Ex-boxer Zach, talentovaný MMA bojovník Tim, šikanovaný predavač Justin a wrestler Mike pochádzajú z rôznych miest, no spoja sa pre vášeň bojovať a rýchlo sa stanú lojálni k ich neortodoxnému trénerovi Caseovi, skvelému bývalému šampiónovi UFC.
Výučba je oveľa viac než boj. Case pripravuje mladých ľudí na súťaž s názvom Beatdown a tréning prebieha na miestnej vysokej škole s bojovým manažérom Maxom. Nakoniec však budú musieť bojovať proti sebe a nájdu vo vlastných radoch zradcu. (619REY619)

bejf

Zápasnické výkony bych hodnotil na velmi dobrou (jsem laik). Ovšem význam některých rolí jsem nepochopil, a dle mého soudu tam byly spíš na škodu. Herecké výkony mimo cvičiště a bojiště byly velmi slabé. Dalším světlým okamžikem je možná zápletka s pošahaným rockerem, ale to je víceméně všechno. Kdyby to nemělo tu nudnou omáčku kolem, tak by to byl fajnový film o bojových sportech. ()

Thommy91

Naprosto totálně odkoukané od jedničky! Hlavní hrdina nekontrolovatelně vypění při každé zmínce o otci. Mistrovský, neporazitelný trenér s komplexy kvůli rodině. Holka, která sice chodí s jiným, od začátku flirtuje s hlavním hrdinou -rozchod- a jsou spolu. A samozřejmě finální souboj, ve kterém hrdina použije speciální úder, který trenér naučil jenom jeho, což je samozřejmě dokresleno patřičným flashbackem...kdybych jedničku neviděl a někdo mi vyprávěl její příběh, tak bych myslel, že koukám na ni. Aspoň, že z hlediska bojové choreografie to stálo za to. ()

Toro8

Jedna hviezdička za Michael Jai Whitea a druhá za Machidu inak celý film je jedna obrovská americká rozprávka ktorej ani američania nemohli uveriť. ()

pratoriax

Po suprový jedničce přichází dvojka, která je otřesná. 4 hlavní hrdinové jsou nesympatičtí, dva cukroušci, frankensteinův syn a nakonec šikanovanej milovník komiksů, ze kterýho během chvíle vyroste drsňák, co má vyholenou palici, cely potetovaný záda a postavu, kterou si u žádnýho milovníka komiksů nikdo nedokáže ani představit. Příběh=0, všechno strašně předvídatelné. Závěr? Nikdy více! Ještě ted se divim, že jsem to dokoukal do konce. ()

Bednobuch

Čistý průměr. Pěkné souboje, fajne trénink, ale příběh naprd. A není dabing, proto to není tak lukrativní. White vypadá zase dost dobře. ()

Majo.evans

Pvý diel sa mi páčil ale tieto pokračovania,vôbec.Dá sa na to pozerať ale jednotka je lepšia.Teraz je to už iba o hore svaloch a mlátenia.Jednotka mala aj myšlienku. ()

JustEdems

Asi tak 15 let zpět bych film tohoto rázu žral a na "VHSce" bych ho oprašoval dokud by se páska nezamotala do videa. Jenže tahle léta jsou ta tam a už to chce něco trochu víc. Než jen pohoňkávání si Em Džej Whita nad sebou samým, jaký je to extra, mega, ultra, super sensei. S partou nesympatických kokůtků, co nemají nic lepší na práci, než mlátit pěstí do papíru s jakýmsi velkým významem. A to vše zabalit do už tak hrozně ohraného příběhu, že je to až k pláči. Co ale musím uznat, tak fight scény (ač chvílemi působí trochu komicky) stojí za to.  Co tomu ale také dost ubírá, je nesmyslné "navázání" jména na první díl, který dosahuje mnohem lepších kvalit. Asi Mr. Whita nenapadlo nic lepšího... ()