Cvičenie špeciálnej policajnej jednotky z Los Angeles sa skomplikuje, keď sa jej členovia ocitnú v prestrelke medzi dvoma znepriatelenými gangami. Uväznení v opustenom hangári musia čeliť presile a jediné čo majú k dispozícii, sú zbrane so slepými nábojmi. (oficiální text distributora)

Figu

I když máte za sta procent vykapanej strojek akční pachutí a tělo z ocele, jako Terminátor, žerete krev, rvačky a mega kvéry, tak i solidní akční kousek může totálně dojebat spousty debilních a vykurvených dialogů i monologů a nezachrání vás ani Austin s Jai Whitem!!! Nemluvě o tom, že krom ty jejich supr tvrdý vtipný hlášky, nám vlastně v podstatě nic nepředvedli! Jediný co oceňuji, je celkem solidní nápad potrestat čtyři švestky tím, že se znovu budou školit a trénovat střelbu na terče v opuštěném hangáru, ve kterém zrovna kšeftuje partička parchantů. Jo jo, náhoda je blbec. To je vše. 45% ()

Martin741 odpad!

Stone Cold uz prikyvol na akadejaku sracku, napokon vask roku 2015 ukoncil karieru. Michal ja Biely uz tiez videl lepsie filmy   : 0 % ()

O´Neill

Dle hodnocení si říkám, že to bude brak, ale přesto tomu dám šanci. A jsem rád, že jsem to udělal! Perfektní akční odreágovačka, se spousty vynikajících herců, a i občasnou vsuvkou komedie. Michael Shanks změnil svůj accent absolutně k nepoznání, a Rusa zahrál jednoduše výborně. Celkově nízko-rozpočtová záležitost, která však těží z toho, že má opravdu skvělé herce od prvního do posledního, a má pěkný ráz. Krásných a zběsilých 80%. Věděli jste, že většina z herců si zahrála v seriálu Stargate? ()

bourec

Za prvé-tolik hnusnejch lidí v jednom filmu sem viděl snad poprvé.Dějově tragický,sice ze začátku sem se ani nenudil,ale postupně to uvadalo.Logika konání,ale i logika dialogů byla na úrovni druhý třídy pomocný školy.A bojůvky.Tak tady bych snad i pomlčel.20%. ()

StanislachKo

Keby sa tam (okrem klasicky ujetého Eklunda) čas od času do kamery aj niekto popodfúz usmial a nie len megatvrďácky mračil možno by sa predišlo tej kvázy serióznej atmosfére a možno by hrozilo aj sa na tom tak pekne tupo pobaviť. Ale keď zobereš hlavohrude Whitya a Austina a dáš im hračkárske náboje, už vtedy šípiť blížiacu sa katastrofu. Ja fakt nechápem prečo do takýchto vecí ľudia vrážajú peniaze. A čas... Veď už len sám sa cítim ako tragéd, že som to vôbec dopozeral. ()

ecceHOMMO

Film sršiaci svojou B-čkovosťou, a parodovaním filmov o špeciálnych jednotkách. Taká príjemná blbostička na jedno pozretie. ()

ivan_drago

Záchrana rukojmích a zásah tohoto "Taktické jednotky" bych zažít nechtěl... Absolutně žádná koncepce, jen aby to vypadalo co nejvíc drsně... Televizní herecké výkony jako z "nováckého" seriálu, znovu zdůrazňují, že až příliš okatě drsné, nereálné, scénář prakticky neexistuje, ve filmu je jedna hloupost za druhou a závěrečná výměna kvérů a toho předmětu tam a nazpátek, plus ten agent FBI v utajení potápí už tak ubohý film ještě hlouběji do propadliště filmového braku... Občas se povedla nějaká ta hláška... ()

