poster

Moje ségra má prima bráchu

 • USA

  The Skeleton Twins

Komedie / Drama

USA, 2014, 88 min

Režie:

Craig Johnson

Střih:

Jennifer Lee

Scénografie:

Ola Maslik
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Těším se, až budu teplej strejda." Netěšíš, Milo, ale to je tvoje věc. Mně spíš vadí něco jiného. A to skutečnost, že když si budu vybírat, jestli můj život ukončí prášky, přeřezané žíly, skok z mostu nebo utopení, tak mi s tím tento snímek neporadí. To je škoda, protože tohle všechno v něm je, ale návod nikde. A komedii jsem taky nenašel, takže jsem se znuděně díval na film o lidech v depresi a přemýšlel o tom, proč si ubližuju. Nepřišel jsem na to, ani tu depresi jsem z toho nedostal a nakonec jsem byl moc vděčný za to, že si sourozenci nesmyslně zatrdlovali na hit Starshipu, což mi nakonec jediné dávalo smysl.(21.3.2017)

 • eLeR
  ****

  Vskutku príjemný film o dvoch stratených dušiach, výborní herci a dialógy ... a ako bonus jedna precítená spevácka vsuvka.(14.1.2015)

 • Caelos
  ****

  Bravurní překlad názvu! Bravo!(26.1.2015)

 • ORIN
  ****

  Na rozdíl od podobně zaměřeného Just Before I Go je cítit větší snaha o přirozenost a nedořečenost, což dělá z The Skeleton Twins mnohem uvěřitelnější nezávislárnu než zmíněný režijní debut Courteney Cox. Zásadním prvkem je i ústřední herecká dvojice. Wiig svojí polohou sice příliš nepřekvapuje (žena ve středních letech, která hledá, ale vlastněš neví, co chce), zato Hader ano. Svým uměřeným a komplexním výkonem dokazuje, že zvládá i dramatické role.(10.3.2016)

 • Botič
  ****

  Kdo by to byl řekl, že snímek, který začíná pokusem o sebevraždu, může být tak upřímně vtipný. Jeden z nejlepších, ne-li rovnou nejlepší indie film letošního roku.(7.12.2014)

 • - Natáčanie prebiehalo v novembri roku 2012 v newyorskom Brooklyne a trvalo 22 dní. (Patw)

 • - Do hlavnej role bola pôvodne obsadená Anna Faris. Nakoniec ale z projektu odstúpila a nahradila ju Kristen Wiig. (dwdb)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace