S.W.A.T.: Pod palbou

S.W.A.T. 2: Pod paľbou

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 85 min

• predators

Béčko jako hrom, ale díky poměrně hojné akci nenudí. Taky nečekejte nic podle třídílné knižní předlohy, toto je SWAT! Tým, který zachraňuje životy a nesmí podlehnout emocím. I když za 2, tak jednou se to shlédnout dá. 40%(20.2.2011)

• milka

Klasický nudný dvd sequel, kterému chybí stylovost a atmosféra prvního dílu. Gabriel Macht se sice docela snaží, ale ostatní postavy jsou nezajímavé a Robert Patrick už jede ve svém hraní záporáků na setvrvačník. Příběh je plný klišé a akce je docela fajn, ale je jí zatraceně málo.(1.3.2011)

Ačkoliv to na první pohled působí hodně béčkově, já to za béčkovou záležitost v žádném případě nepovažuji. A upřímně, považuji to za lepší znázornění S.W.A.T. než první díl. Prvních asi 50 minut bylo hodně dobrých, zejména proto, že v nich převládal výcvik, který mám velmi rád. Druhá část filmu byla potom už akce. Herci hráli dobře, stejně jako Robert Patrick který se do záporáku vyloženě hodí. Co bych filmu vytknul je velké ztráty v hlavním S.W.A.T. týmu, který jsem si oblíbil.(23.3.2011)

Nie je to zas taká kravina celkom sa to dá pozerať.Hlavný hrdina je neskutočne charismatický cool drsňák, akcie sú štýlové, tempo je svižné, efekty sú slabé, herci sú fajn, ale aj tak je to len obyčajné lepšie béčko.Ešte že to ma len 85 min. lebo inak by som sa pri tom už nudil. 55% - 3*(11.3.2011)

• MATADOR

Těch několik málo momentů, kteří mi daly vzpomenout na oblíbený SWAT od Clarka Johnsona, bohužel nezachrání jinak pitomý příběh, minimální podobnost k předešlému filmu. Štěstí, že akce za něco stojí a že herci nejsou tak marní, jinak se nejedná o nic, co by stálo za znovukouknout!(2.6.2013)