skrblik007

Hrozně slabé béčko. Hrozná kamera a střih, tupí záporáci (až na Michaela Shankse, kvůli kterému jsem tohle zkoukával) a podprůměrné akční scény. A vůbec - celé zpracování je na houby... přitom zápletka nebyla špatná a dalo se z ní slušně těžit na béčkový, devadesátiminutový akční film. Tohle se prostě nepovedlo. ()

ywo666

Príjemná zábava. O jednu vtipnú scénu viac a požadoval by som k žánru dopísať komédia. Určite som sa viac zasmial ako pri "komédií" The dilemma! Je to síce lacné, naivné a niekedy až detinské, ale účel zábavy to splnilo. White mohol dostať viac priestoru, ale jeho re-fight so Shahlavim bol o niečo lepší ako v mortal kombat legacy, aj keď skôr pre to, že Darren sa nám už aj uráčil kopať. Zato Austin v bitkách využitý veľmi dobre. Ako zábavné považujem aj striedanie koalíc, ktoré sú vymyslené fakt super. Swat team si úlohy očividne užíval. Hlavne White a Austin ako keby sa bavili a nebrfali to vôbec vážne. V živote by som nepovedal, že mi akčná strieľačka s martial arts hercami príde milá. Nuž čo. Katastrofa sa nekonala. 65%. Ale pohybujeme sa niekde medzi Béčkom a Céčkom, takže kvalitu neočakávajte. ()

Phietros

Všechno špatně. Spíše parodie a divím se že White i Austin kývli na takovouhle ptákovinu, která si nezaslouží ani za povšimnutí! 25% za zmíněné duo ()

JohnSmith odpad!

Tohle jako někdo myslel vážně???? Jestli to není parodie, jako že není, tak je to urážka a zesměšnění všech policajtů, co dělaj u zásahovejch jednotek. Větší kravinu jsem opravdu neviděl. ()

Trustme

Akčně znějící název, zemitý casting, lákavý obsah děje... Představte si film odehrávající se v hangáru, kde se skupina mužů a dvou žen přetahuje o život a důležitý kufřík. A to se stále opakuje. Odtud zřejmě i originální název filmu Tactical Force. Hlavní děj, vývoj příběhu a konání postav je zde pouze v rukou ospalého režiséra, který buď rozhodne, že teď postava uteče spršce střel z palby cvičených zabijáků, aniž by jí někdo postřelil a nebo, že bezezbranný jedinec lapidárně obere ozbrojeného nepřítele o zbraň. A tak se tu všelijak obírají... Demence bojových scén, ač hrána lamželezy uvyknutými sehrát koukatelné pěstní duely je tu natolik rozbujelá, až jsem se bál jestli to nejsou omylem použité scény z kamerových zkoušek. Bohužel tento film nedělá čest ani speciálním jednotkám, ani gaunersko-gangsterským thrillerům a ani zdravému rozumu. ()

m.a.t.o.

„Čo budeme robiť?“ – „To čo vždy!“ – „Sme obkľúčení!“ – „Ich smola!“ Nuž, čo nato povedať? Začnem tým, čo ma sralo najviac. 1. Kamera – to mal byť asi vtip, nie? Vizuál a lá homevideo, no hrúza! A celkovo technická stránka filmu je na rozpočet vyše 8 miliónov dolárov maximálne trápna a amatérska. Navyše pán režisér sa snažil o také cooloviny ako sú spomaľovačky pri súbojoch a efektné prestrihy, ale vo výsledku to pôsobilo veľmi kŕčovito (slušne povedané). 2. Herci – Steve Austin, Michael Shanks, Peter Bryant a Candace Elaine by si mali začať hľadať novú prácu, pretože to čo previedli sa na herectvo nepodobá ani trochu. Áno, viem, že v takýchto filmoch je herectvo druhoradé ale aj tak, ich „herecký“ prejav bol maixmálne trápny. 3. Scenár – slovné spojenie „béčková zlátanina“ je maximálne výstižné. A ten koniec, no no comment... Prečo teda nakoniec tá jedna hviezdička? Miestami to bolo aj trochu napínavé, i keď stále predvídateľné. Sem-tam sa pritrafila nejaká vtipná hláška, na ktorej sa dalo zasmiať, aj keď väčšinu času mi to pripradalo ako nepodarená paródia na swaťácke filmy. Potešila aspoň prítomnosť Lexy Doig a Michaela Jai Whitea, ktorí boli narozdiel od ostatných tiežhercov príjemným spestrením tohto inak veľmi trápneho počinu. ()

