Bankovní lupič uteče z vězení, aby se pokusil vypátrat bývalého spoluvězně, který se na něho snaží svalit vinu z několika sériových vražd. Policie zahájí pátrání po uprchlíkovi, který se brzy stane veřejným nepřítelem č. 1. Pokud tři hlavní protagonisté zajdou jak nejdál dokážou, kdo z nich nakonec bude lovec a kdo kořist? (oficiální text distributora)

swg

byl jsem hodně překvapený tímto akčňákem...za prvé je z Francie, kde jsem si donedávna myslel že umí jen komedie a občas romantiku pak hlavním hrdinou, věřil jsem mu že chce za každou cenu zachránit holčičku, dobrý i honičky....řadím to k filmům Uprchlík, Šerifové a 96 hodin..... ()

babuca

aj keď to malo nejaké malé logicko-technické nedostatky / hlavne ten výskok z okna s policajtom, následný dopad na auto a potom nedostižný šprint...:), alebo pichnutie skrutkovačom do ucha - toto by tak ľahko bez následkov nerozchodil, ak by to vôbec rozchodil, že ) tak to bolo dobré tak na 3 a pol . Francúzske kriminálky majú svoju neopakovateľnú atmosferu a preto ich diváci milujú ()

zimi

Je to dost povedenej film, snad jen zjistil jsem, že někomu neutečete, můžete běžet jak šílenej a on si v klidu za váma půjde a za chvilku vás má, tak to si mohli odpustit!!!!! Jsou zde i jiné maličkosti, ale to jsou maličkosti, film vážně frčí v úžasném tempu a mě moc bavil 8/10 a doporučuji!!! ()

psekera

Pro mě obrovské nečekané překvapení. Skvěle zvládnutý thriller, který člověka vtáhne a nepustí až do koncových titulků. Dupontel hraje jak o život a to doslova i ve smyslu žánru. ()

RADX1

Zajímavý námět/příběh, některé krimi detaiy dobře propracované vč bezmocnosti hlavní postavy jakožto napálené oběti. Ale vzpomínkové flashbacky na mě moc nepůsobily. Také hudba působila až moc tuctově jako bych ji slyšel v každém druhém francouzském krimi z minulého desetiletí a to snad i z Julie Lescauotové.... :-) Dohromady to působilo nudněji což je k celkému velkému potenciálu námětu škoda. Snad kdyby byla kratší stopáž... čert ví... ale koukat se na to dalo - tak hrozné to není jak jsem zde možná vylíčil. Také emoce nad tím psychopatickým kryplem, především ve finále, to ve mě hezky rozproudilo. ()

macherano

Konecne po velmi dlhom case krimi triler ktory som uz velmi dlho nevidel dufam ze sa mi podari mat stastie na taketo filmy castejsie ci este lepsie ()

pornohavo

Žánrová Francúzka jednohubka plná napätia a akcie. Francúzka kinematografia ako má byť. Nič však nie je prekvapivé, či nepredvídateľné. Klasická detektívka na jeden pondelkový večer na STV 1. Výborný Dupontel v hlavnej úlohe. 69% ()

McGuffin

Možná měl být ve Francii hlavní hrdina snadná kořist, ale není, a není ani Nebezpečná kořist, La proie, protože není kořist. Dostane za úkol zachránit svou unesenou malou dceru, a přes cestu mu nakladli někdy dost papírem šustících překážek: je ve vězení, když uteče, honí ho policie, bývalý policista i bývalý spoluvězeň, ostatně únosce. Nemůže najít uloupené peníze, kvůli kterým seděl, zato místo nich najde svou ženu mrtvou. A únosce je navíc masový vrah. Laurent Turner a Luc Bossi vyprávějí dva nebo tři laciné filmy najednou, a je to znát. Nicméně, dceru hrdina zachrání a napůl i sebe. P.S. To jsou řádky o příběhu, ne o filmu z něj. https://www.macguffin.cz/ ()

gggggg

Solídna akcia, solídny dej a solídne zvraty. Sympatický herci a vo svojej podstate originálny film. Jediné čo mi trošku vadilo bola nezdolnosť hlavného hrdinu a to vo všetkých smeroch. ()