udržuje aj dobré tempo. Albert Dupontel bol síce miestami priam nesmrteľný, ale to mi vôbec nevadilo, naopak svojej role sa zmocnil veľmi dobre a ja som si našiel nového obľúbeného akčného hrdinu z Francúzska. ()

Delmondo

Nebylo to vůbec špatný dokonce se mi chvíli zdálo že se vrátila stará dobrá tvrdá krimoška z Francie, jen tomu chyběl takovej ten šmrnc kterej takový kriminálky měly. Akce je dobrá a po herecké stránce je to bezchybné. Albert Dupontel moc velkej sympaťák není ale jako zločinec je perfektní, Alice Taglioni je zatraceně sexy policajtka a Stéphane Debac je naprosto odpornej, úchyláckej parchant. Jen konec mě lehce nasral, už už to vypadalo na klasickej francák jako z filmů s Delonem ale oni si tam tu "happy" koncovku museli dát. To byl hlavní důvod proč jsem neudělil čtvrtou hvězdu. ()

Goumen

Hodně napínavý akční thriller, který si udržuje po celou dobu slušné tempo. Některé události především v závěru mě celkem překvapily svojí krutostí, holt to není americkej film. ()

Kozlowski8

Bankovní lupič prchne z vězení, aby uchránil svoji rodinu před nebezpečným šílencem... Další z mnoha filmů, jehož vcelku dobrý a zajímavý potenciál v podobě základní příběhové linie pohřbilo obsahové zpracování a čáatečně i herecké projevy. Technicky to francouzi zvládli velice slušně - tak, jak to oni většinou umí, ale tolik nelogičností a absurdit je na jeden film příliš. Přesto by bylo nespravedlivé úplně shodit a zkritizovat dílo, které mne dokázalo dvě hodiny držet přikovaného do sedačky . 55%. ()

TesterX

Tak jako je to pomerne nudny a nicim zajimavy. Od zacatku jsou vylozeny karty a presne vite, jak to dopadne. Kdyz se k tomu prida naprosto rutinni zpracovani, asi se to neda hodnotit moc dobre. ()

PTuranyi

Slušná francúzska kriminálka, ktorá by sa dala prirovnať s dánskou sériou oddelenia Q. Začína sa to drsnými podmienkami vo väzení ale Shawshank to nie je. Tentokrát to rieši útekom ale hlavný hrdina hoci sám zločinec naletí psychopatickému sériovému vrahovi. Takže sa ocitá pod tlakom s policajtami za pätami. Herci sú priemerní, produkcia kvalitná a darí sa vybudovať dobrú atmosféru. Žiaľ nedarí sa ju dlho udržať. Scenár je dobre napísaný, no častokrát sa nedrží veľmi logiky lebo niekoľkokrát postrelený hlavný hrdina si dovoľuje atletické kúsky, ktoré by mu realita nedovolila a čo je najhoršie neodpustí si šťastný koniec akokoľvek je nereálny. 70% ()

Luciaaas2

Nebylo to špatné, ani dobré. Takový zlatý krásný průměr. Filmu by neškodilo rezehrát větší hru mezi Franckem a sériovým vrahem, pořád sem čekal na něco, co mě usadí, přikove a ono nic. Takový potencionál a nebyl skoro vůbec využit. Film není zase tak špatný, místy vám to připomene snímky jako Uprchlík, Rambo, Chyť mě, když to dokážeš :-) ale nic vás ztoho moc nezaujme natolik, aby vás to srazilo do kolen. Snímek trochu sráží rádoby tvrdá policajtka, která se sem vůbec, ale vůbec nehodí. Nebo aspoň z mého hlediska. Jinak Frantíci stále dokazují, že mají co stále nabídnout ze své filmografie. ()

cyberic

Ďalší Francúzsky film, ktorý ma nesklamal. Keď si odmyslíme pár úplne nelogických scénok, ktorým sa asi pri takomto žánre vyhnúť nedá, zvlášť vo Francúzskom filme, tak to bolo dramatický akčný a nakoniec aj dojímavý zážitok. Francúzske prostredie, francúzske autá a veľmi vhodná muzika (pripomínala mi miestami teenku Alizee :) ). Keď porovnáme amerického "Utečenca" H. Forda, kde boli takisto za vlasy pritiahnuté scény, tak toto bol naozaj príjemný filmový večer. ()