Deryll

Celkem úsměvné:) Nechápu jak někdo může tvrdit že se to chová reálně:) Jediné co je zde reálné je uzený koleno Steve Austina!! ()

FloTin

Michael Jai White z Univerzálního vojáka a Neporazitelný 2,Steve Austin:Legenda WWE a Michael Shanks alias Daniel Jackson z hvězdný brány.Tak na ten film jsem zvědavej ()

sedm.1

Tak tedy nevím, zda-li jsem viděl nějakou jinou verzi Hangaru 14 než místní přechytralí uživatelé, libující si jen a pouze v sestřelování všeho a všech, ale konkrétně toto akční béčko není ani náhodou tak špatné, jak je zde hloupě prezentováno. Nepopírám, že jde tedy o velice jednoduchou a přímočarou jednohubku, ale nevidím v tom jediný problém, když to je vážně odsípající jízda, plná slušné a choreograficky velmi dobře zvládnuté akce, fungujících hlášek a především výborných borců v hlavních rolích, Steve Austin i Michael Jai White se tu předvádí v docela pohodové formě a především v případě Austina jde o zatím jeho nejlepší film. Ti dva tupci v rolích šéfů dvou záporných band jsou pak sice strašní stupída a film svým chováním dost srážejí, naštěstí naopak jejich bouchači stojí zato a jde o více než důstojné soupeře hlavním postavám. Když se ještě vrátím k té akci, skutečně není nasnímaná zas až tak strašně, naopak si myslím, že je docela přehledná a nadupaná, sice párkrát blbě sestříhaná, ale jinak vážně funkční a zábavná. A tak největším problémem Hangaru 14 zůstává zápletka, která tedy neselhává až tak ve své celé podstatě, jako spíš v jednotlivostech, což se projeví především v nesmyslně natahovaném konci a samozřejmě i rádobypřekvapující pointě týkající se jedné z postav, která je vyloženě nevhodná a hlavně tupá. Nicméně, Hangar 14 jako nenáročné akční béčko funguje až překvapivě hodně dobře a na své možnosti jde zkrátka o lehce nadprůměrnou, zábavnou, svižnou podívanou a hotovo! ()

Testament

Nedal jsem na hodnocení, ale, oh my fucking God! Steve Austin a Michael Jai White-tak čekám nářez. Akční nářez. A ne, že nastoupěj jen proti pár trotlům, odehrává se to v jedné budově a tím akce končí. Sestříhané akční scény nejsou to ani špatně ani dobře.Prostě tak nějak nijak :). Kolik to proboha stálo? Asi tolik, co činí honoráře Austina a Whitea. Ne, ne a zase NE! ()

AdamesWWE

[6/10] Ako vždy tvrdý Steve Austin a tentoraz má aj dobrých kolegov so svojom tíme, proti nim stojí zaujímavá banda záporákov a k tomu ešte aj celkom dobrá akcia. Ako slušná akčná zábava áno, ale viac nie. Tento film sa nenesie v nejakom vážnom duchu, tempe a atmosfére, ale je to aj tak celkom dobrý film ktorý ma bavil ktorý ale treba ho brať s nadhľadom, ale už úvodne minúty ukážu ako máme tento film brať, nuž aj tak ma to bavilo. Čo sa týka akcie tak Austin je presne taký aký som čakal a akčné scény lepšie než som čakal. Prestrelky a aj tvrdé súboje v ktorých sa Austin zúčastnil sú good. Fajn oddychovka. ()