Strýček Jack

• USA Uncle Jack
všechny plakáty
Krátkometrážní / Akční / Komedie
USA, 2010, 5 min

Noční odysea se zoufalým uprchlíkem, šíleným klaunem, princeznou a magickými pilulkami se změní v pohádku na dobrou noc, vyprávěnou neteři strýčkem Jackem. (beran-ek)

Dont

Šílená noční honička v kombinaci s pohádkou na dobrou noc pobaví, ale vyšší ambice si neklade. Strejda Jack je pohodář, který neztrácí hlavu, smysl nebo logiku v tom ale raději nehledat. ()

Gereth

Winans posbíral známé z Ink a střihnul si další kraťas. A ten nese všechny charakteristické znaky jeho práce. Zajímavý nápad, snaživí herci, výborná hudba, ale na druhou stranu také jakási lacinost a amaterismus. Nicméně u kraťasu to zase až tak moc (jako například u výše zmíněného Ink) nepálí, a tak jsem si tenhle výlet dětskou fantazií pořádně užíval. Jinak je to taky jedna z možností, jak udělat z R-ratingu například PG. Prostě zavolejte Jackovi, on už to nějak vymyslí. // 85% ()

easaque

¨+4* u tohoto dílka se stanu tisícím uživatelem, který ho hodnotil, tak to abych ho pochválil a možná za to něco dostanu :-) Mě tato akční honička říznutá pohádkou rozhodně pobavila - no kdo by si to pomyslel, že je to možné skloubit, že? Do 5 minut se toho tolik vtěsnat nedá a tak to chvilkami působí křečovitě, ale ve výsledku efektně, originálně a kouzelně. Za to všechno si zaslouží i lepší 4 hvězdy a doporučuji si to pustit na dobrou noc - třeba tady [ PŘÍBĚH: 2 /// ATMOSFÉRA: 3 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Marrty3

Dobře zvládnutý kraťas. Zajímavý příběh. Fajnové postavy, hlavně klaun a "princezna" s kouzelnými pilulkami. Celý snímek je během telefonátu. Skvělé zakončení, které tomu dodá šťávu. Život je prostě pohádka. ()

Atheas

Co může být lepšího než tato úchvatná akční jízda,ktero ukončí záchrana malé holčičky na telefonu ? Nic ()

9áťák

Celkem povedený krátký film. Po ránu mě docela dobře naladil. Hlavně vtipný nápad a neteř je tak roztomilá, ale co se sakra stalo s princeznou? ()

Matli

Perfektní kraťas, Winans nezklamal. Co víc dodat, jedna velká akční scéna s opět super hudbou a zajímavým nápadem. 90% ()

Dvoja

Oceňuji zpracování..skvělý střih, hudba, působiví herci...Námět mi však přijde až moc přehnaný ()

Cikinko

Nesympatické, umelé postavy a dialogy....5minút mi prišlo ako 30 a tie efekty a hudba boli poslednou kvapkou. Rozhodne tento kraťas nebol ten správny pre moje umelecké cítenie :/ Snád nabudúce. ()

Napoleon-B

Tleskám! Kraťas jaký má být. Nápad, zpracování, humor, vizuál, hudba. Vše na jedničku. Je nádherné sledovat kombinaci akčního děje a pohádkového vyprávění strýčka Jacka. Děj vyvrcholí skvělou pointou a hláškou na závěr. Není co bych mohl vytknout. ()