Farmář hledá ženu

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Česko, 2010, 60 min

Show Farmář hledá ženu pomůže několika osamělým farmářům najít partnerky, které se nakonec mohou stát i jejich manželkami. Budete mít jedinečnou příležitost sledovat navazování vztahů v reálném prostředí, uprostřed přírody a tvrdé práce. (oficiální text distributora)

uiu

Prý Farmář hledá ženu... Pokud se dá slovo farmář uplatnit na člověka, který bydlí kdesi v zapadlém vidlákově v rozpadajícím se domě a na zablácené zahrádce chová pár slípek a kozičku, tak pak to chápu... Nehledě na to, že tento farmář má IQ houpacího koně a krásy taky zrovna moc nepobral (takže je jasné, proč je farmář sám a rozhodl se svou samotu sdílet s Primou). Jen další trapná seznamovací reality show alá Hledá se táta/Hledá se máma. (PS: Jestli si tento komentář někdo vezme osobně a bude mít potřebu mi psát, jak jsem namyšlená a blbá a mám něco proti vesničanům, tak ať se neobtěžuje, díky.) ()

Nick321

Farmáři hledají ženu, aby se na konci zjistilo, že s většinou z nich se nedá žít, protože jsou to převážně asexuálové vytížení prací. Přesto se tu a tam nějakému tomu farmáři zadaří, baví mě tyhle seznamovací pořady. Samozřejmě v žádné sérii nesmí chybět letitý matador Katarína, která hledá toho správného vidláka, který ji vohne tak, že už nebude mít nikdy co kritizovat. :D ()

Kremik odpad!

Byla dešťová přestávka na Roland Garros, tak jsem to na tohle přepnul...S čistým svědomím inteligentního člověka můžu říci, že tohle je tak naprosto totální shit a střevní výron, stejně jako další podobné pořady v našich televizích...Opravdu tohle nedávám a ukazuje to na kultivovanost našeho národa...Fakt ani ze srandy tohle... ()

gipper

Ideální pořad po náročném dni, kdy se sejdeme se spolubydlama v obýváku a stihneme vyřešit nejen vztah Vlastíka s Lenkou, ale i zážitky našeho dne a úkoly do školy. Sice to není kdovíjak velkodušný, ale nápad to má a dokonce se i zasmějete : ) Zatím jsem zkoukla tři díly a musím se přiznat, že svým způsobem mě to pořád baví. ()

fredisek odpad!

"Musíš těm kravám stlát pořádně, ať nespí na tvrdym." -- "A to ti nevadí, že JÁ spím na tvrdym?" -- "Tož, ty nedojíš." ... Tož, tohle vydestilovaný zoufalství mě dnes ráno zastihlo v televizi. Obdivuju vidláky, že se tam přihlásí, a obdivuju ty odbarvený nebo prsatý dámy, který do toho jdou. Jestli sní o venkovské idyle, tak to aby se spíš přihlásily do Vražd v Midsomeru. ()

• Po natočení druhé řady pořadu v době, kdy probíhalo premiérové vysílání, soutěžící Oli spáchala sebevraždu. Pouze v rovině spekulací navždy zůstanou úvahy o spojitosti tragédie s jejím neúspěchem v soutěži. Televize Prima se přesto rozhodla celou řadu odvysílat bez jakýchkoliv změn. (JoranProvenzano)