Moje ségra má prima bráchu

• USA The Skeleton Twins (více)

Maggie (Kristen Wiig) a Milo (Bill Hader) žijí odděleně několik let. Jednoho dne oba jen o vlásek uniknou smrti a nečekané setkání je donutí zamyslet se, proč jejich životy nabraly tak špatný směr. A právě ve chvílích, které tráví spolu, pochopí, že klíč k nápravě jejich životů se skrývá v nápravě jejich vztahu. (Bontonfilm)

kolikkulda

Jediné místo co mi vykouzlilo úsměv byl tanec a zpěv na písničku od Starship - Nothing's Gonna Stop Us Now... Pro mě to byl film plný depek, nevyřešené minulosti a nalezení sourozenecké lásky... Herecké obsazení bylo fajn, Kristen Wiig má šmrnc, ostatní herci neurazí... Rozhodně bych snímek spíše označil jako tragikomedie. Trailer rozhodl, že jsem se na film podíval, ale zpětně zjišťuji, že jsem měl zůstat jen u něj ;) ()

montel

Milo (Bill Hader) a Maggie (Kristen Wiig) jsou sourozenci, kteří se neviděli deset let. Oba však prožívají podobně depresivní životy a když se Milo pokusí o sebevraždu, navštíví jej Maggie v nemocnici a nabídne mu společné bydlení u ní a její manžela Lance (Luke Wilson). Společné soužití sice zpočátku oboum pomáhá ale díky vzájemně vyzrazeným tajemstvím se blíží nevyhnutelná konfrontace...Chcete zažít pořádnou porci nudy s homosexuálem a jeho sestrou, která podvádí svého manžela o kterém neustále říká jak je úžasný? Tak s chutí do toho! Já bych se šel ale radši zastřelit než to vidět znova. 20% ()

Jurcekk

Je to slabé nudné, zdĺhavé, bez deja. Trable sú uveriteľné ale nezáživné.toto je slabý film. Ako koniec koncov všetky filmy craiga johnsona... ()

BaHa

Českej název šílenej, komu za tohle platěj bych moc ráda věděla. Kaaždopádně jinak vcelku příjemná záležitost, hudební číslo epické, Hadera miluju od jeho působení v SNL, Wiig mi nikdy k srdci nepřirostla, ale společný scény jim jsou perfektně. Na mě tam toho depkaření bylo akorát trochu moc. ()

Pierre95

je to velmi nenápadný, ale docela kvalitní film. Kristen Wiig za to stojí (ano, mám rád ji i její filmy). Stojí za shlédnutí! ()

Necrophobic

Tak komedii jsem v tom nacházel opravdu těžko . Film je v jádru drama. Nebylo to špatné ,ale tak nějak na mě úplně nefungoval. Teplej brácha ,je standart .Každý moderní film musí mít alespon jednu bukvici. Nic proti nim ,ale už se to začíná přejídat(ikdyž zde je to nosný prvek scénáře). Ségra celkem fajn ,do té doby než na ni zamáváte cizím ptákem. Dokud takové baby nemáme doma ,máme je rádi.Film určitě stojí za ten strávený čas ,ale jen jednou. ()

sun.eagle

Tenhle film jsem vyhledal kvůli Kristen Wiig, kterou jsem vždy registroval ve vedlejších rolích, vždy mě pobavila a to bylo tak všechno. Až na letošní Oscarech mě pobavila nejvíc z celého večera a začal jsem se vrtat v její filmografii. Je to zvláštní mix žánrů, kde se střídají zábavné vsuvky a velice vážné a smutné situace, které život přináší. Já myslel že to bude čistokrevná komedie, a nečekal jsem místy až depresivní atmosféru. Neříkám že tenhle mix nemůže fungovat, ale tady mi to prostě nesedlo, a nějak jsem to přetrpěl do konce. Pochybuju že si film ještě dobrovolně někdy pustím, teda možná až na dokonalé lipsync číslo, to je skvělé. ()

EricNor

Nebyt Bila a Kristen, vubec bych se nedokoukal. Oba jsou moji velci oblibenci a tri hvezdy jsou hlavne kvuli nim a nejlepsimu lip sync duetu v dejinach filmu. Jinak to nema zadny naboj a chybi tomu silnejsi premisa. ()