Osamělý Kang Sang Man chce skoncovat se životem. Po neúspěšné sebevraždě se probudí v nemocnici a zjistí, že vidí duchy - neustále kouřícího taxikáře, plačící ženu, požitkářského dědu a malého kluka s neukojitelnou chutí na sladké. Doktoři ho považují za blázna. Jediná možnost, jak se duchů zbavit, je splnění jejich přání. (-Rastaman-)

sir.Randal

Uf. Tak tohle nemá s komedií téměř nic společného (možná kromě úvodu), ale to vůbec nemění nic na tom, že se jedná o vynikající romantické drama, s velmi, ale s velmi originálním příběhem. První polovina filmu je o něco slabší, na druhou stranu, zejména zavěr je brilantní. Vřele všem doporučiji, zažijete vynikající filmový zážitek. A já se jen ptám, proč něco tak kvalitního nenatočíme i u nás ? Protože jen o penězích, to určitě není. ()

Mukade

no nasmial som sa dosť a (SPOILER) ku koncu to nabralo prekvapivo vysoké dojímavé obrátky až som musel hľadať vreckovku :) ()

StandikK

Škoda, že film je na mě působil více dramaticky a místy jsem se nudil. Konec byl docela dobrý a samozřejmě i vše vysvětlujicí. Korejci to prostě umí. ()