Strýček Jack

• USA Uncle Jack
všechny plakáty
Krátkometrážní / Akční / Komedie
USA, 2010, 5 min

Noční odysea se zoufalým uprchlíkem, šíleným klaunem, princeznou a magickými pilulkami se změní v pohádku na dobrou noc, vyprávěnou neteři strýčkem Jackem. (beran-ek)

5ars33r

Mám krátkometražní díla rád a tohle je vážně pecka. Je to originální, překvapivé, zajímavé a to od nápadu až po realizaci. ()

burg

Tak čím víc se na to koukám, tím mi to přijde ulítlejší a ujetější. A na páté, či desáté shlédnutí už se to docelá dá zvládnout ()

Thimpu

Zajímavý příběh s velice pěkným nápadem, ve kterém neteř zachrání strýčkovi život přes telefon. Jenže celé je to hrozně divně natočené. Nechápal jsem, proč je v autě strýčka Jacka klaun a kam se pak třeba vytratí ona princezna. Místy jsem přes tu rychlost navíc nestíhal děj, byť důležitý je u tohoto snímku hlavně konec. Všichni gambleři - nedopadněte jako Uncle Jack! ()

parekkoty

Docela sranda, Líbio se mi víc než INK. Ale znovu ten stejný režiser, ta stejná ujetost. Bohužel. ANi prace s kamerou nebyla vubec žádná sláva. ()

Pajker

Má to vtip, skvělou hudbu a nádhernou pointu, co víc si od "kraťasu" přát? Shrnuto a podtrženo: jeden z nejoblíbenějších krátkometrážních snímků, které jsem měl tu možnost vidět. ()