poster

S.W.A.T.: Pod palbou

 • USA

  S.W.A.T.: Firefight

 • Slovensko

  S.W.A.T. 2: Pod paľbou

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 85 min

 • ywo666
  ***

  Ultra priemer. Kristina Loken sa vo filme mihne iba na pár sekúnd. Macht aj Patrick sú obstojní. Ale celkovo nič moc. Nie že by som čakal zázraky, ale dalo sa z toho vytrieskať viac. Nuž smola 50%.(31.3.2011)

 • verbal
  odpad!

  Tento film je řídký, mírně viskózní, hnědý, smrdí a je plný překvapivých zvratků a duchaprázdných dialogů! Jediným čnějícím pozitivem je Herr Macht v roli detroitského Komorouse! Náramný sympaťák! Ňuňavý blondýn s kukučem bezbranné topmodelky působící dojmem, že zrovna opustil nehtové studio a nervozně čeká, až mu zaschne lak, aby si mohl plácnout na oči naplátkovanou okurku a pouze v tangách ulehnout do solárka, je přesně to, co si každý z nás dozajista představí pod pojmem tvrdý velitel zásahové jednotky! No, Ang Lee musí chrochtat blahem a klečet u jeho dveří se scénářem k sequelu Zkrocené nory! Také si myslím, že není lepší kandidát na trochu té živočišné kolonoskopie pana Glyhlenhrála při drsném, chlapském rozkleku v opuštěném stanu na úpatí Hardrock mountains, když už toho měl Heath plnou prdel a další účinkování svérázně odmítl! Tenhle Seriózní Wýcvik Arogantních Teploušů jej nepochybně katapultuje minimálně do nějakého nového, machistického videoklipu Eltona Johna!(3.3.2011)

 • milka
  **

  Klasický nudný dvd sequel, kterému chybí stylovost a atmosféra prvního dílu. Gabriel Macht se sice docela snaží, ale ostatní postavy jsou nezajímavé a Robert Patrick už jede ve svém hraní záporáků na setvrvačník. Příběh je plný klišé a akce je docela fajn, ale je jí zatraceně málo.(1.3.2011)

 • honajz
  **

  Jedna dobrá scéna (ta s terči) film nezachrání. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/s-w-a-t-pod-palbou.html(22.3.2011)

 • sheen
  **

  Hodně slabý odvar oproti prvnímu Swatu, celkově až směšné provedení.(12.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace