Bankovní lupič uteče z vězení, aby se pokusil vypátrat bývalého spoluvězně, který se na něho snaží svalit vinu z několika sériových vražd. Policie zahájí pátrání po uprchlíkovi, který se brzy stane veřejným nepřítelem č. 1. Pokud tři hlavní protagonisté zajdou jak nejdál dokážou, kdo z nich nakonec bude lovec a kdo kořist? (oficiální text distributora)

woodsman

jo tak toto bola fakt parada velmy kvalitny francuzsky film napinave od zaciatku az do konca hlavny herec vrah a detektivka velmy dobry hereci najhorsie je na tom ze takyto hajzli naozaj ziju a toto robia ()

Dr Lizal

Velmi mě v téhle docela nadupané akční běhavce překvapil Albert Dupontel. Netušil jsem že má za sebou stejný výcvik u Treadstone jako Jason Bourne... Narozdíl od něj však Alby ví proč a kam jde. Škoda toho amerického konce, ale jinak dávám (pouze kvůli sympatické policistce Claire Linné ) horší 4 *. ()

(Z)denny

Nechápu, jak můžou Frantíci točit akční filmy, kde každý auto nevybouchne ještě před nárazem do svodidel? Jak je možný, že v těchto snímcích necáká krev a netečou střeva obětí až do pátý řady? Jak je možný, že se na takovýhle snímky dá koukat a diváka to ještě k tomu baví? Asi proto, že jsou to Francouzi.. ()

Yarwen

Dobrá dramaturgie, ucházející hudba i herecké výkony - ale scénář tak mizerný, že si nezaslouží víc než odpad. Příliš zásadní logické kiksy a neuvěřitelné náhody, ostatně jak je u detektivek časté, srážejí tento snímek razantně dolů. ()

trnkon

Příjemný akční film, který dokáže zaujmout svým příběhem i překvapit zajímavým a hlavně nečekaným koncem. ()

hEROic

akcni honicka zlodeje s policii v zadech, cil vypatrat unosce sve dcery... to je asi tak vse z pribehu, takze v tomto smeru dost zklamani... vse je ale natoceno tak dobre, ze se clovek nenudi... hlavni predstavitel mi sedel perfektne, Alice Taglioni, coz me zklamalo, mi nesedela vubec a to jsem se na ni fakt tesil ;) jedine co me primo stvalo, byla nesmrtelnost hlavniho hrdiny, ktery nema ani spetku pudu sebezachovy a je to vicemene terminator :) konec taky dost slabej a proto, ikdyz jsem se docela bavil, nemuzu dat vic nez 70% ()

Deratizer

Mám rád svižnou akci u akčních filmů, odsýpající děj a když se to okoření okouzlující stylovou adrenalinovou hudbou k danému ději s výborným prostorovým zvukem, tak je z toho tento trhák, který u mě dosáhl na plných pět hvězdiček. Perfektní akční film. Pokud se vám zdá, že v čase 41 minut a 39 sekund vidíte vlakovou soupravu českých drah (ČD), tak se vám to nezdá, jelikož je to skutečnost ;-) Podobně silným dojmem jako tento film na mě posledně působil i akční nášup 96 hodin, taktéž francouzské produkce............Má smysl si film pustit v multikanálové zvukové stopě? "ANO". Film je v multikanále pro domácí kino velmi dobře prostorově zpracován. ()

Hapretor

Až na to, že hlavní představitel byl odolnější než Superman, rychlejší než Flash, chytřejší než Colombo, mazanější než Hercule Poirot a vynálezavější než Tony Stark, se na to dalo dívat. Francouzská tupá akční jízda. Radši bych si dal "Taxi". ()

mourinho

Další povedená naháněčka, tentokrát ovšem, jak to u policie občas bývá zvykem, toho nepravého, aneb jak se z odsouzeného bankovního lupiče stát hrdinou. Pravda, trochu jsem to odlehčil, nenechte se tím ale odradit, protože film je to výborný. I když místy poněkud přehnaný. ()

