poster

Moje ségra má prima bráchu

 • USA

  The Skeleton Twins

Komedie / Drama

USA, 2014, 88 min

Režie:

Craig Johnson

Střih:

Jennifer Lee

Scénografie:

Ola Maslik
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Botič
  ****

  Kdo by to byl řekl, že snímek, který začíná pokusem o sebevraždu, může být tak upřímně vtipný. Jeden z nejlepších, ne-li rovnou nejlepší indie film letošního roku.(7.12.2014)

 • dO_od
  *****

  // Je málo herců, kterým skutečně věříte sourozeneckou chemii, kterým věříte, že jsou skutečně gay a v poslední řadě, kterým skutečně věříte, že se chtějí zabít. Tenhle film je silnější, než se na první pohled zdá a díky tomu, že nad ním můžu přemýšlet a přehrávat si hned několik scén stále v hlavě, je to za plné hodnocení. Pokud bych měl přirovnat, tak je to něco v duchu 50/50 :) takže určitě do toho běžte.(12.1.2015)

 • LaRhette
  ****

  Rodinu si nevybíráme, nějakou vyšší mocí se ale rodíme právě do té jedné rodiny. Už jen tím máme něco společného a právě i jen to "málo" stojí za povšimnutí. Ústředním motivem filmu je vztah bratra a sestry. Jejich nezávislé osobní životy se hroutí, vrací se tedy k tomu, co jim zbylo z původní rodiny - sobě navzájem. Líbí se mi, jak film nenásilně poukazuje na to, co si obvykle každý z nás dřív nebo později uvědomí. Právě na tom záleží. Na tom, odkud pocházíme, na čem stavíme svou budoucnost, jak nás naše rodina vnímá a jak my vnímáme je. Drama v duších hlavních hrdinů se bere s nadhledem. Sebevražda? Stane se. Nevěra? Stane se. Je to jen život. Příjemný film s myšlenkou.(8.1.2015)

 • eLeR
  ****

  Vskutku príjemný film o dvoch stratených dušiach, výborní herci a dialógy ... a ako bonus jedna precítená spevácka vsuvka.(14.1.2015)

 • Sarkastic
  ****

  Čistokrevná tragikomedie, která má možná o něco víc sklon k vážným scénám, nicméně „depkaření“ se s povětšinou černým humorem střídá celkem nenásilně. Překvapil mě docela otevřený konec, ale na to „hlavní“ došlo, takže vlastně proč ne. A pasáž s karaoke byla prostě skvělá (kýčovitá, zábavná a dojemná zároveň, s naprosto přesným vyvážením) a také díky ní film hodnotím slušnými 4*. „Nezaslouží si za ženu děvku.“ – „Nejsi děvka, tak to prosím neříkej.“ – „Vážně? Jak bys to teda nazval?“ „Jsi neposedná žena v domácnosti se sklony ke kurvení se.“(27.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace