7 gwanggu

V Sektoru 7, v podmořském ropném nalezišti, které se nachází jižně od ostrova Jeju, pracuje Hae-jun jako správce technického vybavení ropné lodi jménem Eclipse. Kapitán Eclipse Jeong-man je bývalý kolega Hae-junina otce. Jeho prací je mimo jiné i výcvik nováčků. Po 3 týdnech příprav vezme Hae-jun nového pracovníka pod vodu. Nováčkovi však selže výstroj a utopí se. Krátce poté začnou jeden po druhém umírat další členové posádky a jejich těla jsou nepochopitelně zohavena. Několik málo přeživších zjistí, že vraždy nejsou dílem člověka. Jakési záhadné stvoření infiltrovalo loď skrz vrtné trubky a začalo lovit posádku. Pro Hae-jun a její kolegy boj o život právě začíná. (balone)

Astaroth12

Začalo to tak že potápač na morskom dne videl neznáme objekty a potom tam začalo zemetrasenie.Chovanie postáv bolo také na aké som zvyknutý u Ázijských filmoch a to čistým primitivizmom.Pozerať sa na kokota ktorý strieľa do tanierov alebo sa naháňajú na motorkách,tento film bol zaplnený totálne nezáživnými scénami,lebo mohli byť využité aj dramatickejšie.Keď začalo zabíjať to monštrum konečne to nadobudlo aj hororové prvky.To monštrum bolo ako ohyzdný slimák-škaredé a nezáživné.Nudná záležitosť z primitívnymi chovaniami postáv.Žiadny zázrak sa nekoná ale má to svoju úroveň čo sa týka navodenia atmosféry.Ten finálny boj bol akčný ale hlavne zábavný,lebo to monštrum bolo skoro nezničiteľné aj keď snaha ho zabiť tam bola veľká.Ale už celkový zmetený dojem to nezachránilo. ()

ricci.s

Na toto som sa celkom tešil, ale výsledok dopadol ako to už býva sklamaním. Čo to vlastne bolo, paródia? Nemám zmysel pre primitívny ázijský humor, a najviac mi lezú na nervy ukričaní, afektovaní herci. Rozbeh bol pomalý a čisto komediálny, takže celá prvá polovica bola jedným slovom strašná. Potom sa na scéne konečne objavila digitálna príšerka a už to bolo o čosi lepšie. Škoda len, že sa to nebralo aspoň trochu vážnejšie. Vlastne je to podobný "vtipný" prípad ako Chawu, akurát v inom prostredí a s inou obludou, takže ak sa vám páčil ten, myslím že to môžete skúsiť. ()

tombac

Proti The Host výrazný posun k čisté žánrovce západního střihu, přičemž si film uchovává znatelnou korejskou patinu (humor). Blbý je akorát, sympaticky připomíná osmdesátková a devadesátková sci-fi horrorová béčka, gradaci má ve finále slušnou a úroveň CGI vzhledem k nijak horentnímu rozpočtu (na západní poměry) ujde. Kromě zbytečné humorné postavy může pro fanouška monster horrorů znamenat problém minimum brutality. Sector 7 je natočen tak, aby u něj mohl v kině chroupat popcorn i korejský puberťák. 7/10 ()

T2

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $18,617,000▐ absolútny prešľap, ktorý nevie čo chce divákovi skutočne dať, prvá uvoľnená polovica filmu sa snaží byť odľahčená a priateľská k divákovi, potom v tej druhej polovici to chce z ničoho nabehnúť na mierne drama, pretavujúce sa v napätie a záver chce byť akčnou pastvou, takže v konečnom výsledku len zbytočná béčková otravnosť súperiaca s tým najotravnejším čo dokážu tvoriť na béčkovom poli v USA /20%/ ()

ainny

Njn, průměrná klasika na korejský způsob. Ničím nenadchne, ale v podstatě ani neurazí, protože existují spousty podobných a mnohem horších filmů, které jsem ani nedokoukala do konce. Tenhle jo. Velkou zásluhu na tom má i skvělá Ha Ji-von, která se pro role drsňaček snad narodila. Už kvůli ní stojí za to, se na film kouknout. ()

• Na předpremiéře pro novináře byl problém s temným prostředím, které při nasazení 3D brýlí ještě ztemnělo a nebylo téměř nic vidět, navíc byl problém se zvukem. CJ Entertainment zesvětlila obraz a zremixovala zvuk na premiéru. (balone)
  • Během natáčení snímku za sebe herečka Ji-won Ha (Hae-joon Cha) nenechala, dokonce ani během nebezpečných scén, vystupovat speciálního dvojníka. Za tímto účelem se dokonce rozhodla před samotným natáčením snímku podstoupit zkoušky pro získání licencí v řízení motocyklu a vodního skútru. (Conspi)
  • CJ Entertainment oznámilo, že prodej tohoto filmu bude ve 46 zemích po světě, ve kterých bude možno zhlédnout film ve 3D formátu. Česká republika mezi tyto země nepatří. (balone)