Odvážní

• USA Courageous (více)

Čtyři muži, jedno motto: "Pomáhat a chránit". Jako služebníci zákona čelí nebezpečí každý den. Jenomže poté, co se tragédie dotkne i jich samých, musí se i tito otcové vypořádat se svými nadějemi, strachem a vírou. Tento zápas jim přinese rozhodnutí, které ovlivní celý jejich dosavadní život.
Spolu s akcí, dramatem a humorem se čtvrtý film od Sherwood Pictures zaměřuje na heslo „obrátit srdce otců k jejim dětem a srdce dětí k jejim otcům.“ Duše budou pohnuty, jejich srdce podstoupí výzvu… výzvu být statečný. (Chorcheus)

anuki odpad!

Tohle že dostalo 69 % ? Tak to si musíte dělat legraci. Jeden z nejstrašnějších filmů co jsem kdy viděl. " Panebože co dělám špatně, co chceš abych udělal ?" :-) "Už jsem řekl rodině, že mi pomůžeš" :-) . Ale zase tady dozvíte, že když vám nějakej vožralej dobytek zabije v autě dítě, tak že dojdete ke spojení s bohem. :-) :-) :-) HRŮZA A DĚS ()

Lucky Eda

Nádherný příběh plný dojetí citů...boha.Bez toho přehnaného křestanství tam mohli dát kecy o morálce apod a dal bych tomu 4 * Bohužel bůh mě nutil u toho usínat.Zachránila to akce a sem tam vtipná scéna. ()

JBpivosaj odpad!

Tak tento film mě velice překvapil a hlavně zklamal. Opravdu tolik vyzývání boha jsem nečekal a po hodině už toho bylo tolik, že jsem to musel vypnout, nic méně nedalo mě to, a film jsem skokama dostal ke konci a čekal jsem nějaký zvrat. Ten se ale nekonal a vložený akční prvek ke konci byl ještě více trapný než celý film. Nijak mě ani neoslovila tragická událost, která se stala. Prostě celkově mě film nezaujal a velice časté modlení a prosby k bohu byly opravdu neúnosné. Díky tomu, že je celý film jen o bohu a nesmyslech tím spojené hodnotím jako odpad, jinak by to možná jednu hvězdu zasloužilo za pokus vyloudit z diváka nějakou tu slzu při již zmíněné tragické události. Blízké ztotožnění s komentářem : Sofia a prengelo ()

hajner

Až príliš orientovaný film na kresťanstvo a princípy s tým spojené. Na môj vkus až príliš veľa náhod a dojímavých scén, ale inak na pozretie neškodné a pre dôchodcovské ročníky oscarové dielo, ale nejak zvlášť mi tento film neprekáža. ()

Sof Raven

Niekde trošku banálny, miestami boli trochu až vynucované scény, ale vcelku to na mňa pôsobilo veľmi príjemným dojmom. ()