S.W.A.T.: Pod palbou

S.W.A.T.: Firefight

S.W.A.T. 2: Pod paľbou

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 85 min

Ultra priemer. Kristina Loken sa vo filme mihne iba na pár sekúnd. Macht aj Patrick sú obstojní. Ale celkovo nič moc. Nie že by som čakal zázraky, ale dalo sa z toho vytrieskať viac. Nuž smola 50%.(31.3.2011)

• sheen

Hodně slabý odvar oproti prvnímu Swatu, celkově až směšné provedení.(12.3.2011)

• koxin

Neměl jsem jedinou chuť se podívat. No, nakonec mě ale přesvědčila touha poznat Machta i jinak, než jako Kravaťáka z výborného seriálu Suits. On přidal jednu hvězdičku,(16.9.2013)

Nieže by sa z dvojice zlých terminátorov nedalo vytrieskať viac, to by tu však Kristanna musela hrať viac ako pol minúty. Na jednotku to nemá, to je jasné, no pozerateľné to je určite. Tým je fajn a kameraman nemal triašku čoho som sa najviac obával. Na neskoré popoludnie a s absťákom po akčňáku ako stvorené.(30.4.2011)

• Kaka

Kristannu Loken v úvodních titulcích je opravdu zábavné sledovat. Jedná se pouze a jedině o lákadlo. Ve filmu je asi tak 30 vteřin a to navíc skoro není ani poznat. Potenciál celkově značně nedotažený. Tématika dobrá, několik kvalitních záběrů a střihů, nicméně jinak je to plytké až hanba. Slabá akce, nevýrazní hrdinové. Klasické béčko. V rámci rozpočtu solidní podívaná, ale vyšší ambice rozhodně ne.(17.4.2011)

• - Scenáristi Randy Walker, Michael Albanese a Ed Arneson kedysi slúžili vo SWAT tíme losagelského policajného zboru. (m.a.t.o.)