Fujara777

ÁNO: Akcia, tempo a to dusno vytvárajú peknú polievočku napätia. Dej nie je úplne priehľadný, hlavná postava a spoluväzeň zahraní veľmi dobre, takže nuda nehrozí. Veľa som nečakal, ale bol som milo potešený. NIE: Ostatné postavy by si zaslúžili viac - či už po hereckej stránke, alebo priestorovej (väzenské podsvetie). Taktiež triviálnosť s akou sa niektoré problémy v deji vyriešia, nepôsobí prijateľne. ()

MickeyStuma

Sugestivní akční thriller o útěku vězně aby zachránil sebe a svou rodinu, je ve své podstatě sice výrazně šablonovitý, avšak natočen velmi zdařile. Po celou stopáž je udržováno napětí a švih, takže lze plně přehlédnout určitá dějová klišé, bez kterých by to však takhle odvyprávět ani vůbec nešlo. Úžasné honičky a drsné bojové sekvence jsou největším tahounem celého příběhu. Dobrý scénář, skvělá kamera, hudba a střih. Francouzská kinematografie tímto opět překvapila. Čeští diváci si dokonce mohou všimnout mnohých českých lokací a několika málo českých herců. Snímek, který se bez sebemenších rozpaků může klidně zařadit např. vedle amerického snímku ´Uprchlík´. ()

Nail

Chvilema mi připadal Albert Dupontel jako Forrest Gump:-D, ale celkově pěkné film. Už jsem si dokonce říkal, že nebude žádné happy end....leč obrázek z Maroka přišel :-) ()

DAPDO

Pro mě velké překvapení, líbilo se mi to ! Škoda trošku toho konce, asi spadl hlavní hrdina na konci ze skály na žíněnku že to přežil, ale celkově 75%. ()

jacko

to tu uz vsem definitivne hrablo, ze tu tak zbesile 4kujete? bejt to hollywoodska produkce, tak uz vidim, jak se snasi vlna kritiky ze vsech stran...sice to ma dobry tempo, ale to je asi tak vsechno, co tento snimek nabizi...rozjezd je solidni, ale ta nasledujici silena kupa nelogicnosti, neherecky vykony a tragickej pribeh prebiji veskera pozitiva...2* plus dalsi 0,5* za sprint mezi auty v protismeru u sjezdu z prazsky magistraly na bulhara a nasledny skoky na hlavaku na vlaky s logem čd :) ()

Lucas87

Správný akční a kriminální film, který ve vás roztočí napětí. Každou minutu tohoto filmu si naplno užijete. Naprosto okouzlující Alice Taglioni. ()

sarfian

Neuveritelne prehnaný film v podaní frantíkov. Kde sakra zohnali toho herca, ktorý nejak čudne behá ? Trošku tak šmatlavo, no ale to nevadí, veď dokáže behať o život, skákať na vlaky, a s prestreleným bruchom si to žíha po lese ako by ho jebol asi len komár a nie gulka z pištole. No a na záver to shcytá s brokovnice a ak sa nemýlim tak do srdca a veselo sa vám húpe na konári. A ten psychoš to ako sakra robí že si kludne vykračuje a aj tak všetkých dobehne? No...sila tí frantíci a neviem pochopiť prečo je tak dobre tento film hodnotený, ale asi len zo súcitu k európskej filmovej tvorbe. VIDENÉ 1x ()

zberatel

Kolko adrenalinu clovek potrebuje aby dokazal behat, sprintovat a liezt po stenach domu s deravym bokom ? Drzat sa stromu rukou ktora dostala zasah brokovnicou a k tomu prezit volny pad (cca 50m ak nie viac) do potocika po dalsej gulke do chrbta ? Presne tolko aby dokazal zachranit to co mu je na svete najdrahsie a prezit... :) ()

kwaicheng

Na akční krimi drama thriler to bylo dlouhé a konec trapný, nicméně začátek plus scény z vězení a řekněme první půlka byla dost dobrá. ()