poster

S.W.A.T.: Pod palbou

 • USA

  S.W.A.T.: Firefight

 • Slovensko

  S.W.A.T. 2: Pod paľbou

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 85 min

 • Lacike
  **

  Na jednej strane sa jedna o jedno z tych lepsich parazitnych pokracovani slavnejsieho originalu, ktore divaka nijak neurazi, neznechuti a ani velmi neunudi, ale na druhej strane ziadna stranka tohto filmu nedokaze prekrocit vody priemeru, takze vas film ani prilis neuspokoji. Ak mate chut na nieco v tomto style, pustite si dva diely serialu Flashpoint a zabavite sa ovela lepsie.(4.3.2011)

 • Trustme
  ***

  Drobné filmové zpestření pro fanoušky PC herní serie Rainbow Six a SWAT. Využití atraktivního koloritu práce speciální jednotky do podoby nezajímavého děje a zápletky. Setkáme se tradičně s výcvikem, se členy týmu a jejich specializací, samotným zásahem proti nepříteli v terénu a záchranou rukojmích. Režie a kamery se snaží vše celé všelijak atraktivně nasnímat (first-person shooting, sledování dráhy letu střely) a v tomhle se jim to daří. Děj se potácí mezi pracovními problémy týmu, velitele a hlavního padoucha. Bohužel všechny postavy jsou natolik nesympatické, že je vám jedno jestli se dožijí konce směny. Práce SWATu je zde taky podivně prezentována a bohužel ani moc nenahlédneme do výzbroje a speciálních vychytávek, kterými táhle zvláštní jednotka disponuje. Každopádně jako video titul z prostředí speciální jednotky, šmrncnutý televizně pojatým příběhem lze tento film statečně shlédnout.(7.3.2011)

 • Phietros
  ****

  Film si zaslouží určitě vyšší hodnocení, za mě sice 65% ale i tak dávám 4* jelikož na video film super, byť na jedničku ztrácí! Příběh stojí na bezchybném důstojníkovi Cutlerovi s L.A., který drží nulové konto mrtvých rukojmích při zásazích za 10let. Jenže když je povolán do Detroitu, vše se obrací a v záchraně bude životů hned několik! Po vybojování velení, se pouští s jednotkou do tréninku, ve kterém má na konci každý získat certifikát. Při prvním zásahu, nezvolí však nejlepšího svého střelce a ten chybuje a teroristu, který drží ženu v budově netrefí! Jenže psychicky narušená žena vezme otěže do svých rukou a se slovy musíte ho zabít si prostřelí hlavu! Záhy se ukáže, když unosce propustí, že se jednalo o tajného agenta, který ženu miloval a nyní chce Paula a jeho jednotku odstranit...(22.6.2012)

 • hrona
  **

  Celkem dobrý nápad na akční Hollywoodský trhák, pokud by se režie ujal někdo jiný, vyměnil herce, dodal prachy na více akce a zbavil hrdiny drsňáckých řečí a neustálého si honění trika. Bohužel ani R.Patrick zde toho moc nepředvádí. Hodně slabý průměr.(25.3.2011)

 • milka
  **

  Klasický nudný dvd sequel, kterému chybí stylovost a atmosféra prvního dílu. Gabriel Macht se sice docela snaží, ale ostatní postavy jsou nezajímavé a Robert Patrick už jede ve svém hraní záporáků na setvrvačník. Příběh je plný klišé a akce je docela fajn, ale je jí zatraceně málo.(1.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace