Moje ségra má prima bráchu

• USA The Skeleton Twins (více)

Maggie (Kristen Wiig) a Milo (Bill Hader) žijí odděleně několik let. Jednoho dne oba jen o vlásek uniknou smrti a nečekané setkání je donutí zamyslet se, proč jejich životy nabraly tak špatný směr. A právě ve chvílích, které tráví spolu, pochopí, že klíč k nápravě jejich životů se skrývá v nápravě jejich vztahu. (Bontonfilm)

Brooks

Výborná, trpká komédia. Motorom filmu nie je už mnohokrát omletá zápletka, ale famózne herecké výkony Billa Hadera a Kristen Wiig, ktorí tu dokazujú, že nie sú len druhotriedni komici, ale aj naozaj charakterní herci. Obzvlášť Hader tu žiari ako ešte nikdy. Hudobné číslo je top, vykúzlilo mi úsmev na perách. ()

viky13

Osvěžující, zábavný film, který bere život s patřičným nadhledem, ale zároveň ukazuje, co nás naše vlastní rozhodnutí a chyby mohou stát. Skeleton Twins je relaxační záležitostí. ()

pushover

Jsem moc rád, že v Americe pořád vznikají takovýhle nezávislý filmy, přestože na ně lidi nechodí do kina a nikdy se nezaplatí. ()

RedRose

Tak tahle tragikomedie mi sedla parádně! Asi i do mé momentální nálady, kterou zlepšila. Sedlo to! Hader a Wiig, to je téměř záruka a Wilson to jen posiloval. Dění sice trochu předvídatelné, ale nijak to nevadilo. A za hudební lip-sync scénu o hvězdu víc!! 71% ()

PlysovyMacko

Smutny film. Dvaja surodenci nie su vobec nadseni zo svojho zivota, dokonca sa chcu zabit v rovnaky cas. Maju problem z romantickymi vztahmi a celkovo je vsetko nanic. Film je realisticky v tom, ze liek na depresiu je najst aspon kvapku nadeje v nejakej drobnosti. Najlepsia scena je tancovanie na super pesnicku. ()

Jadro

Radosť pozerať, len málo filmov ponúkne takéto ústredné herecké výkony + správny inteligentný humor. Výsledok: Zúfalosť striedaná bezstarostnosťou, na podmaze ne/určitej nádeje... ()

Vasyl

Jupí, snímek z mé nejoblíbenější, v poslední době mimořádně rozšířené sekce -"gej do každé rodiny". Zajímalo by mě, proč jsem si před půl rokem tenhle film přidal na seznam. Asi kvůli Kristen, ta ženská je mi vážně sympatická a její obličej mě hodně baví. Kromě ní ale film extra zajímavej není. Jen další ne/typickej příběh o tom, že život umí stát za hovno. ()

hrumsrt

Nabýt trendu na TikToku, kterým se Maggie a Milův pěvecký duet stal, bych na snímek nikdy nenarazil... A byla by to škoda, jelikož jsem se u něj po celou dobu bavil. Bill Hader je skvělý herec a jeho balanc na humorné a dramatické vlně je esencí tohohle filmu. No a když k němu do dvojice utváří onu sourozeneckou chemii, určitě ve své kariéře nejlépe hrající, Kristen Wiig, kterou obecně nemusím, ale tady se podařilo její nepříjemnou auru dobře využít (nikoli omezit, nýbrž vhodně zakomponovat do role). Svým způsobem hezký příběh o sourozeneckém poutu a jeho jedinečnosti, ale ukázal toho dost málo.. Nicméně pesimistický nadhled jaký má postava Mila na svět a na svůj zpackaný život mně přišel celkem fajný.. 70% ()

Vajnlich odpad!

Pane bože to je taková sračka, vůbec nechápu proč to někdo natočil a nejvíc mě sere, že jsem stím strávil celou hodinu a půl, protože jsem pořád čekal co z toho nakonec bude. Peklo. ()

rigby

Film, který se bere vážněji, než by bylo pro diváka přijatelné. Ve výsledku se jedná o koncentrovanou nudu, plytký příběh, silná slova a činy hodné odchovance psychiatrického ústavu. Není se čeho chytit, není se na co dívat, není proč a co soucítit s nějakou postavou. ()

zazka

Treba napísať, že to nebolo tak strašne komediálne, ako to tu všetci opisujú. Je to hlavne príbeh o súrodeneckej láske, ktorá nepozná hranice. Brat a sestra, poznačení smrťou otca, robia psychoterapiu jeden druhému a darí sa im to podstatne lepšie než platením psychiatrom. Kristen Wiig tu bola SKVELÁ. Musím to napísať veľkými písmenami, lebo som prvý krát spoznala jej nekomediálnu stránku a neskutočne ma očarila. Bill Hader nebol o nič horší, avšak on je pre komédiu priam zrodený, takže ani v tomto filme ju nemohol nechať ležať prachom. Musím hodnotiť za 5 hviezd, začínajúci režisér Craig Johnson si dal naozaj záležať a hodil medzi divákov priam skrytý diamant. ()

Blois

Tak tento film byl pro mě hodně milým překvapením. Čekal jsem bláznivou komedii a namísto toho jsem dostal citlivý, realistický příběh. A přestože film pojednává o tématech jako je sebevražda a deprese, tak mě rozhodně do deprese nepřivedl. Ve filmu je spousta krásných momentů, scéna v zubní ordinaci nebo "Nothing's Gonna Stop Us Now" scéna jsou dokonalé. Navíc Kristen Wiig a Bill Hader působí jako skuteční sourozenci a obzvláště Bill mě v roli gaye moc baví. A samozřejmě musím pochválit hudbu, která film velmi pěkně dokresluje. ()

RoyBatty444

Dobre napísané a dobre zahrané. Viac dráma ako komédia. Všetky postavy sú dobre zahraté aj vedľajšie a film nenudí a odsýpa. Je samozrejme treba zapnúť aj šedé bunky aby ste z toho niečo mali. K úplnej spokojnosti mi chýbalo nejaké to čaro alebo naprosté vtiahnutie do deja. indie. ()

migl

S komédiou to nemá absolútne nič spoločné,nudná tuctová blbosť o dvoch mešuge súrodencoch so sklonmi k sebevražde ()