Epizody(13)

Komedie o čtveřici Newyorčanů. Dvou, kteří se do sebe zamilovali a dvou, kteří sebou pohrdají, tedy alespoň prozatím. Ben (Jason Biggs) je právník a taky velký romantik. Snaží si vybudovat vztah s Kate (Sarah Chylme), o které si myslí, že je ženou jeho snů. Larry (Tyler Labine), Benův nejlepší přítel a spolupracovník, který nevěří na lásku a většinou je všude za „křena“. Connie (Judy Greer) je spolubydlící Kate a pracuje jako chůva. (F1Schumi)

Mikyska

Ano, připomíná mi to taky HIMYM. Ale zase tak dramaticky bych to neviděla, vždyť i o HIMYM se hodně vyprávělo jako o "druhých Přátelích". Prostě si přiznejme, že nás takovéto sitcomy baví a užívejme si to. Pilot měli skvělý, což o mnoho seriálech a to i dnes velmi úspěšných říci nedá. Jen tak dál! :) ()

hyper01

Ano, jako každý tady si nemůžu pomoct - připomíná to HIMYM. Ale jen asi tak do 3. dílu, pak už to má svoje vlastní kouzlo. Na tenhle seriál jsem narazil velkou náhodou právě teď, v době, kdy můj oblíbený HIMYM má vánoční pauzu a nevychází nové epizody. Všech 13 dílů Mad Love jsem zhlédl během jednoho týdne a teď mě celkem mrzí, že už další nejsou a ani nebudou.. ()

boqvai.

Hodnocení po pilotu. Inspirace u How I Met Your Mother je zjevná (Jason Biggs pripomina Teda), je zde ale i příchuť Scrubs (Sarah Chalke je s rolí Elliot tak spajatá, že už se jí asi nezbaví). Po prvním díle se (zatím) zdá, že je to pouze další průměrný, více romantický než komediální, seriál, který nenabízí nic nového. Určitě se na to ale koukat dá a nemá cenu vynášet nějaké konečné soudy po úvodní epizodě. ()

Veena.cz

Neschopný Jimbo z "prciček" a Stella, která hraje naprosto přesnou roli jako v HIMYM. Budu se opakovat, ale tohle je HIMYM light. Ovšem narozdíl od klasických light verzí, mi tady náhradní sladidlo docela chutná. ()

P33t33

Takový seriál pro fanoušky How I met your mother. Hlavně teda pro ty, kteří si chtějí prodloužit tento, již kultovní, seriál. Každý díl přinese slušnou dávku humoru a herecké obsazení je geniální! Velká škoda jeho zrušení již po třinácti dílech. ()

SankaKofik

+ Přiměřeně vtipné. + Sympatický výkon Jasona Biggse. - Nehorázně to připomíná HIMYM. Ať už styl vyprávění příběhu, tak vzhled Biggse - je neskutečně podobný Tedovi. Dva stejné seriály, byť má každý jiný název, sledovat nehodlám. Zkusím ještě pár dílů, ale na něco dlouhodobějšího to nevidím ()

myst3ry

Originality tento seriál příliš nepobral. Vliv HIMYM a dalších sitcomů je prostě zřejmý hned od první chvíle. To však z Mad Love nedělá špatný seriál. Ba naopak. Je škoda, že seriál nedostal více prostoru a že tedy bude muset po první sezóně skončit. U první série jsem se nasmál mnohem více než u šesté série již zmiňovaného HIMYM. ()

alvi odpad!

O co méně zábavná, o to víc je tato neoddiskutovatelná napodobenina HIMYM trapná a prázdná. Stejné prostředí, totožní herci (2 ze 4 !), identická forma i obsah vyprávění. A musím říct, že na postavu excentrického nejlepšího přítele, ochotného a schopného pro kamaráda jakéhokoliv bláznivého kousku, začínám být silně alergická. Kolikrát to tu už bylo? A kolikrát ještě bude? :-( V tomto případě je to do očí bijící snaha scénáristů se za každou cenu divákovi vlichotit, pobavit ho a tím zakrýt absenci příběhu, atmosféry či fungujících dialogů. Je to něco tak nehorázně laciného, že mě to jako diváka vysloveně uráží. Nejsem naivní. Rozhodně neočekávám nevyčerpatelné novátorství. Na druhou stranu vzít knížku "Největší seriálová klišé", namátkově vytrhat několik stran, bez rozmyslu poslepovat dohromady a říkat tomu nový zábavný sitcom už je přece jen příliš silné kafe. A to vás můžu ujistit, že co se seriálů týče, jsem opravdu vděčný konzument. ()