poster

Babycall

 • Norsko

  Babycall

 • slovenský

  Babycall

 • anglický

  Babycall

  (festivalový název)

Horor / Thriller

Norsko, 2011, 96 min

Režie:

Pål Sletaune

Scénář:

Pål Sletaune
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MartinezZ
  *

  Snímek měl pro mě dva základni klady: severský film a Noomi Rapace. Výsledkem je ale dost nudný a roztahaný nedotažený pokus o hororový thriller s notnou dávkou WTF esence. Musím uznat, že jsem to nejel nepobral, ale ani jsem se nesnažil, protože mi to bylo jedno. Dějová linka s prodavačovou matkou zcela zbytečná a vůbec to celé mělo do hororového thrilleru lavou a patou hodně daleko. Jedna * za Noomi a pokusy o hutnou atmosféru.(24.5.2013)

 • Pilda17
  *

  Už dlouho jsem neviděl nudnější horor, pokud to tak mohu brát. První hodina naprosto o ničem a scény, kdy matka chodí za synem, vodí ho všude, kecají naprosto o ničem a navíc hlavní "ne"herečky výkon je naprosto tragický. Snad nejvíc mě dostávaly scény, kdy koukala jak péro z gauče, což po většinu této hororové tragikomedie. Druhá polovina filmu byla to samé a celá pointa byla o ničem, dá se říct, čekání na "nic". Lepší hodnocení než jeden stupeň dát opravdu nemohu... 2/10 = 20%(8.3.2012)

 • Rob Roy
  ***

  Doporučuji kvůli hereckému projevu Noomi Rapace (za roli získala cenu na festivalu v Římě)(24.2.2012)

 • Karamanlis
  ****

  Mňa Babycall zaujal. Ide o sympatický mysteriózny thriller, líznutý trochou ducháriny. Avizovaná zápletka s detským telefónom je po chvíli odstavená na vedľajšiu koľaj a do popredia sa dostávajú nejasné preludy hlavnej postavy, komplikované vzťahy, ktoré má so svojimi najbližšími a jej divné vnímanie reality. Noomi Rapace je naozaj zaujímavý herecký zjav, ktorý s prehľadom zahrá akúkoľvek rolu a vďaka jej pôsobivému výkonu pridávam k hodnoteniu Babycallu hviezdu navyše.(22.3.2012)

 • Xmilden
  *

  Noomi hraje přesvědčivě, jenže já jsem tento severský nehoror nepobral. Vysvětlete mi někdo o čem to vlastně celé bylo?(25.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace