poster

S.W.A.T.: Pod palbou

 • USA

  S.W.A.T.: Firefight

 • Slovensko

  S.W.A.T. 2: Pod paľbou

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 85 min

 • Andre3000
  ***

  Nakonec pro mě film nebyl až tak špatným jak by se od druhého dílu dalo čekat. Objevilo se zde hodně zajímavých scén, ale taky několik řekněme trapnějších, nebo rozhodně jinak udělatelných scén. Občas sem si říkal, né tak tohle jste fakt neměli. Zkrátka hezký obal, ale uvnitř jen průměrný výrobek.(12.4.2011)

 • verbal
  odpad!

  Tento film je řídký, mírně viskózní, hnědý, smrdí a je plný překvapivých zvratků a duchaprázdných dialogů! Jediným čnějícím pozitivem je Herr Macht v roli detroitského Komorouse! Náramný sympaťák! Ňuňavý blondýn s kukučem bezbranné topmodelky působící dojmem, že zrovna opustil nehtové studio a nervozně čeká, až mu zaschne lak, aby si mohl plácnout na oči naplátkovanou okurku a pouze v tangách ulehnout do solárka, je přesně to, co si každý z nás dozajista představí pod pojmem tvrdý velitel zásahové jednotky! No, Ang Lee musí chrochtat blahem a klečet u jeho dveří se scénářem k sequelu Zkrocené nory! Také si myslím, že není lepší kandidát na trochu té živočišné kolonoskopie pana Glyhlenhrála při drsném, chlapském rozkleku v opuštěném stanu na úpatí Hardrock mountains, když už toho měl Heath plnou prdel a další účinkování svérázně odmítl! Tenhle Seriózní Wýcvik Arogantních Teploušů jej nepochybně katapultuje minimálně do nějakého nového, machistického videoklipu Eltona Johna!(3.3.2011)

 • O´Neill
  ****

  Ačkoliv to na první pohled působí hodně béčkově, já to za béčkovou záležitost v žádném případě nepovažuji. A upřímně, považuji to za lepší znázornění S.W.A.T. než první díl. Prvních asi 50 minut bylo hodně dobrých, zejména proto, že v nich převládal výcvik, který mám velmi rád. Druhá část filmu byla potom už akce. Herci hráli dobře, stejně jako Robert Patrick který se do záporáku vyloženě hodí. Co bych filmu vytknul je velké ztráty v hlavním S.W.A.T. týmu, který jsem si oblíbil.(23.3.2011)

 • Expendable
  ****

  Když jsem si film pustil, nečekal jsem, že mě tak dostane. Kamera, herci, střihy a skvělá akce. Také zajímavý příběh s tématikou certifikovat tým v Detroitu a s konečnou podpásovkou ala debil, který si zasedne na šéfa týmu. Swat jedna se mi moc nelíbil, ale Swat pod palbou mě se mi opravdu dost líbil a na to, že to je videofilm, kde není znát nižší rozpočet, tak dávám hvězdičku navíc.(20.8.2011)

 • Trustme
  ***

  Drobné filmové zpestření pro fanoušky PC herní serie Rainbow Six a SWAT. Využití atraktivního koloritu práce speciální jednotky do podoby nezajímavého děje a zápletky. Setkáme se tradičně s výcvikem, se členy týmu a jejich specializací, samotným zásahem proti nepříteli v terénu a záchranou rukojmích. Režie a kamery se snaží vše celé všelijak atraktivně nasnímat (first-person shooting, sledování dráhy letu střely) a v tomhle se jim to daří. Děj se potácí mezi pracovními problémy týmu, velitele a hlavního padoucha. Bohužel všechny postavy jsou natolik nesympatické, že je vám jedno jestli se dožijí konce směny. Práce SWATu je zde taky podivně prezentována a bohužel ani moc nenahlédneme do výzbroje a speciálních vychytávek, kterými táhle zvláštní jednotka disponuje. Každopádně jako video titul z prostředí speciální jednotky, šmrncnutý televizně pojatým příběhem lze tento film statečně shlédnout.(7.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace